Премини към съдържанието
trifonivanov

Как да извлека песен от сайт

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да извлека песни от този сайт. Мисля, че ползвах някакъв graber преди, но сега не се сещам. Знаете ли програма, с която може? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Freem@n написа:

С това записваш песента, аз търсех нещо което да е като download бутон. И мисля намерих добра добавка. Тази! Но мерси и това върши работа за някои случаи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С internet download manager става. Само че програмата не работи добре със всички browser-и май … с IE работи перфектно :D директно излиза download бутон. С Edge не стана. С други browser-и не съм пробвал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си браузър специално за тия задачи-аудио/видео грабери торенти и тнт..
https://torchbrowser.com/

33yV2Qj.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване