Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 13 часа, petie1 написа:

Осем километра смях станала тази тема

Личи си кой се е оженил за компютър, вместо за жива жена и нищо не разбира от реалния живот.

А една моя братовчедка успя да го върже един бъдещ офицер с "непредвидена" бременост.
Ходиха цяла роднинска делегация при баща му на офицерчето да преговарят за сватба.
Първоначалната реакция на бъдещият свекър беше едно голямо НЕ !
Не предвидил горкият човечец, че като е затворен синът му като в затвор без мацки цели 5 години, точно през последната година от следването му, може да го прикотка някоя хитруша и докато се роди бебчо, той ще е завършил вече.
Гениален план на братовчедката и успешно реализиран.

Та има си и щастливи развръзки на "непредвидени" бремености.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Официално днес на 27.02.2019 излизам от лошият си имидж, омръзна ми да се правя на дебил с женската аудитория във форума.

В този ред на мисли, официално се извинявам  @barbuncela barbuncela

!

Поздрави ^^

husky dog GIF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Танер Заит Расим написа:

Официално днес на 27.02.2019 излизам от лошият си имидж, омръзна ми да се правя на дебил с женската аудитория във форума.

В този ред на мисли, официално се извинявам  @barbuncela barbuncela

!

Поздрави ^^

husky dog GIF

Добра постъпка от твоя страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Колев60 написа:

Добра постъпка от твоя страна.

8-ми март идва ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Танер Заит Расим написа:

Явно наръчника въздейства и върху някои мъже. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е забавно поне. Веднъж създаден имидж, трудно се променя. Камо ли просто да излезеш от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Танер Заит Расим написа:

Ами те не са те приемали на сериозно така и така, едва ли си ги впечатлявал по къкъвто и да е начин.
По-скоро в реалния живот си леко "смотан" с каките и не знаеш как да подходиш, та си самотник.
Трябва да идентифицираш коя категория жени са възможни за теб и на тях да им обръщаш внимание.
Ама така както искаш хем да си който си, хем различна от тебе жена, еми братче само някоя дето никой като нея дето не я иска, би се вързала с теб да се хване. 
На теб хем ти се иска да си модерен, хем модерните да ти пуснат, еми няма да стане.
Твоята ниша са такива като теб, ама в кой форум пишат, това не го знам. Всъщност знам че в Германия има много, трябва само да ги откриеш и готово, ще ти порасне зплатата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Белгиеца написа:

в Германия

Сетих се за един виц .... за един "гларус" или "чайка" (ох .... все не ги различавам Варна - Бургас ... :)  щото съм от Балкана ... :) и не доскивам ) и за разликата между българките и чужденките ... но, за да не засегна някой, и за да не се разпознае отново и отново няма да го цитирам ... :)

И да не забравяме все пак .... някои сме женени, други разведени, а трети ... хм ... ергени ... или свободни .... :) И каква била разликата ли хм ... е тоя път ще го кажа другия виц ... :)

Ергените ходят по разнообразно, а женените по чуждо .... ;) е ... уви моето вероизповедание не ми позволява да ходя по чуждо ... определено съм задръстеняк спрямо някои разбирания, но това не ми пречи .... :) щото касае само и единствено мен ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Ами те не са те приемали на сериозно така и така, едва ли си ги впечатлявал по къкъвто и да е начин.
По-скоро в реалния живот си леко "смотан" с каките и не знаеш как да подходиш, та си самотник.
Трябва да идентифицираш коя категория жени са възможни за теб и на тях да им обръщаш внимание.
Ама така както искаш хем да си който си, хем различна от тебе жена, еми братче само някоя дето никой като нея дето не я иска, би се вързала с теб да се хване. 
На теб хем ти се иска да си модерен, хем модерните да ти пуснат, еми няма да стане.
Твоята ниша са такива като теб, ама в кой форум пишат, това не го знам. Всъщност знам че в Германия има много, трябва само да ги откриеш и готово, ще ти порасне зплатата.

Във форум сме, всички простотии които изръси не важат.

Връщам се на старият си режим  само професионални теми без закачки.

Твоите класификации не ме засягат.

Задръжките си ги ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Танер Заит Расим написа:

Връщам се на старият си режим  само професионални теми без закачки.

Каквото и да е провокирало вземането на това решение, аз те поздравявам! 

Успех! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.02.2019 г. в 14:11, barbuncela написа:

=

10.Каквото и да правиш с един мъж, ерген или женен, той ще е готов да ти прости всичко в замяна на малко секс… Използвай тая тяхна слабост, и стрелял в целта!!!

=

Въпреки че сте затворили тема, която беше важна за мен и по никакъв начин не пречеше на цялата концепция въвъ форума, а тази конкретно тема е доста по-изхабена и безинтересна, за да е тук, ще съм толерантна и солидарна.

Ще отговоря първо на онези, които не са на Ваша страна, че вероятно имат дъщери, а ако нямат може да имат и тогава един те като забременеят, ще мислят по друг начин за собствения си вид.

Конкретно за цитираното, не е така. Сексът не е слабост. Могат да си го получат от всяка по сяко време. Страховете им са слабост. Но е друга тема, може би достатъчно мотивирана, за да бъде правилно обсъдена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Callipso написа:

Въпреки че сте затворили тема, която беше важна за мен и по никакъв начин не пречеше на цялата концепция въвъ форума, а тази конкретно тема е доста по-изхабена и безинтересна, за да е тук, ще съм толерантна и солидарна.

Ще отговоря първо на онези, които не са на Ваша страна, че вероятно имат дъщери, а ако нямат може да имат и тогава един те като забременеят, ще мислят по друг начин за собствения си вид.

Конкретно за цитираното, не е така. Сексът не е слабост. Могат да си го получат от всяка по сяко време. Страховете им са слабост. Но е друга тема, може би достатъчно мотивирана, за да бъде правилно обсъдена.

И тука да ти го напиша - раздела Секс, еротика и капка любов, където такива като тебе пишеха за секс, е изтрит отдавна.

И никога няма да съществува повече.

Ще ти препоръчам специални сайтове за секс - ама ти си ги знаеш кои са де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, haidukpikaso написа:

Не ги знам. И ти благодаря за вниманието, но не мисля, че имам нужда от специалните ти отговори по всяка моя реплика.

Приятна вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Callipso написа:

Не ги знам. И ти благодаря за вниманието, но не мисля, че имам нужда от специалните ти отговори по всяка моя реплика.

Приятна вечер.

ми и на мен не ми е до тебе изобщо ама простотиите ти ги чета на началната ща не ща

нищо че си ми в блокираните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

ми и на мен не ми е до тебе изобщо ама простотиите ти ги чета на началната ща не ща

нищо че си ми в блокираните

Как съм ти в блокираните и ме четеш? Може би ти е скучно и няма вече с кого да се заяждаш във форумчето? Не си познала, че ше ти се вържа. Здраве ти пожелавам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Callipso написа:

Как съм ти в блокираните и ме четеш? Може би ти е скучно и няма вече с кого да се заяждаш във форумчето? Не си познала, че ше ти се вържа. Здраве ти пожелавам!

питай админите за тази недомислица - и на мен не ми е приятно но е така

мненията на блокираните излизат на началната страница и се четат

и кво че съм те блокирала - едно нищо те това

пак ти чета простотиите колкото и да не искам

:tease2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Callipso написа:

Има противозачатъчни и даже хапче да се пие веднага след белята, а има и легални аборти.
Първо трябва да е сигурно, че нечия дъщеря не е знаела какво прави и какви ще са последствията, пък после да търсим вината у други хора.
То още малко ще трябва да ги водят пред нотариус да заверяват заявление на момите, че са влюбени в точно кой и че искат да го гушкат. Да носят и медицинско от лекар че са инструктирани как се вземат противозачатъчните и че знаят че и презерватив може да се ползва. Да донесат сертификат по изкаран курс по сметки кои дни са по-малко вероятни и да подписват договор с младежа че е тяхна отговорността че те поемат сами риска, защото тялото си е тяхно. Да бе, за по-лесно забременяване има едни много полезни тестове, кои дни да се мъчи човекът да прави бебе. Може същите да се ползват с пресмятания и кои дни е малко вероятно да стане работата. Младежът пък да се подписва пред нотариус, че няма нищо против момичето да прави аборт без дори да го информира. Също да декларира че е съгласен да се подложи на тест за бащинство без да има съдебно решение , ако момичето го изисква и да даде своето име на детето ако майка му предпочита така. Да напише и черно на бяло че дължи издръжка за всяко негово дете до 18 годишна възраст. ( тука при мен стига чак то 26г. ако е студент детето на някой). Да си знае че ще има удръжки от заплатата му директно.
Те така, пък да ги видим тогава колко ще забременяват и кой ще се минава да прави секс без презерватив, като се е подисвал в трезво състояния какво го чака при бременост.

А сега кво, ихууу хахо дай още една биричка, танци манци у дискотеката и после, ама кво стана ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, haidukpikaso написа:

И тука да ти го напиша - раздела Секс, еротика и капка любов, където такива като тебе пишеха за секс, е изтрит отдавна.

И никога няма да съществува повече.

Хайдукова, ти пак ли се помисли за началник- форум, душа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, _слънце_ написа:

Хайдукова, ти пак ли се помисли за началник- форум, душа?

Само гледай как двете уж спорещи (небрежно прехвърлили точно в тази тема жизнено важния си спор и мерене на...тав дето нямат) небрежно се закарали една с друга, а майстора на късия разказ се включва и той с подобаващ спам, нямащ нищо общо с темата (за пореден път и в поредната тема).

Дали нежната цел не е да се затвори тази тема, след като авторката и модератор (гаднярка такава, не я е срам) е затворил жизненоважната тема за несподелената любов на един льохман към администратора на форумЪТ?!?!

Въпроси, въпроси, въпроси
пълно с въпроси форумно поле.
Сред тях седи и се пули
едно вдъхновено теле.(не е само едно, ама за римата приемаме, че са 3 в 1).

Питай, теленце, разпитай
отговор потърси сам, сама.
Как искам, теленце, как искам
и аз да чуя отговори сега... :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ooo не. Схемата е друга...

Анализирай, дискутирай, режисирай, програмирай!

Не цитирай- рецитирай, провокирай, изолирай...

Прегрупирай, препарирай, опонирай, импрегнирай!

Дегустирай и фламбирай, не подбирай и полирай...

Хехе... шегувам се.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.03.2019 г. в 17:11, Белгиеца написа:

Има противозачатъчни и даже хапче да се пие веднага след белята, а има и легални аборти.

Те така, пък да ги видим тогава колко ще забременяват и кой ще се минава да прави секс без презерватив, като се е подисвал в трезво състояния какво го чака при бременост.

А сега кво, ихууу хахо дай още една биричка, танци манци у дискотеката и после, ама кво стана ...

Защо не се разбира, как точно мъжката част поема отговорността?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване