Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Някой да е ползвал тяхна услуга във Варна? Преди известно време залагаха тръбите в района ми, а усилено искам да сменя настоящия си доставчик (TCV). Алтернативи са ми само Мсат, защото Vivacom и A1 отказват да прекарат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм пред същата дилема.Но когато се разрових и сравних цените на пакетите на DCC и TCV видях,че много по-евтино ми излизат програмите,които искам да гледам на TCV.За сега оставам на TCV.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много държа на Интернета. Единственото хубаво на TCV е че имат Diema Sport 1-2 - жалко че не ги гледам почти. Нямат възможност за Макс Спорт 1-4, а интернета им нещо не е както трябва поне при мен. Speedtest към Телекомс дава максимална скорост, но сменя ли сървъра - максимум 5-10 Mbps. След като се поразрових онлайн попаднах на testmy.net като доста по-добър вариант за тестване на скорост - там максимум 8Mbps с TCV, а пък с Виваком на друго място почти максимална скорост 60-70 от 75 Mbps.

Затова много се интересувам от DCC - специално от 15 лв / 100 Mbps поне като за начало звучи доста добре, но бих искал някой да сподели мнение за интернета им :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване