Премини към съдържанието
izoma

Проблем със сваляне на видео от Тубата

Препоръчан отговор

Здравейте! До днес си свалях безпроблемно видеа с X-Down Video Downloader, ни като го стартирах сега ми излезе този прозорец. Да добавя, че имам код за програмата, който въведох в началото на ползването й, като съм си платила за една година. т.е. до февруари 2020-та. Какво се е бъгнало? Прилагам снимка.

Untitled.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сваляне ползвай тази - работи безотказно и има безплатна версия, с която можеш да си сваляш клиповете с качество 1080p:
https://www.ytddownloader.com/

А ако все пак държиш да си ползваш твоята, ще трябва да пишеш на разработчика, защото не е нормално 32-битова програма да не може да върви на 64-битов процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Тази програма, която ми предлагаш, започна да ме прехвърля към платената версия, затова си свалих другата. Да, ще им пиша, но преди това реших да питам и тук. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползването на платени програми е глупост.
Намираш си безплатни, ама напълно безплатни, а не уж безплатни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

youtube-dl - това е програмата и е безплатна. работи безотказно, без вируси и  bloatware, поддържа и куп други сайтове, често излиза нова версия ако променят нещо по сайтовете от които сваля... има версия и за линукс и за windows,  простите юзъри, които не знаят как се пише на клавиатура обаче може да се затруднят щото е конзолна... може да избираш качество и сваля директно, без прекодиране, по подразбиране сваля най доброто, но аз съм си ограничил до 1080p, че видеокартата ми не поддържа хардуерно ускорение за 2к и 4к

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, the professor написа:

..., които не знаят как се пише на клавиатура обаче може да се затруднят щото е конзолна...

моята идея беше тя сама да си намери каквото ѝ трябва, ама понеже се бъзикаш с госпожата, ето ѝ един вариант

Скачайте последнюю версию ClipGrab для Windows!
Требуется как минимум Windows XP. Протестировано на Windows Vista и Windows 7.

има я на руски, френски, английски, немски и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, izoma написа:

Здравей! Тази програма, която ми предлагаш, започна да ме прехвърля към платената версия, затова си свалих другата. Да, ще им пиша, но преди това реших да питам и тук. Благодаря!

Явно не си цъкнала, където трябва. Като натиснеш зеления бутон "Free downlad" директно те пита къде да я свали и това е. Тази програма я ползвах дълго време за Уиндоус и не съм плащал и стотинка за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След двугодишно ползване YTD почна да ми изписва "провалено сваляне" още при поставянето на линка и да ме препраща към PRO-версията, която е платена. Благодаря на всички, които се отзоваха с мнение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме си тук красива леличка :ohmy:

Виж това ще ти свърши ли работа:

https://en.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://clipmega.com/watch?feature=youtu.be&v=BqLHIBRg7OE

Вместо tube се пише pak. Ето пример с горното видео.

youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=BqLHIBRg7OE

Просто се изписва или дописва едно pak

youpak.com/watch?feature=youtu.be&v=BqLHIBRg7OE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам първата от линка,и засега работи!

https://www.lifehack.bg/web/kak-da-izteglim-barzo-i-lesno-video-ot-youtube/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, acnekt написа:

https://clipmega.com/watch?feature=youtu.be&v=BqLHIBRg7OE

Вместо tube се пише pak. Ето пример с горното видео.

youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=BqLHIBRg7OE

Просто се изписва или дописва едно pak

youpak.com/watch?feature=youtu.be&v=BqLHIBRg7OE

това вчера не проработи, дава ниска резолюция само - 360р

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Белгиеца написа:

това вчера не проработи, дава ниска резолюция само - 360р

Нещо си в грешка 720p 

6iyf548o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пробвах с други видеа които сам си търсих е не се получи
то във самият сайт на ютюб като отвориш някоя страница и излезе например 480р и кликнеш да увеличиш качеството, горе адреса в браузъра си стои същият.
а като съм му сложил 1080р и кликна с десен бутон ( върху прозореца с видеото ) ми дава нов адрес, който завършва на .be  а не на .com  и по твоята схема нищо не тръгва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Белгиеца написа:

...

YouTube ти ping-ва съединението ( твоя download ), анализира и едва тогава връща възможни разширения. Моя домашен и мобилен интернет е 80Mbps, и аз гледам 4к видео както на телефон, така и на комп. Но имам един стар dell с PCI Wi-FI карта поддържаща b/g стандарт. Там YouTube ми предлага предимно sd качество и понякоха hd. За спорта смених картата от друг мой субнотбук и веднага изгря fullHD. Ta така, N стандарт, желателно дву-лентов 2.4GHz/5GHz и си в джаза, разбира се и логичен download.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе много ви е труден тоя Ютуб, навили сте дискусия все едно е дошъл края на света. Ако не може да си запазите едно клипче от там, то какво остава за други сайтове...? Те сигурно са извънземни, а вие сте примати в очакване някой да подхвърли банан.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Profruit написа:

Ta така, N стандарт, желателно дву-лентов 2.4GHz/5GHz и си в джаза, разбира се и логичен download.

В моята къща ползвам кабели до компютрите, щото съм старомоден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Белгиеца написа:

В моята къща ползвам кабели до компютрите, щото съм старомоден.

Може да сме старомодни, но ползваме пълния потенциал на мрежите ни, докато "гениите", свързващи компютър с нета посредством безжична връзка, духат супата с една трета от реалните ѝ възможности. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване