Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте отдавна мисля  да си отворя сметка в бет обаче днеска като се зачетох на условията им пише - 100 лв бонус аз нови клиенти ако предварително заредя 10 лв депозит от моята сметка . Питам се ок 100 лв кой ти ги дава обаче ако тръгна да печеля да речем 20 / 30 лв ще ми ги преведат ли на сметката или ще се добавят към тези 100 кинта :) Моля без спам и излишни коментари искам хора  , които имат регистрация в бета , че писна от тъпият Еврофутбол с ниските им коефиценти .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди години ползвах бет 365,после минах на ефбет.По спомен,имаше няколко бонуса.Единия беше колкото вкараш,толкова ти дават.Другия,както ти казваш,100лв за новите.Уловката е,че при всеки бонус трябва да ги завъртиш в залагания еди колко си пъти.Ако успееш можеш да теглиш.Но почти никой няма такава успеваемост.Губиш ги и губиш и твоите.За самото теглене,ако стигнеш,ти трябват снимки на ЛК и още нещо беше,мисля.Поздрави и успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ! За съжаление трябва да врътнеш няколко пъти бонуса, за да можеш да ги дръпнеш. Успех с комара :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не играя с големи суми най малко 1/2 лв даже си мисля да зареждам в бета 10 лв от моята сметка и така да си играя цял месец мачовете . Играя колкото да съм в играта и играя само в събота или в неделя , само ако има дербита и рядко пускам и лига Европа , шампионска лига изобщо не играя .

Якото на бета е , че мога да си променя залога по време на мача пуснал съм под2, 5 а до 45 мин е гол гол а и там са високи да речем Левски-ЦСКА в еврото за под2,5 гола е едвам 1,40 а в бета е 1,70 така ме топли този коефицент , защото ще мога спокойно да пусна 6 7 8 мача за да имам някаква печалба а в еврото пускам 8 и 25 лв печалба за 1 лв егати гаврата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по-добре... Пускай малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ivanov0597 написа:

И по-добре... Пускай малко.

Един приятел всяка събота зарежда по 5 лв за 5 мача викам му и с 1 лв мога да спечеля печалял съм но тази година е зле даже като не ги пусна ги оцелвам и супер ме яд , че нямам бет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мен един съвет,ако си мислиш да печелиш от бонуса си го изби от главата,и по добре не играй.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Akademika10 написа:

От мен един съвет,ако си мислиш да печелиш от бонуса си го изби от главата,и по добре не играй.

Амин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Akademika10 написа:

Е мога ли тогава направо от сметката ми да заредя 10 лв и с тях да си играя без бонуса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, adersa написа:

Е мога ли тогава направо от сметката ми да заредя 10 лв и с тях да си играя без бонуса

можеш няма проблем 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така си виках колега , ще пускам само събота и неделя , да ама не 10 лева отиват за 3-4 дни . :D Иначе тези бонуси за новите потребители  са големи уловки  , най-оферта излиза да се ползват такива за  лайф залог на даден мач , например миналата седмица имаше безплатен залог за Юнайтед - Псж .. успех в прогнозирането. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, enforceR написа:

И аз така си виках колега , ще пускам само събота и неделя , да ама не 10 лева отиват за 3-4 дни

Играя Еврофутбол само в събота предимно Англия тъй като в 5 има много мачове . Но последно време за гол/гол и под 2.5 за големи мачове много им са ниски коефицентите а като гледам в бета започват с 1,70 което адски ме топли и в бета мога да си променя залога а в еврото един да те изгърми край .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло абсолютно всички букмейкъри, онлайн казина и др., когато дават безплатен бонус или бонус за депозит имат изискване този бонус да се превърти няколко пъти. Някой къщи дори примерно дават 100 лева ама искат да направиш за 1000 лв. врътки преди да можеш да изтеглиш. Трябва добре да разглеждаш и да прецениш дали си струва въобще да се възползваш от подобни бонуси или да си вкараш чисти пари и да си играеш. Ако все пак искаш да научиш повече за бонусите и другите тънкости около тези онлайн букмейкъри можеш да започнеш от тази статия. В нея са описани подробно всички видове бонуси и "изненади " с които можеш да се сблъскаш в докато залагаш онлайн. Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.02.2019 г. в 17:12, adersa написа:

Играя Еврофутбол само в събота предимно Англия тъй като в 5 има много мачове . Но последно време за гол/гол и под 2.5 за големи мачове много им са ниски коефицентите а като гледам в бета започват с 1,70 което адски ме топли и в бета мога да си променя залога а в еврото един да те изгърми край .

Абсолютно! Съгласен съм с теб за промяната на залога , друг е момента , че доста пъти съм затварял залога , а мача ми е излизал след това .. :D . Честно да ти кажа , напоследък хич не ми върви с тези над/под . Взех да пускам за голмайстор в даден мач , стига да следиш достатъчно отборите мисля си , че шанса да се хване нещо е по-голям. Успех ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми върви на гол гол и на под 2 но вече знам горе долу кои първенства да играя за по сигурно и да точно за това искам бет , защото  искам да си променя залога представиси от 10 мача само 1 да ме дъни ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...