Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

току-що, barbuncela написа:

Не искам изобщо да го виждам повече, да го помня, че е съществувал, да чувам за него. За синът ми си се грижа АЗ, и никой друг! Той е един, несъществуващ! СЕГА, да поема отговорност! Трябва да съм мъртва! 

За другото си прав...свинете и т.н....Но понеже съм бясна....

Ела да те гушна ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Win_user написа:

Тебе като те засърби ухото и като си го почешеш с пръст, на кого му е по-хубаво - на пръста или на ухото? :D

Чийто е задника - негова е и отговорността да си го пази. Има противозачатъчни, вкл. и такива, които се пият след акта, ако е била пияна или надрусана момата, като си е вирила краката... Има и аборти, съвсем легални до края на третия месец и струват символична сума... Така че няма жена, която да е родила дете, без да го иска.

Вината е предимно на мъжете в доста от случаите също така... айде да не генерализираме че винаги жената е виновна а...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, DarkEdge написа:

майка ми

Мен пък ме научи на култура ... а баща ми на твърдост ... Бог да ги прости и двамата ...

Баща ми ... бе серт човек ... и не бих казал кавалер ... за сметка на това майка ми бе ... хм ... както казва брат ми .... светица .... а за да я избере баща ми е гледал баба ми ... ех ... та тъй .... родовото си е родово и не забравяме починалите си родители, баби и дядовци, прабаби и прадядовци и т.н. ... Един от пра прадядовците е бил първия кмет на Нова махала ... и затуй се оттеглих тук на село ... и затуй погребах баща си тук и затуй майка си в Сливен ... за да могат младите да помнят от къде и кой ги е направил такива каквито са в момента ... Трябва си родова памет ... именно чрез нея, чрез поменът се наследява по-важното от материалното ... духът, че може от нула ... от ... един голтак ... да тръгнеш и само единствено твоите дела те правят човек, а не парите и/или имането ... и скланяйки глава на гробовете им ... да помним каква майка юнашка ни е раждала и кърмила и как са се борели нашите бащи, за да сме това което сме ...

Ех ... поръзчурвулех се ... :)

Ай прощавайте ... и Наздраве ... :cheers: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sinbad_ написа:

Вината е предимно на мъжете в доста от случаите също така... айде да не генерализираме че винаги жената е виновна а...

Няма такива положения! Жената винаги може да прекрати бременността си, ако не я желае. Това си е нейно решение. Мъжът не може да направи абсолютно нищо, ако една жена реши да го върже с бебе и да го направи татко. За каква вина у мъжете изобщо може да става въпрос?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, barbuncela написа:

Появи се моя...бившия,,,то не е точната дума, никакъв бивш, не ми е...бяхме само приятели...биологичния баща на синът ми...след 14 години...Нито съм мислила за него, нито ме е интересувал, нито съм възпитавала синът си, да знае, че има баща...нито прие синът си, като баща...нито се поинтересува, дали сме живи...синът ми официално не е негов син...той изчезна....яко дим. На 3 месец, след като разбра, че съм бременна... И днес, идва един, дето и не можах да позная, защото съм го забравила отдавна...представя се, като....къв ще да е...и иска да види синът си!? Неговия син? Кой е той?

И не е ли да го застрелям ,ако можех?  И не сте ли свине?

Извинявай, но може ли един въпрос? Ти обичаш ли сина си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, barbuncela написа:

Не искам изобщо да го виждам повече, да го помня, че е съществувал, да чувам за него. За синът ми си се грижа АЗ, и никой друг! Той е един, несъществуващ! СЕГА, да поема отговорност! Трябва да съм мъртва! 

За другото си прав...свинете и т.н....Но понеже съм бясна....

Хващай самолета и да ходим да пием вино на плажа :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _слънце_ написа:

Що за въпрос????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Win_user написа:

Няма такива положения! Жената винаги може да прекрати бременността си, ако не я желае. Това си е нейно решение. Мъжът не може да направи абсолютно нищо, ако една жена реши да го върже с бебе и да го направи татко. За каква вина у мъжете изобщо може да става въпрос?!?

да , най лесно е да кажеш..опс.ама защо ти не прекъсна бременноста.... типично егоистично мислене на капут бих казал аз.... ако случайно е забременяла поне ти направи ли си устата да и помогнеш с аборта , или викаш това тебе не те касае.. кефа е бил взаимен, а отговорността само на жената.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищите ситуация от преди много години, в която главните герои са били двама. Да не забравяме, че знаем само едната страна на нещата .  Аз също съм имала своите разочарования . Но съм отчитала и своите грешки. И не бих лепнала етикет "свине" на мъжете. Просто не всеки е могъл  да ми даде това от което съм имала нужда. Сигурна съм, че и аз съм била разочарование за някой. Изключително рядко се случва да намериш онази най-точната половинка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Що за въпрос????

Ще приема това като "да". В такъв случай, ти трябва да си много благодарна на този "приятел". И то даже повече за това, че е избягал- представи си 14 години да живееш със страхливец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лин написа:

Нищите ситуация от преди много години, в която главните герои са били двама. Да не забравяме, че знаем само едната страна на нещата .  Аз също съм имала своите разочарования . Но съм отчитала и своите грешки. И не бих лепнала етикет "свине" на мъжете. Просто не всеки е могъл  да ми даде това от което съм имала нужда. Сигурна съм, че и аз съм била разочарование за някой. Изключително рядко се случва да намериш онази най-точната половинка

Знам. Вече се извиних за свинете...но съм бясна повярвай....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _слънце_ написа:

Извинявай, един въпрос, жена и деца имаш ли?

Чудя ти се на тезата, ако жена с теб постъпи като боклук, говори дете и духне и те остави сам да се оправяш, след 10 години в името на детето ще позволиш ли на майката да се доближи?

Няма как да знаеш не си преживявал такава болка ;)

Много сте ми интересни не само ти а всички, като почнете да нападат някой след като е изтипосал нещо съвсем лично за него си, и почнете да съдите, да давате акъли, и да задавате въпроси.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Sinbad_ написа:

да , най лесно е да кажеш..опс.ама защо ти не прекъсна бременноста.... типично егоистично мислене на капут бих казал аз.... ако случайно е забременяла поне ти направи ли си устата да и помогнеш с аборта , или викаш това тебе не те касае.. кефа е бил взаимен, а отговорността само на жената.... 

250 лева беше един аборт в АГ-то преди 10-20 години... Плащал съм ги. Докато не се запознах с една, която въртеше едновременно двама мъже  в различни градове. Забременя (и тя не знаеше от кого от двамата), ама им одра кожите с по 1000 лева на човек, щото щяла да абортира в не знам к'ва частна клиника... И докато се хвалеше в компанията в палтото от бяла лисица, което си купила с парите им, в един момент заяви: "Чак ме е яд, че имам само двама любовници! Можеше поне 5 бона да изкарам!".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, barbuncela написа:

Но понеже съм бясна

Май по си бясна на миналото ти Аз ... и не можеш да проумееш, че бяса към него е неоснователен след като за теб той не съществува вече...

В този случай ... първо прости на себе си ... и та тъй ... след като си взела решение да не го допускаш в живота на сина Ви ... то явно си решила каква да е неговата отговорност ... - лишаване от родителски права ... и може би имаш пълни права върху така взетото от теб решение ...

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Win_user написа:

250 лева беше един аборт в АГ-то преди 10-15 години... Плащал съм ги. Докато не се запознах с една, която въртеше едновременно двама мъже  в различни градове. Забременя (и тя не знаеше от кого от двамата), ама им одра кожите с по 1000 лева на човек, щото щяла да абортира в не знам к'ва частна клиника... И докато се хвалеше в компанията в палтото от бяла лисица, което си купила с парите им, в един момент заяви: "Чак ме е яд, че имам само двама любовници! Можеше поне 5 бона да изкарам!".

Това е съвсем друг случай.. аз затова казах, вината е в зависимост от ситуацията...И затова не трябва да се генерализира....а ти тръгна да генерализираш че вината е само на жените основно.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Танер Заит Расим написа:

Чудя ти се на тезата, ако жена с теб постъпи като боклук, говори дете и духне и те остави сам да се оправяш, след 10 години в името на детето ще позволиш ли на майката да се доближи?

Много сте ми интересни не само ти а всички, като почнете да нападат някой след като е изтипосал нещо съвсем лично за него си, и почнете да съдите, да давате акъли, и да задавате въпроси.

Мойто момче, ще задаваш въпроси на мен, когато отгледаш две деца. Рано ти е да се правиш на мъж. :)

А каква болка съм преживял аз, не ти е дадено да знаеш и няма да знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ДиоиД написа:

Май по си бясна на миналото ти Аз ... и не можеш да проумееш, че бяса към него е неоснователен след като за теб той не съществува вече...

В този случай ... първо прости на себе си ... и та тъй ... след като си взела решение да не го допускаш в живота на сина Ви ... то явно си решила каква да е неговата отговорност ... - лишаване от родителски права ... и може би имаш пълни права върху така взетото от теб решение ...

Успех!

Не искам да го знам, че съществува! Той няма НИКАКВИ ПРАВА НАД СИНЪТ МИ! А и той не пожела да го види!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам. Вече се извиних за свинете...но съм бясна повярвай....

Предполагам, че е така. Но имаш най ценното до себе си-детето. Справила си се през годините и бъди горда от това.  Може би трябва да поговориш и със синът ти за това. Има право да познава баща си (макар и в тази ситуация) Годините не могат да се върнат, но пък има толкова път напред. Едни нормални взаимоотношения помежду ви биха били само в + за детето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Танер Заит Расим написа:

Напъваш се излишно. Нали не вярваш, че ще ти се отвори парашута. :)   Иначе, ти явно не знаеш, но аз имам две деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Лин написа:

.Едни нормални взаимоотношения помежду ви биха били само в + за детето.

Е само това не! А и синът ми знае за баща си...абе на практика знае всичко. Всичко съм му казала. Днес не пожела да го види....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е само това не! А и синът ми знае за баща си...абе на практика знае всичко. Всичко съм му казала. Днес не пожела да го види....

Продължавай смело напред и бъди сигурна, че без този наръчник ще се справяш по-добре ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _слънце_ написа:

Напъваш се излишно. Нали не вярваш, че ще ти се отвори парашута. :)   Иначе, ти явно не знаеш, но аз имам две деца.

Но жена ти не е духнала с друг мъж и не ти ги е завещала да се оправяш сам?

Не се напъвам, но тезата ти е егоистична :)

Относно парашута, не няма да ми се отваря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Танер Заит Расим написа:

Но жена ти не е духнала с друг мъж и не ти ги е завещала да се оправяш сам?

Не се напъвам, но тезата ти е егоистична :)

Относно парашута, не няма да ми се отваря :)

Абе... жени са ми духвали с друг, но това е друга тема. И тезата ми изобщо не е егоистична, а логична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах един приятел с подобна история, барман от соц. време. Той се спомина преди няколко години (лека му пръст)... Човекът си живя щастливо и свободно до 63. Имаше хубава работа, изкарваше добри пари... Никой дори не знаеше, че има дете. Но като се пенсионира, изненада всички. Оказа се, че имал син, който тогава ставаше на 21. И когото не е виждал никога през живота си, защото се разделил с майка му още като разбрал, че тя е бременна. Намери го, представи се и му прехвърли жилище в центъра на града и нов баварец 5-ца. С думите: "Моето момче, все пак носиш моя ген. Искам да съм спокоен, че без покрив и гладен няма да останеш в тоя живот. От теб нищо не искам, освен като се спомина някой ден (и ти оставя още едно жилище), да сложиш един паметник на гроба ми."... След време станаха приятели със сина си. И успя да го научи на много неща, преди да си отиде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Лин написа:

Годините не могат да се върнат, но пък има толкова път напред. Едни нормални взаимоотношения помежду ви биха били само в + за детето.

Има резон в това, но ... има и друга логика .... дали е от значение за сина им кой е биологичния баща, а? ...

Все пак от сина им ще зависи дали да пожелае или не да се запознае с биологичния си баща ... и в този случай майката трябва да се "подчини" на сина си ... но ... всичко се свежда на колко години е въпросния младеж .... и до колко в живота и има друг мъж .... който да и помогне в този труден за нея момент ... 

Доста неизвестни ... мда ... и прибързано и под емоционална превъзбуда не трябва да се вземат важни решения ... 

преди 27 минути, Танер Заит Расим написа:

Ти пък що за въпрос отпери ....

Примерно .... аз бих позволил .... и какво ... това ще си е мое решение ...

Всичко е доста индивидуално ... колкото и странно да звучи .... аз мога да прощавам ... а и до известна степен да забравям ....

Никога не се старая да помня лошото ... гледам доброто, гледам бъдещето и т.н. и винаги съм склонен да давам втори шанс, но не и трети ....

Но ... всичко зависи от самия човек и до колко е събрал омраза в себе си към някой .... те ... това ... трудно се изкоренява, защото по един невидим път човек се упреква за грешките си в миналото и т.н. ....  но ... ай ... има и други мъжки тайни и пак да повторя ... темата е за жени ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване