Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте търся лаптоп задължително ще го взема на лизинг.Интересувам се от възможно най- читавата машинка за цена качество около 500-700лв макс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нов .... хм ... нещо не мога да ти препоръчам в този ценови диапазон ...

Един DELL Latitude E6440 втора ръка по мое мнение ще ти върши работа .... аз ползвам Е6430 ... примерно ....

Най-читава машина ... хм ... и отношение цена-качество .... хм ... в това отношение по мое мнение (подчертавам) се търси втора ръка "маркова" машина, която определен сноб е "захвърлил" ....

Вече има и фирми които продават на лизинг машини втора тъка ... и естествено с остатъчна или удължена гаранция ....

Не се упоменава за какво ще се ползва въпросния лаптоп ... т.е. ако е за игри ... трябва да се обърне внимание какви игри ще се играят на въпросния и какви характеристики се изискват от игрите спрямо машината .... и та тук ... попадаме в зоната на олеееее ... и т.н. :)

Много е лесно да се вземе нова машина ... от "останали количества" и т.н. .... а и доста относително е кое е "марково" и кое не ... и т.н.

Аз лично съм доволен, да не кажа фен на Dell ... и не крия, а и не споря защо съм се ориентирал към въпросната марка ... просто споделям своето доволство от въпросната марка за лаптопи ...

Все пак уважавам парите си и не се гнуся да си взема втора ръка ...

Успех!

п.п. Да потретя - изказвам мое, собствено отношение и не възнамерявам да споря с по-умни ... и по-запознати в този бранш ...

т.е, Аз казах!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варианти около горната граница на бюджета. Възможно е, същите модели в други магазини да се намерят на промоции на още по-ниска цена. Вариантите с втора ръка също са добра възможност, предвид бюджета, но трябва да се търси добре и да не се отива към твърде стари модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бива, макар че съм дал варианти с 8ГБ оперативна памет, което е вече почти задължително. 4ГБ ми се струват достатъчни към момента само за сърфиране и офис задачи, а в перспектива и ако се отварят повечко страници в браузера 8ГБ, са направо задължителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ориентирай се минимум към нещо с райзен 3 2200U които са в горната граница на бюджета около 700 лева. По принцип минава и-тройките5-6-че и 7-ма генерация. Ако не - поне потърси i3-7100-7020.... които са на парите на този който ти си избрал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси нещо с минимум 8 GB RAM, SSD, I3 процесор и матов екран. Наскоро избирахме за племенника до 600 лева и взехме това, тъй като държеже непременно да има DVD записвачка.

https://www.technopolis.bg/bg/Laptops/ЛаптопHP-15-DA0048NU-4GM96EA/p/527987

Качих му Windows 10 и мога да кажа, че не съм очарован от производителността. Нивото е като на Асуса от подписа ми, който е на 5 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, andreygg написа:

https://www.technopolis.bg/bg/Laptops/ЛаптопHP-15-DA0048NU-4GM96EA/p/527987

Качих му Windows 10 и мога да кажа, че не съм очарован от производителността. Нивото е като на Асуса от подписа ми, който е на 5 години.

Да, определено "атомната" серия на Интел , чупи нерви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че с 20 лева  гладаш да си купиш апартамент, кола, яхта и да ти останат за курви - и това при положение, че изобщо не знаеш какво искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, andreygg написа:

Е с този процесор за смартфон какво очакваш...........сложили са го колкото да има нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари ако е ново ще е джендър между касов апарат и дрегер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Ивайло Димов написа:

ще е джендър

Някой така и не се научиха какво означава тази дума ..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Се върнем 1-2 ри клас ,че там сега ги учат :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за реновиран лаптоп fujitsu с параметри Техническо описание
Модел: Fujitsu Siemens S751
Дисплей Размер: 14.1
Процесор: Intel Core I3 2350M 2.30 GHz
Оперативна Памет: 8 GB
Твърд Диск ( ПАМЕТ): 250GB HDD 2.5
VGA: HD-15
Display Порт: Да
Камера: Да
Стандарт WI-FI: Да
3G/4G: Да
DVD/CD Да
Състояние Клас: Употребяван Клас Б

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ква пара му искат ?Щом е клас Б значи има видими следи от употреба ,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

280

Батерията държала много това ми хареса незнам дали е реално като часове.25d90bc185e77330255deabbb4b6d7e0.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е колко ще държи като работи :) Щото кае само на десктоп може и 4 часа да държи ,а като почнеш работа да умре след 1 час .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи е рисковано да търся нов както мислех най- добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване