Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте и сорка, ако не е за тук въпроса.

Днес видях, че в панела на сайта ми е имало опити за разбиване, с многократни опити от моето IP адрес, следователно системата за защита на хостинга ме е блокирала. Лаптопа ми в този момент е бил изключен. Как се процедира в такива ситуации?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, qnkov написа:

Здравейте и сорка, ако не е за тук въпроса.

Днес видях, че в панела на сайта ми е имало опити за разбиване, с многократни опити от моето IP адрес, следователно системата за защита на хостинга ме е блокирала. Лаптопа ми в този момент е бил изключен. Как се процедира в такива ситуации?

Къде точно виждаш тази информация??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да кажем, че superhosting ми я предоставя, след като съм при тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на Novahost. Никъде в CPannel не излиза подобна информация. И какво значи атака от МОЕТО IP. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое точно е неразбираемо? Моето ИП се е опитало да влезе в cpanel-а ми, опитвайки с различни пароли/усер (знам ли и аз кое се знае) и е било блокирано от системата заради многократни грешна информация. Днес говорих с тях и ми отблокираха ип адреса, като ми казаха, че сутринта е станало блокирането. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, qnkov написа:

Кое точно е неразбираемо? Моето ИП се е опитало да влезе в cpanel-а ми, опитвайки с различни пароли/усер (знам ли и аз кое се знае) и е било блокирано от системата заради многократни грешна информация. Днес говорих с тях и ми отблокираха ип адреса, като ми казаха, че сутринта е станало блокирането. 

Да не си с динамичен IP адрес??? Ако не си с динамичен адрес вероятно си с рутер или модем. Колко човека използват интернета. Ако имаш безжична мрежа свободна ли е или с парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От рутер съм. Като цяло само аз. С парола е. ИП-а ми е статичен. Имах една тема тук преди време за ползване на ХФС, в която бях постнал доста голяма информация за мак адреса ми, иповете и т.н., писах да ми я изтрият. Не знам дали може от нея някой умник да прави тия мизерии или да е някое мръсно вирусче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, qnkov написа:

От рутер съм. Като цяло само аз. С парола е. ИП-а ми е статичен. Имах една тема тук преди време за ползване на ХФС, в която бях постнал доста голяма информация за мак адреса ми, иповете и т.н., писах да ми я изтрият. Не знам дали може от нея някой умник да прави тия мизерии или да е някое мръсно вирусче.

За вируси лесно. Виж тази тема и изпъни стъпките в нея. От HJT Team ще могат да ти кажат със сигурност. Няма да пиша повече, защото в този раздел имат право да пишат само от HJT Team. Просто трябваше да дадеш малко повече информация в случай, че по-късно тя се премести в друг раздел!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минахме вече с член оттам, с повече от 5 програми, вируси уж нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване