Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди 2-3 седмици се регистрирах тук понеже имах проблем с една друга програма, но благодарение на двама човека, които ми помогнаха много, успях да се справя с премахването й. "От тогава" е малко неточно казано, понеже проблема за който пиша сега се появяваше от време на време и преди това, но сега се затвърди, ако мога така да се изразя. Става въпрос за това, че всеки път когато включа компютъра след като е бил напълно изключен ми излиза следното нещо : 
blob.thumb.png.62a47daba18e7e8309174c82576e2920.png

Преди този проблем се появяваше на 2-3 месеца веднъж и аз със моите скромни софтуер познания просто деинсталирах програмата, инсталирах я наново и всичко се оправяше , но сега този метод не помага. Между другото той и самият ми начин на инсталиране е леко не както трябва, понеже като пиша в Google "Avast free download for xp", вляза в сайта и изтегля това което ми излиза, като дам "Run" не тръгва. И го свързвам с това, че може би файла който аз тегля е за друг вид Windows, а не за XP. И тогава влиза в действие Setup-a за Avast 4.8, който стои в компютъра от преди кажи-речи 10 години, инсталирам го и до ден-два той сам си се актуализира с по-нов. Сега обаче и този метод на човекоподобно зад компютър не помага. Та ако може някой да ми даде акъл или някакъв чалъм, а най-добре сякаш и двете, как аджеба да процедирам по-напред. Ще може ли да се оправи Avast-a или да търся друга, по възможност по-скромничка програма за стария ми Уиндоус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майкрософт правят всичко възможно Windows XP да умре и ти нищо не можеш да направиш!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://antivirus.comodo.com/cloud-antivirus.php

Това все още върви на ХП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто я деинсталирай.

Можеш и да хибернираш компютъра, вместо да го изключваш по обикновения начин. Така няма да зарежда всичко отначало при включването, а всичко ще си остава какато е било преди изключването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички Ви за отговорите! За жалост наистина XP си отива, а на мен си ми харесва, свикнал съм с него. Пък и тия по-новите Уиндоуси са ми малко неподредени и сякаш цари някакъв хаос в тях. Но това си е мое мнение. Иначе сега по темата. Първо мислех да изтегля Пандата, щото каквото четох за нея ми допадна, но после видях и препоръката за Комодо и заложих на него, не за друго ами понеже просто съм го чувал. Обаче ми се струва, че малко ми бави компютъра, но може да е защото тъкмо го рестартирах след инсталацията и самата програма в момента "се намества", така да се изразя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване