Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам два файла с различен frame rate. Как да ги уеднаквя, за да не се записва накъсано като запиша крайното видео?

Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записваш на по-големия фрейм рейт! Близко до логиката е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mlechko написа:

Записваш на по-големия фрейм рейт! Близко до логиката е!

Къде видя логика в това 25 fps да запиша като 30 fps? Картината ще насича.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, moli1 написа:

Къде видя логика в това 25 fps да запиша като 30 fps? Картината ще насича.

Ще насича ако ги редуцираш! И математика ли не можеш да смяташ? Да те върнем някой клас да повториш?  В единия случай не губиш кадри, в другия губиш. А познай кога си загубил кадър! Ползвай жокер, обади се на приятел. Ако седнеш на стола на богатството ще се прочуеш и ще станеш звезда с дебютна простотия! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще насича ако ги редуцираш! В единият случай ти изяжда кадри, в другия ти ги повтаря! По-гладко ще изглежда на 30 кадъра в секунда, макар да повтаря всеки пети кадър, действието е по-бързо. В другият случай ти изяжда всеки 6-ти кадър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Известно ми е това, че ще повтаря кадри или ще ги трие. С това не помагате. Въпросът ми е как и възможно ли е в PowerDirector 12 да се извърши промяна на fps, защото губя време с други програми.

И съдейки по това:

на 23.02.2019 г. в 1:25, Mlechko написа:

И математика ли не можеш да смяташ? Да те върнем някой клас да повториш?

не очаквам отговор от форумния трол, а от някой, който е виждал през живота си тази програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, moli1 написа:

Известно ми е това, че ще повтаря кадри или ще ги трие. С това не помагате. Въпросът ми е как и възможно ли е в PowerDirector 12 да се извърши промяна на fps, защото губя време с други програми.

не очаквам отговор от форумния трол, а от някой, който е виждал през живота си тази програма.

Програмата с която аз работя е PowerDirector 16. Може да променяш фрейма, като създадеш нов Custom Profile. Ако не ти харесват зададените битрейт и резолюция, можеш да ги промениш ръчно от:

C:\Users\User\AppData\Roaming\CyberLink\PowerDirector\16.0\UserConfigure\Profile.ini

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Custom Profile е за продуцирането/записването на видео. Аз искам преди записа да променя кадрите на видеата, за да не се налага при записа да насича. Примерно видео от 10fps с продължителност 10 секунди да стане 5 секунди с 20fps. И даже намерих разни формули с power tools, video speed, ама си викам трябва ли да е толкова трудно. Мислех, че ми убягва нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се замислял над това. Ще трябва да се провери такава опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване