Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

haidukpikaso

Кралят на сръбската фолк музика Шабан Шаулич загина в катастрофа

Препоръчан отговор

2111818507.jpg

Кралят на сръбската турбо-фолк музика Шабан Шаулич загина при тежка катастрофа в Германия.

Инцидентът е станал в Билефелд, недалеч от Дортмунд. 67-годишният Шаулич е пътувал заедно със свой близък. Двамата веднага са били откарани в болница, но там Шаулич е починал.

Музикантът бе на сцената от 70-те години. Преди да започне да се занимава с музика Шаулич тренирал футбол.

През декември той изнесе концерт в "Арена Армеец" в София при препълнена зала, с който отбеляза юбилея си - 50 години на сцената.

Шабан Шаулич е роден на 6 септември 1951 г. в град Шабац, в мюсюлманското семейство на Илдуза и Хусеин Шаулич. Много често се появяват публикации, в които се твърди, че Шаулич е от ромски произход. През 1969 г. издава първия си албум – „Дайте ми утеха“.

vesti.bg

Почивай в мир !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Веднъж той шеговито казва: "Аз съм циганин, роден от туркиня и закърмен със сръбски темперамент!"

dir.bg

Бог да го прости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не слушам такава музика, но съм чувала за Шабан Шаулич.

Бог да го прости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги ме е било много яд на всякакъв вид нелепа смърт.Да почива в мир

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тежка катастрофа на магистрала A2 по посока Дормунд в неделя сутрин около 6 и 50 часа. Мъж е починал по-късно от раните си получени от тежката катастрофа. Това трябва да е краля на народната музика Шабан. 

34 годишният от град Гютерсло пътувал без книжка и пиян за Дортмунд със своята Мазда. Забуксувал и се блъска в мантинелата и в колата на Шабан.

Източник

https://www.westfalen-blatt.de/OWL/Kreis-Guetersloh/Verl/3656821-Autobahn-in-Verl-mehrere-Stunden-gesperrt-Schlagerstar-aus-Serbien-tot-mit-Video-Schwerer-Unfall-auf-der-A2-Mann-stirbt-im-Krankenhaus

Снимка

ПОКЛОН и Почивай в мир !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

настина беше Кралят на сръбската музика!

жалко!

Бог да го прости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният му концерт, 3 часа преди да си отиде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог да го прости! Още една легенда....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два месеца от смъртта на Краля. Великолепен певец и човек, но за съжаление вече го няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес Шабан Шаулич щеше да навърши 68 години

Saban-Saulic-68rodjendan.jpg

Шабан Шаулич, който преди около 6 месеца загина в тежка катастрофа в Германия, днес щеше да навърши 68 години.

По този повод неговата вдовица Гордана Шаулич сподели в Инстаграм профила си трогателно обръщение, показващо колко много е означавал за близките си.

„Днес е едновременно най-щастливият и най-тъжен ден. Днес е рожденият ден на тази усмивка. Би навършил 68. Вече? Толкова ни липсваш, че няма думи, които да опишат това. Липсва ни този глас на славей, който лекуваше всичко. Знам, че гледаш отгоре и съпътстваш и най-вече пазиш своите Goca, Sanela, Ilda и Mihajlo. Ти си тук завинаги. Честит рожден ден, кралю ”, написа Гордана.

ex-yumusic.info

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...