Премини към съдържанието
Стоян Ч.

Трябва ми информация за един радиокасетофон!

Препоръчан отговор

Някой тук, може ли да ми каже нещо повече за този радиокасетофон. Марката и модела са: UNIVERSUM CTR-2201. Благода предварително!!! :) 

UNIVERSUM CTR-2201.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не си написал най важното. Какво те интересува за радиокасетофона. Опитай да попиташ Google и ще ти отговори подробно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Нещо повече за него тук

Спести ми един пост. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което ме интересува е дали има някакви проблеми и като цяло всякаква информация свързана с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Стоян Ч. написа:

Това което ме интересува е дали има някакви проблеми и като цяло всякаква информация свързана с него.

Това, дали има проблеми, единствено само Ти можеш да кажеш. Нали касетофона е при теб, или се каниш да го купуваш? Ето, тук има малко инфо за него.  http://www.wikiboombox.com/tiki-index.php?page=Universum+CTR-2226

Имаше едно време такава германска фирма, но то беше преди 40-50 години. Доста е стар касетофона. Да не си помислиш, че и той е на 50 години?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами каня се да си взема един, втора ръка разбира се, но така и не намерих никаква информация за него. Затова писах тук, кйто знае и има някаква информация за него да пише тъй като аз нищо не успях да намеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Стоян Ч. написа:

Ами каня се да си взема един, втора ръка разбира се, но така и не намерих никаква информация за него. Затова писах тук, кйто знае и има някаква информация за него да пише тъй като аз нищо не успях да намеря.

Можеш спокойно да си вземеш нещо  много по ново втора ръка. На този ремъците на касетофона може би не стават вече и за прашка. Сега ще ти намеря линк, но е в София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много, но аз имам стотина ремъка в нас за касетофон. Ще ги сменя задължиъелно ремъците и ако имам проблем ще се консултирам с Вас, тъй като виждам че разбитаре доста 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Стоян Ч. написа:

Благодаря много, но аз имам стотина ремъка в нас за касетофон. Ще ги сменя задължиъелно ремъците и ако имам проблем ще се консултирам с Вас, тъй като виждам че разбитаре доста 

Я ми кажи ти колко пари ти искат. Явно си си решил вече да го купуваш.Ама, честно, без да ме лъжеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква толкова информация. Дръжкофон като дръжкофон. Ще си слувшаш предимно радио. Касетки едва ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от цената,която е обявил продавача,като цяло тази марка е доказала качество и надеждност,една профилактика като смяна на ремък,глава или елктромоторче  може да се наложи и след това 20 години експлоатация.Така качествено се правеха някога радиокасетофоните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако целта е препродаване му мина времето на това. 

преди 2 минути, hristo58 написа:

Зависи от цената,която е обявил продавача,като цяло тази марка е доказала качество и надеждност,една профилактика като смяна на ремък,глава или елктромоторче  може да се наложи и след това 20 години експлоатация.Така качествено се правеха някога радиокасетофоните.

Имаш право, но главите след 3-4г сериозно ползване са за смяна, механиките след 4-5г също доста се разхлопват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Филипов написа:

Каква толкова информация. Дръжкофон като дръжкофон. Ще си слувшаш предимно радио. Касетки едва ли.

На FM ще свири добре. Има 16 см говорител, стига пласмасата да е здрава. За касетофон, кой го знае в какво положение е. До 50 лева ти отпускам. Ако иска повече, го сиктирдисваш и да се оправя.

Виж тук какво те питам а ти мълчиш и се чудиш как да ме метнеш на върбата:

"Я ми кажи ти колко пари ти искат. Явно си си решил вече да го купуваш.Ама, честно, без да ме лъжеш."

Явно цената, която ти искат и аз каквато ти предложих коренно се разминават и затова не отговаряш.  Оставям те в ръцете на момчетата. Те ще ти помагат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

Ако целта е препродаване му мина времето на това. 

Имаш право, но главите след 3-4г сериозно ползване са за смяна, механиките след 4-5г също доста се разхлопват. 

Така е,няма спор,механиките по принцип са по издръжливи от главите и моторчетата,след смяната им стават като нови.

за 40-50 лв си заслужава,ако е за препродаване,както казва Стефан,не си струва/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, hristo58 написа:

Така е,няма спор,механиките по принцип са по издръжливи от главите и моторчетата,след смяната им стават като нови.

Няма вече кой да се занимава с тези неща, пък и няма смисъл, не си заслужава инвестицията дори касетофона да е без пари. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Колев60 написа:

Я ми кажи ти колко пари ти искат. Явно си си решил вече да го купуваш.Ама, честно, без да ме лъжеш.

Пичагата му иска  30 кинта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Стоян Ч. написа:

Стоянчо! Ти да не би да говориш за  Правешкия Пичага?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля от 1992 г. имам едно китайско радиокасетофонче - по спомен Fusion - 2 касетки и радио. Още тогава се говореше как тези боклуци изгаряли защото били с един мотор за двете касетки. Не се мина много време и получи едно специално копче - свързващо мотора така, че превърта още по-бързо от колкото с фабричния плъзгач. Глави, ремъци механика - нищо не е пипано. Пя доста, ползваше се с всякакви касети - дори такива на години стояли в мазата (трудно въртящи се - за това бе и бутона, да могат да се превъртат, а и презапис можеш да направиш за около 5 мин./на страна от 30 мин. лента). В момента не е при мен, но мисля още работи като ден 1-ви.

За 3-4 години да си замине глава ... - и по-колко часа на ден трябва да се слуша? (да виждал съм глава протрита от свирене и пак свиреше на едно Simens-че, чиято механика бе много повече от механиката на моя китайски боклук.

Колкото за касетофона - гледа се, проверява се и се преценя на място. Това дали нещо е качествено или не рядко го пише във вестниците, а и винаги има изключения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Колев60 написа:

Стоянчо! Ти да не би да говориш за  Правешкия Пичага?

Тук не те разбрах :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Няма вече кой да се занимава с тези неща, пък и няма смисъл, не си заслужава инвестицията дори касетофона да е без пари. 

Всеки си има гледна точка,зависи за какво му е необходим.Аз имам касетки със записи на децата.

преди 1 минута, Стоян Ч. написа:

Ами ако си решил да го купуваш,цената е прилична.Дори за интериор можеш да си го ползваш.Аз не бих се колебал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, plamen_petrov_80 написа:

Мисля от 1992 г. имам едно китайско радиокасетофонче - по спомен Fusion - 2 касетки и радио. Още тогава се говореше как тези боклуци изгаряли защото били с един мотор за двете касетки. Не се мина много време и получи едно специално копче - свързващо мотора така, че превърта още по-бързо от колкото с фабричния плъзгач. Глави, ремъци механика - нищо не е пипано. Пя доста, ползваше се с всякакви касети - дори такива на години стояли в мазата (трудно въртящи се - за това бе и бутона, да могат да се превъртат, а и презапис можеш да направиш за около 5 мин./на страна от 30 мин. лента). В момента не е при мен, но мисля още работи като ден 1-ви.

За 3-4 години да си замине глава ... - и по-колко часа на ден трябва да се слуша? (да виждал съм глава протрита от свирене и пак свиреше на едно Simens-че, чиято механика бе много повече от механиката на моя китайски боклук.

Колкото за касетофона - гледа се, проверява се и се преценя на място. Това дали нещо е качествено или не рядко го пише във вестниците, а и винаги има изключения.

Е! Това не е от 92 а от 72 година. Още 20 над твоето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, hristo58 написа:

Всеки си има гледна точка,зависи за какво му е необходим.Аз имам касетки със записи на децата.

Ами ако си решил да го купуваш,цената е прилична.Дори за интериор можеш да си го ползваш.Аз не бих се колебал.

Ами мисля да го взема. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Стоян Ч. написа:

Ами мисля да го взема. 

Вземай и се радвай. Да ти го честитя предварително. Стига да е в добро състояние. Лека вечер на  всички  от мен!

преди 5 минути, Стоян Ч. написа:

Тук не те разбрах :)

Имаме си тук един Пичага от Правец и си помислих, че той ти го предлага. Това е по въпросът ти, който не си разбрал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Вземай и се радвай. Да ти го честитя предварително. Стига да е в добро състояние. Лека вечер на  всички  от мен!

Благодаря много за обърнатото внимание и лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване