Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди време ми се появи един проблем, когато вляза в някоя игра, след като ми зареди и тъкмо ще излиза от loading screen компютъра ми се рестартира и ми излиза съобщението, че имам проблем със захранването. Asus anti surge has detected... your computer was turned off to keep damages from faulty power supply или нещо от този сорт беше съобщението не си го спомням точно. Та да след като стана този проблем пробвах да свържа кабелите наново и това реши проблема, но днес пак ми се случи същото и пак проблема се реши по същия начин. Въпроса ми е задължително ли е проблема да е от захранването или е възможно друг компонент да е повреден. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, chainsmokerbg написа:

свържа кабелите наново

Кои кабели точно свързваш наново?

Параметри на компонентите ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О да съвсем забравих за това :D  

i5 4600

GTX 750 DCSL

8GB Ram ADATA

HD 1TB 

MOBO: B85 pro gamer 

Захранването ми е с кутията не му знам модела точно само, че е на CoolerMaster 500W

Всички кабели 24 пиновия, 8 пиновия за процесора, за охладителя кабела, само без кабелите за твърдия диск 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай с друго захранване дали ще го прави проблема. Но най-сигурно го смени, да не стане някоя беля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам възможност да тествам с друго захранване, защото нямам от кой да заема, а и сега не ми се бърка в джоба за ново захранване... да се  надяваме да не станат никакви бели :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сервизи няма ли покрай теб? От икономии после ще се бъркаш за нов компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване