Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Виж и аватара, колко е секси и мистериозна, ще е престъпление да е самотна ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

.... италианците са кавалери и изобщо ни един българин не мое да се сравнява с отношението на един италианец към жените ... ;)

Капиш? :)

Има нещо верно...ама не баш...това е останало в историята...мда...сега са горе долу същите прасета...мдааа! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

италианците са кавалери и изобщо ни един българин не мое да се сравнява с отношението на един италианец към жените

Чаак пък. Точно днес участвах в куриозна ситуация - слизам от тролей и зад мен слиза някаква дама. Инстинктивно слизайки подадох ръка - дръпна си ръката като да е била посегнала към загрята маша и ме изгледа с мил поглед на бесен питбул...А, кажи ми що е т'ва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

същите прасета

абе ... хм ... явно само натурализираните ... кореняците не може да ги догони никой ... ;) камо ли българите ... и апропо ... има и българи кавалери, но са рядкост ... и уви в по новите поколения май са изчезнали ...

Има и друго ... и съвременните жени са се променили ... вече не разпознават кой е кавалер и кой ... хм ... цензура ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ДиоиД написа:

уви в по новите поколения май са изчезнали ...

За което са виновни май...ките им. Повечето се възпитават лигльовци.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Появи се моя...бившия,,,то не е точната дума, никакъв бивш, не ми е...бяхме само приятели...биологичния баща на синът ми...след 14 години...Нито съм мислила за него, нито ме е интересувал, нито съм възпитавала синът си, да знае, че има баща...нито прие синът си, като баща...нито се поинтересува, дали сме живи...синът ми официално не е негов син...той изчезна....яко дим. На 3 месец, след като разбра, че съм бременна... И днес, идва един, дето и не можах да позная, защото съм го забравила отдавна...представя се, като....къв ще да е...и иска да види синът си!? Неговия син? Кой е той?

И не е ли да го застрелям ,ако можех?  И не сте ли свине?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, barbuncela написа:

Появи се моя...бившия,,,то не е точната дума, никакъв бивш, не ми е...бяхме само приятели...биологичния баща на синът ми...след 14 години...Нито съм мислила за него, нито ме е интересувал, нито съм възпитавала синът си, да знае, че има баща...нито прие синът си, като баща...нито се поинтересува, дали сме живи...синът ми официално не е негов син...той изчезна....яко дим. На 3 месец, след като разбра, че съм бременна... И днес, идва един, дето и не можах да позная, защото съм го забравила отдавна...представя се, като....къв ще да е...и иска да види синът си!? Неговия син? Кой е той?

Ммм това ли е причината да се държиш лошо с мен :ohmy:

Нямам вина че нямяш вкус за мъже, как те е излъгал тоя идиот?

Да беше си хванал добро момче като мен, сега щяхме да сме далеч от форума ;)

Не всички мъже сме безотговорни и се плашим да станем бащи, и бягаме като забременее приятелката ни.

Обаче каква си ми тръпка ти във форума :ohmy:

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

А, кажи ми що е т'ва!

Е ... се ... промиване на мозъци ... "дръпнати" жени винаги ще има ... ;) и като ли че при тях "мръсното съзнание" (или подсъзнание...) е по "разглобено" от медийната пропаганда ... т.е. по изживяват надъхвания негативизъм от медиите и т.н. и туй ... де им се вкарва в мозъците ... че са равни и даже по по добри и т.н. от мажете ... определено възприемат матриархата като нормално след някакъв патриархат и както съм казвал някъде: Жени не трябва да възпитават децата ... те трябва да ги закрилят и обграждат с любов, а не да се противопоставят на мъжкото ... и та тъй ...

Някога някъде в София една дама на един известен наш футболист издекламирана един площад: Еееее няма мъже в България, а ази отговорих - щото няма жени ... ;)

преди 14 минути, DarkEdge написа:

За което са виновни май...ките им.

Принципно са отговорни родителите .... и най малката отговорност е вината ... ;), та по скоро са виновни бащ и те ... :)

Определено като гледам този наръчник ... нещо не е читав, но е модерен в днешно време ... и та тъй ... едно време бяха "пеперуди", а сега сърфистки ... ;)

ко да се пр ... дин озар ври сме вси ... и та дъ ... гле за нас кът свин ки ... ил не рези ... :)

Абе ... мани мани ... не им е леко на някои жени ... освен с отглеждането са се нагърбели и със възпитанието ... но тъй е ... бума на разведени и т.н. на "разлюбели се" е голям и та дъ ... май основната единица на обществото - семейството - е тотална щета и горко на младите които имат разделени родители ... и отгоре на това не са си запазели поне елементарно уважение и сплотеност за бъдещето на въпросните деца ...

Мда ... от борбата между женското налагане  и мъжкото безхаберие страдат децата .... Уви това е реалността ... младите по ги интересува кариерата, забавленията и т.н. и кога стане въпрос за семейство ... бегат от втълпените несгоди от обвързване и т.н. ...

Ай ... че се увлякоф кът дърт мърморко и поочнах да хокам младите ... :)

Да са ни живи и здрави ... не всички са плод на разводи ... :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ДиоиД написа:

та по скоро са виновни бащ и те ... :)

Мен, например майка ми ме научи да подавам ръка, да отварям врата...И беше тврда кат гранит - ма няма кво шкажат, няма няма - дай ръка, отвори врата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, Танер Заит Расим написа:

Ммм това ли е причината да се държиш лошо с мен :ohmy:

Нямам вина че нямяш вкус за мъже, как те е излъгал тоя идиот?

Да беше си хванал добро момче като мен, сега щяхме да сме далеч от форума ;)

Абе не мислиш ли, че е редно да проявиш уважение в момента. Майтапа си е майтап но не усещаш ли, че момента не  е такъв сега? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Абе не мислиш ли, че е редно да проявиш уважение в момента. Майтапа си е майтап но не усещаш ли, че момента не  е такъв сега? 

Ами какво да кажа, боклук е онзи......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Танер Заит Расим написа:

Ами какво да кажа

Понякога мълчанието е най-доброто поведение, т.е. то е злато.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, barbuncela написа:

Хайде-хайде... Ей тъй на, както сте били "само приятели", и ти без да искаш си се спънала на килима в спалнята, паднала си му на оная работа и той съвсем случайно станал биологичен баща на сина ти, а? :lol6: Доколкото си спомням, и преди 14 години постинор се продаваше във всяка аптека без рецепта. Така че - не нам, моля... Кажи си го в прав текст: "Прещрака ми биологичния часовник, реших, че съм намерила подходящия татко и се опитах да го вържа с дете. Той обаче се оказа прекалено умен и се измъкна овреме, преди да успея да му нахлузя хомота на врата!". А сега си бясна като го гледаш колко добре изглежда и колко волно и безгрижно си живее, нали? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Танер Заит Расим написа:

Ами какво да кажа, боклук е онзи......

:offtopic_s:

Ясно е, но прекаляваш на моменти и смятай щом аз го усещам какво им е на жените. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Win_user написа:

Хайде-хайде... Ей тъй на, както сте били "само приятели", и ти без да искаш си се спънала на килима в спалнята, паднала си му на оная работа и той съвсем случайно станал биологичен баща на сина ти, а? :lol6: Доколкото си спомням, и преди 14 години постинор се продаваше във всяка аптека без рецепта. Така че - не нам, моля... Кажи си го в прав текст: "Прещрака ми биологичния часовник, реших, че съм намерила подходящия татко и се опитах да го вържа с дете. Той обаче се оказа прекалено умен и се измъкна овреме, преди да успея да му нахлузя хомота на врата!". А сега си бясна като го гледаш колко добре изглежда и колко волно и безгрижно си живее, нали? ;)

Това е грозно човече, не става за майтапене, засрами се  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, barbuncela написа:

И не сте ли свине?

Не считаш ли малко, че в такъв случай обиждаш и себе си, а?!

Да предположим само ... ако всички сме прасета ... то ... рано или късно падаме под ножа ... ;)

Да, права си ... за бившите или хубаво или нищо .... но натрупаната омраза към даден ензекпляр ни мой да се прилага и към другите ....

Разбирам каква отговорност си поела ... и възмущението също ... но, ако не дадеш шанс на себе си, то как може да разбереш, че винаги има втори, който наистина да те направи щастлива ...

Уви ... не можете да забравяте, но поне се опитайте да му простите ... в смисъл .... позволи му да поеме поне някаква част от отговорността ... уви за възпитанието е късно ... но има и други отговорности ... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Win_user написа:

Кажи си го в прав текст: "Прещрака ми биологичния часовник, реших, че съм намерила подходящия татко и се опитах да го вържа с дете. Той обаче се оказа прекалено умен и се измъкна овреме, преди да успея да му нахлузя хомота на врата!". А сега си бясна като го гледаш колко добре изглежда и колко волно и безгрижно си живее, нали? ;)

аве ти не схващаш ли, че никакъв го няма и след 14 години предявява претенции...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

аве ти не схващаш ли, че никакъв го няма и след 14 години предявява претенции...

Какви претенции, след като не са имали брак, не е подписвал като баща и няма никакви юридически права?!? Отбил се човекът ей тъй, от любопитство, да види какво е излязло от семето му. Най-малкото, да се запознае с биологичния си наследник. Какво лошо има в това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, barbuncela написа:

Наръчник за перфектната жена!

Писано в момент на ярост, там някъде около фурната, на една тъпа масичка, в една тъпа стая през зимата на 2012 година  от barbuncela!

След прочетеното установих, че съм доста далече от  перфектната жена.  Даже вече се чудя жена ли съм :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, barbuncela написа:

Свине са само такива като твоя баща на сина ти... 

Имах подобна позната българка , забременяла тука в Англия, от черен англичанин ( негър накратко ) , в търсене на уж по лесен живот и гражданство..Оказало се че той обаче е женен с друга ..и хоп, ами какво ще правя сега.... 

мдам.... е всеки има глава да мисли преди да направи нещо.... и не трябва после да обвинява съвсем невиновни за това хора в грехове които не са им присъщи.. ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sinbad_ написа:

Свине са само такива като твоя баща на сина ти... 

Имах подобна позната, забременяла тука в Англия, от черен англичанин, в търсене на уж по лесен живот и гражданство..Оказало се че той обаче е еженен с друга ..и хоп, ами какво ще правя сега.... 

мдам.... е всеки има глава да мисли преди да направи нещо.... и не трябва после да обвинява съвсем невиновни за това хора в грехове ....

Онзи като е свършвал в нея, хубаво му е било нали, той що не е мислил ?

Отговорността е фифти фифти, стига простотии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Танер Заит Расим написа:

Онзи като е свършвала нея, хубаво ми е било нали, той що не е мислил ?

Тебе като те засърби ухото и като си го почешеш с пръст, на кого му е по-хубаво - на пръста или на ухото? :D

Чийто е задника - негова е и отговорността да си го пази. Има противозачатъчни, вкл. и такива, които се пият след акта, ако е била пияна или надрусана момата, като си е вирила краката... Има и аборти, съвсем легални до края на третия месец и струват символична сума... Така че няма жена, която да е родила дете, без да го иска.

Жертва може да бъде само мъжът. Не успял да го извади навреме, щото тя си стегнала краката около кръста му в критичния момент и после нищо не зависи от него. Пет минути сладко - цял живот татко! Защото няма начин да попречи на жената да роди негово дете, колкото и да не го желае той. А родителството би трябвало да е предмет на взаимно съгласие... Така че - един мъж има пълното морално право да изчезне със скоростта на светлината, ако са злоупотребили с него по подобен начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ДиоиД написа:

Уви ... не можете да забравяте, но поне се опитайте да му простите ... в смисъл .... позволи му да поеме поне някаква част от отговорността ... уви за възпитанието е късно ... но има и други отговорности ... ;)

Не искам изобщо да го виждам повече, да го помня, че е съществувал, да чувам за него. За синът ми си се грижа АЗ, и никой друг! Той е един, несъществуващ! СЕГА, да поема отговорност! Трябва да съм мъртва! 

За другото си прав...свинете и т.н....Но понеже съм бясна....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Танер Заит Расим написа:

Онзи като е свършвал в нея, хубаво му е било нали, той що не е мислил ?

Отговорността може да не е 50/50... зависи от ситуацията.. например посочения от мен пример горе,  оня я излъгал че е ерген... а тя гхлупавичка повярвала ( това по нейни думи разбира се ) .. Така че познавайки и женската и мъжката природа, в слуая аз бих казал че вината е повече негова...

Лично мен баща ми винаиг ми е казвал и възпитавал..... прави каквото искаш, ти си мъж, по свободен в някои отношения , но направиш ли бебе на някоя, бъди мъж и и си поеми отговорността.. това е..просто и ясно....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване