Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

От няколко години вече нямам време да следя новостите и ми трябва малко хелп (тъй като от близо 3 години съм щастлив татко не ми остава време за игри и компа го ползвам за интернет и филми на телевизора)

Хардуера е горе долу приличен

Intel i5 4х3,50ghz

8gb ram Geil

Samsung 128bg ssd

Video - изгоря

И там е проблема

До момента го ползвах на 42” телевизор за филми и интернет, сега обаче мисля да мина на 55”

Та въпроса ми е какво видео да забия че да нямам проблеми с мултинедията (пак казвам игри няма да се играят)

Благодаря предварително.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е само за хардуерно видео ускорение, особено ако се ползва и 4К, GT 1030 е най-подходяща, без значение дали е с DDR4/5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако е само за хардуерно видео ускорение, особено ако се ползва и 4К, GT 1030 е най-подходяща, без значение дали е с DDR4/5.

Въпроса е да не се тормози на uhd и да не ми се разминават звука и картината

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да се тормози, при тази видеокарта хардуерното декодиране е на 100%. Между другото какъв точно ти е I5 процесора, коя серия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма да се тормози, при тази видеокарта хардуерното декодиране е на 100%. Между другото какъв точно ти е I5 процесора, коя серия?

Intel-Core-i5-4690

Въпроса е да не се тормози на uhd и да не ми се разминават звука и картината

https://ardes.bg/product/msi-geforce-gt-1030-2gb-oc-low-profile-msi-gt1030-2gh-lp-oc-94975
Нещо такова ли? Няма ли да е слабичка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GT 1030 е перфе за целта но може и втора ръка да я потърсиш за около 100 лв.  Не виждам проблеми и да се вземе по-добрата с GD5.

https://www.olx.bg/ad/msi-video-karta-CID632-ID7KTS1.html#f76f0f0d43

https://www.vario.bg/msi-geforce-gt-1030-2gh-lp-oc-v809-2498r

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване