Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди 2 дена си купихме кола Audi A6 2005г. Вътре в колата има бутон, който пише NAV което 100% значи навигация и когато го натисна изписва че няма вкаран диск, но когато бяхме в сервиз да проверят колата казаха, че самия четец трябва да се смени, но аз не съм много сигурен дали това е вярно. Някой да ми даде някаква идея какво да направя или съвет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навигацията си иска диска. Но едва ли ще намерите актуални карти на диск. Ако все пак намерите отнякъде, пробвайте поне дали чете. Ако не - купувате си китайско заместващо дърво за модела и ставате актуални за без пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Филипов написа:

Навигацията си иска диска. Но едва ли ще намерите актуални карти на диск. Ако все пак намерите отнякъде, пробвайте поне дали чете. Ако не - купувате си китайско заместващо дърво за модела и ставате актуални за без пари.

Хах благодаря за бързия отговор. А имате ли идея откъде да взема такъв диск? Той специален само за карти ли е и възможно ли е вкъщи да си ги изтегля и да сложа двд или даже нямам предсатава какъв вид диск трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване