Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем с едно сайтче.Както си ровех вътре и изведнъж сайта умря.Сякаш ми спря интернета.Въпроса е, че интернет имам.Никой браузър не иска да го отваря.Когато свържа телефона към рутера - ефекта е идентичен.Сайта не иска да се зареди, а след около 10 секунди чудене изписва "www.*******.com took too long to respond".Пусна ли си мобилните данни обаче си го отваря.Същото и когато се вържа към нета на съседа с който сме към един доставчик.Никакъв проблем.Ако някой има идея как да отстраня проблема - моля да сподели.Моите вече се изчерпаха.Пробвах през различни браузъри, чистих кеш и бисквитки, рестартирах PC и рутера, но ефект - нулев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що е това?VPN?

Аз търсех по-скоро решение на проблема без да инсталирам други програми, защото както си бачкаше сайта, изведнъж просто спря и това беше.На нито едно устройство което е вързано към този интернет не иска да го отвори.През мобилните данни и през други Wifi мрежи няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване