Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся монитор, който ще се ползва главно за игри. Искам ако може да е IPS, 22 инча и времето за реакция да не е голямо.

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега остава видеокартата да е (относително)стара и с несъвместими изходи и да трябва преходник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, sliderum написа:

Сега остава видеокартата да е (относително)стара и с несъвместими изходи и да трябва преходник.

Видеокартата е gtx 1050 ti

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи може да се избере, който и да е монитор. Аз бих избрал предложение 1, заради по-големият диагонал. Има магазини, където може да се намери с няколко лева по-евтино от линка на колегата, ако надвишаването на бюджета е прекалено. Примерно тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия 7 лв. няма да ги спести понеже има доставка а във Варио е безплатна над 200 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.02.2019 г. в 23:08, Neezregj написа:

Здравейте,

Търся монитор, който ще се ползва главно за игри. Искам ако може да е IPS, 22 инча и времето за реакция да не е голямо.

Благодаря предварително !

Още едно предложение :

https://www.senetic.bg/product/XUB2493HS-B1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека иска за около 200 лв. 22 инчов аз съм му дал за 215 лв. и по-големия да види колко е разликата в парите. 

Ти го хвърляш на 300 лв.? Щеше да напише около 300 лв. ако цената го уреждаше или не си съгласен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.02.2019 г. в 23:17, Roujin Z написа:

преди 17 часа, Roujin Z написа:

Човека иска за около 200 лв. 22 инчов аз съм му дал за 215 лв. и по-големия да види колко е разликата в парите. 

Щях да си помисля, че е така, ако беше дал първо 22-ката и след това да направиш уточнение, че за 25лв. отгоре взима същия модел, но 24 инча.Но ти просто гледаш да си първия отговорил във всяка една тема и пльоскаш линковете както ти падне, сакън някой да не те изпревари.

Ти го хвърляш на 300 лв.

Да, в случая грешката беше моя, защото не обърнах внимание, че цената е 245лв. без ддс.Всъщност видях и тръгнах да редактирам, но ти си много бИрз в полунощ и три минути след поста ми.

Щеше да напише около 300 лв.

Телепатични способности?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване