Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Вчера реших да си инсталирам няколко разширения в Хром, но ударих на камък. При кликване върху "Добави", ми излиза съобщение " Download failed", а долу в лентата показваща свалянията ми показва " свалянето неуспешно-проблем с мрежата". Съответно прочетох в " Помощ" на Хрома какви са възможните причини и какви са решенията, но нито едно не даде резултат. Пуснах Хрома да търси зловреден софтуер, но не намери такъв. Първо актуализирах браузъра, но като не даде резултат, го изтеглих наново и го преинсталирах, но пак без резултат. Къде да търся причината. С Мозила и Опера няма никакви проблеми, всички екстеншъни се свалят и инсталират без проблеми. Става въпрос за лаптоп с  Windows 7 Ultimate.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Zhivko Zhelev написа:

и го преинсталирах, но пак без резултат

Но най-вероятно без да изтриваш профилната папка, нали?
Изтегли Geek Uninstaller, разархивирай в папка, стартирай geek с администраторски права, превърти списъка до Google Chrome, ккликни по него с десен бутон и избери Uninstall. Следвай съветника. Потвърди изтриването на намерените остатъци - файлове и записи в регистратурата.
Рестартирай машината и инсталирай отново.
Ако не помогне посети линка и изпълни указанията. Изчакай член на HJT да разпише инструкции за почистване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е разрешен. Най-напред деинсталирах Хромът с Geek Unistaller, инсталирах го наново, но резултат нямаше. След това се сетих за една програмка, която съм ползвал и преди и вършеше работа - др. Уеб, дръпнах я, пуснах я да сканира, съответно намери една заплаха изтри я и хрома се оправи..... засега. Каква Free антивирусна да си кача, че сега съм с някакво AVG, ама то сканира, но не намира нищо? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сигурно ли е, че всичко е почистено? Не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване