Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изчакай новите! Примерно 1660Ti.

Все пак бюджет, на каква система ще я слагаш, каква оферта изобщо гледаш, на какъв монитор ще я ползваш, какви игри ще играеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, plamen_petrov_80 написа:

Изчакай новите! Примерно 1660Ti.

Все пак бюджет, на каква система ще я слагаш, каква оферта изобщо гледаш, на какъв монитор ще я ползваш, какви игри ще играеш?

450-500 лева искам за Forza horizon 4 да си купя карта защото съм с 2200g 2x8gb 2666mhz 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих изчакал да видя цената на 1660Ti както и развитието на цените на другите карти заради това събитие. Също така бих огледал и какви употребявани карти с остатъчна гаранция има и за какви пари. Хубаво е поне за себе си да си отговориш и на другите ми въпроси - така ще знаеш за желаната резолюция как се справя играта.

Аз 450 лв. за MSI GTX 1060 3gb не бих дал никога!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената на 1660TI почва от над 600 лева на най-евтините бройки като стига и до 700 при по-скъпите. Може 1660 да влезе в посочения бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Аз бих изчакал да видя цената на 1660Ti както и развитието на цените на другите карти заради това събитие. Също така бих огледал и какви употребявани карти с остатъчна гаранция има и за какви пари. Хубаво е поне за себе си да си отговориш и на другите ми въпроси - така ще знаеш за желаната резолюция как се справя играта.

Аз мисля или да изчакам новите карти или да взема тая 1060 3гб и форза хоризон 4 за около 530 лева или да си взема Xbox one S + Forza horizon 4 :)  ама заради едната игра да купя цела конзола май не си заслужава защото сега си играя и цсго на компа с ryzen-a на 4:3 рес 200 фпс и си ми е ок ама за форза ми лаги :( без видеокарта :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1660 чисто, май  няма да има, 1650 - да и вероятно ще е с производителност колкото 1060, но със значително по-ниско потребление на ток.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, plamen_petrov_80 написа:

преди 5 минути, Кристиян Кръстев написа:

1060 3гб и форза хоризон 4 за около 530 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Ем май ще си взема xbox one s + forza horizon 4 за 500лева и като излезнат новите карти ще си взема една :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, sliderum написа:

1660 чисто, май  няма да има

Не знам. Според повечето слухове ще има и чиста 1660. Скоро трябва да се разбере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ncl написа:

Според повечето слухове ще има и чиста 1660

Дай някой от тези слухове насам, че в тая вакханалия на Нвидиа PR-а на 1660 Ti, нещо не мога да намеря нищо прясно. Последно когато се споменава 1660 чиста, е през декември миналата година

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах на каква резолюция ще се играе ...

Иначе карти бол

- RX 580 4GB - 342.60 лв. с ДДС

- RX 580 8GB - 423.33 лв. с ДДС

ако толкова трябва да е nVIDIA 1060 то

- GTX1060 6GB - 569.03 лв. с ДДС - много по разумно от 1060 3GB за 530 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, plamen_petrov_80 написа:

Така и не разбрах на каква резолюция ще се играе ...

Иначе карти бол

- RX 580 4GB - 342.60 лв. с ДДС

- RX 580 8GB - 423.33 лв. с ДДС

ако толкова трябва да е nVIDIA 1060 то

- GTX1060 6GB - 569.03 лв. с ДДС - много по разумно от 1060 3GB за 530 лв.

И аз гледах rx 570/580  но искат много ток аз нямам 1x8 pin/1x6 pin кабели :( имам само 1x6 pin 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, plamen_petrov_80 написа:

Кога го дава захранването - гледай първо то какво е!

https://www.ioncomputers.bg/product/15239/zahranvane-600w-trendsonic-ts-eco-gaming-beast.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, ncl написа:

Пише, че няма никакво официално потвърждение, което е твърде странно след като са надраскали, че уж ще излиза другия месец, а и аз не виждам смисъл от 1660, къде ще я набутат като цена? Под сегашната цена  на 570-580  едва ли могат да паднат с 1660(не броя някои модели 580 и 570-ки, които още се мяркат по магазините на спекулативни цени, ей тия от Никем са луди, ако си мислят че някой(нормален) ще им купи 570-ка за над 800 кинта). Виж, за 1650 е напълно възможно да ги падне като цена и то с доста при това с близка макар и малко по-малка производителност и много по-ниско потребление на електричество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз поне не мога да видя колко пише на 12V линия така че най-добре отвори капака и виж лепенката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кристиян Кръстев написа:

Заслужава ли си MSI GTX 1060 3gb или да изчакам новите видеокарти ? 

Не казваш какъв модел и на каква цена, но генерално 1060 3 и 6GB  само втора ръка на добра цена. Ако е нова трябва да е на някаква сериозна промоция.

450-500 лева искам за Forza horizon 4 да си купя карта защото съм с 2200g 2x8gb 2666mhz 

Точно за тази игра GTX 1060 3GB изобщо не е добър избор заради малкото памет. В FH4 (предполагам и 3) AMD поларисите се представят доста по-добре, както и Вегите (56 е на нивото на 1080Ti)

При бюджет 450-500 лева, особено в предвид изискването ти за FH4 бих взел само VEGA 56. Ако имаш или обмисляш покупката на 4К монитор ще ти е идеална за 60 кадъра с ултра настройки.Точно в момента,  в западна Европа се намира за 250 евро (линк), а topachat участват в ''Raise the game Fully Loaded'', тоест имаш 350 лева в игри. Едва ли доставят извън франция, тоест доставката с превозвач. До преди няколко дни същата карта беше 259 и 269 евро в MindFactory, но в момента е доста над това. Има я и в OCUK, също с игри (линк) за 560 лева. До колкото знам те доставят до българия. С този процесор обаче няма да й разгърнеш потенциала, при FH4 може да нямаш проблеми, особено ако си на 1440 или 4К. 

Само че ти трябва добро захранване. Напиши каква е останалата част от конфигурацията ти. Консумацията не е проблем, защото може да я смъкнеш до доста под 200W без да губиш много производителност.

Update: Сега видях с какво захранване си. Няма да стане работата. Една 8GB 570-ка ще ти свърши идеална работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз гледах rx 570/580  но искат много ток аз нямам 1x8 pin/1x6 pin кабели :( имам само 1x6 pin 

Има 570-ки със само 6pin конектор, ако купиш карта с един 8pin ще използваш 6 към 8 pin ''сплитър'', а ако купиш карта с 1х6 и 1х8 конектор ще купиш 6 към x2 8(6+2) сплитър. Не знам обаче колко е добра идея, особено със това захранване. Самия факт че е 600W и има само един PCIE кабел e...озадачаващ. Увери се че е достатъчно качествено и ако се окаже боклук, какъвто най-вероятно е, ще го замениш с нещо качествено.

Карта: Sapphire Radeon RX 570 Pulse 8GB (линк)

Захранване: Seasonic Focus Gold SSR-550FM (линк) или около 30 лева отгоре за Focus Plus модела който е изцяло модулен и има хибриден режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Inno написа:

Има 570-ки със само 6pin конектор, ако купиш карта с един 8pin ще използваш 6 към 8 pin ''сплитър'', а ако купиш карта с 1х6 и 1х8 конектор ще купиш 6 към x2 8(6+2) сплитър. Не знам обаче колко е добра идея, особено със това захранване. Самия факт че е 600W и има само един PCIE кабел e...озадачаващ. Увери се че е достатъчно качествено и ако се окаже боклук, какъвто най-вероятно е, ще го замениш с нещо качествено.

Карта: Sapphire Radeon RX 570 Pulse 8GB (линк)

Захранване: Seasonic Focus Gold SSR-550FM (линк) или около 30 лева отгоре за Focus Plus модела който е изцяло модулен и има хибриден режим.

ето това е картата която обмислям да взема като цена гледам е най евтината и заради това се спрях на нея https://www.emag.bg/video-karta-msi-geforcer-3gb-gddr5-192-bit-gtx-1060-3gt-oc/pd/DRRKJ2BBM/?ref=cart_item

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Кристиян Кръстев написа:

ето това е картата която обмислям да взема като цена гледам е най евтината и заради това се спрях на нея https://www.emag.bg/video-karta-msi-geforcer-3gb-gddr5-192-bit-gtx-1060-3gt-oc/pd/DRRKJ2BBM/?ref=cart_item

Доста лош избор на фона на цените на RX 570 и 580. Със1060 3GB в тази игра ще гледаш снимки. Ако погледнем слуховете за GTX 1660 ще струва $230 и ще е просто 1060-ка във Turing превъплъщение с по-бърза памет (10 или 12 Gbps), тоест ще е около 10-15% по-бърза от GTX 1060 6GB. Може и да се изравни със RX 580 8GB във FH4, на цената на малко по-висока цена и липса на игри. Ако си на 1080p монитор, бюджета ти стига за качествено захранване и 8GB 570-ка...та дерзай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Inno написа:

Доста лош избор на фона на цените на RX 570 и 580. Със1060 3GB в тази игра ще гледаш снимки. Ако погледнем слуховете то GTX 1660, $230(без Ti) ще е просто 1060-ка във Turing превъплъщение с по-бърза памет (10 или 12 Gbps), тоест ще е около 10-15% по-бърза от GTX 1060 6GB. Може и да се изравни със RX 580 8GB във FH4, на цената на малко по-висока цена и липса на игри. Ако си на 1080p монитор, бюджета ти стига за качествено захранване и 8GB 570-ка...та дерзай.

Къде намери 580 под 400лева ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Кристиян Кръстев написа:

Къде намери 580 под 400лева ? 

Европа. Намират се 8GB 580-ки и за под 400 лева (линк).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване