Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От скоро във форума ми се появяват досадни реклами които закриват съдържанието.Като затворя рекламата,на нейното място остава празно поле и съдържанието пак не се вижда.

Как да се отърва от тези реклами?

2019-02-24 at 15-46-38.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си Adblock Plus на браузъра и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и на мен понякога излизат върху постовете, възможно ли е да се оправи от админите на сървъра а не да инсталираме разни екстри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

и на мен понякога излизат върху постовете, възможно ли е да се оправи от админите на сървъра а не да инсталираме разни екстри

Е нали от нещо трябва да печели сайта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, lupis написа:

Като те карат насила да си инсталираш добавка против всички реклами в сайта

Не ми се вижда логично, ама щом го държат, значи има причина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форума получава приходи от тези реклами, но ти като обикновен питребител ползващ безплатна услуга няма как да имаш претенции към който и да е админ.

Но да редно е админите да пипнат кода на уеб сайта си и да поместят рекламите така че да не пречат на съдържанието на форума, мисля че този бъг го има само през мобилни устройства, не приятно е и го има от скоро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Танер Заит Расим написа:

този бъг го има само през мобилни устройства, не приятно е и го има от скоро.

мозила, вин 10 про 64 бит

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблеми с форума

Има си място за реване, когато някой реши че нещо с форума куца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, lupis написа:

Аз съм съгласен срещу скромно заплащане,да не ми се появяват тези реклами!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз нищо не заплащам, пък интересно грам реклама не виждам, ни на компютъра, ни на телефона...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ivan_pop написа:

Аз съм съгласен срещу скромно заплащане,да не ми се появяват тези реклами!

В такъв случай, ставаш VIP потребител на форума и си решаваш проблема с рекламите. Справка, тук: https://www.kaldata.com/forums/subscriptions/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Колев60 написа:

В такъв случай, ставаш VIP потребител на форума и си решаваш проблема с рекламите. Справка, тук: https://www.kaldata.com/forums/subscriptions/

Въй, до сега не съм си плащал за вип, по принцип съм печелил вип и други постове в други форуми по заслуги и активност, но след 9 години може да си взема абонамент тук за 1 година, да се самоотлича малко найс бре, тенк ю за информацията, ще се възползвам от тези благинки :ohmy: :P

A до тези  които не искат реклами и ако са само за рекламите, адблок изтрива всички реклами и без абонамент за вип :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Танер Заит Расим написа:

Въй, до сега не съм си плащал за вип, по принцип съм печелил вип и други постове в други форуми по заслуги и активност, но след 9 години може да си взема абонамент тук за 1 година, да се самоотлича малко найс бре, тенк ю за информацията, ще се възползвам от тези благинки :ohmy: :P

Именно, по заслуги и в този форум, администрацията е давала VIP статус  на някои хора от хилядите потребители. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Танер Заит Расим написа:

A до тези  които не искат реклами и ако са само за рекламите, адблок изтрива всички реклами и без абонамент за вип :)

Инсталирах го адблока и ще гледам какво се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата година, за първи април ли беше, даваха безплатно за 40 дни на всеки, който желае. Един вид зарибявка, ако ти хареса, да си платиш после:D За Випа става въпрос:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ivan_pop написа:

Инсталирах го адблока и ще гледам какво се случва.

Ще се случва че други форуми няма да те пускат, докато не го спреш за тях.
Пак ще виждаш реклами като търсиш например непрочетените от теб мнения, там ги набутват между резултатите на търсенето ти, но просто не ги четеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Белгиеца написа:

Ще се случва че други форуми няма да те пускат, докато не го спреш за тях.
Пак ще виждаш реклами като търсиш например непрочетените от теб мнения, там ги набутват между резултатите на търсенето ти, но просто не ги четеш.

Т.е. аз съм съм изнудван от администрацията на форума да си платя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези досадните върху текста ги има. И преди като VIP, и сега като модератор. Ужким не трябваше да се появяват. На различни компютъри, браузери и доставчици.

С IE и AdMuncher не излизат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ivan_pop написа:

Т.е. аз съм съм изнудван от администрацията на форума да си платя?

Нали знаете, че присъствието във форума не е задължително. Аз не се сещам за безплатен форум без реклами. Вече беше обяснено как с използуването на добавка към браузера, може рекламите да бъдат блокирани  и да не се показват. Има няколко различни добавки, които са по-известни и напълно безплатни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

към Иван

Eми собственикът на форума иска пари да изкарва, достатъчно е да не обръщаш внимание на това което той иска и готово. Можеш да спреш снимките да не се показват нови и тогава и господ-бог-човекомразец няма как да ти пробута реклами които да те дразнят, щото остават само текстове, които не четеш.
Аз съм се самолишил от рекламите, но не виждам и полезните от тях. То е малко нож с две остриета. Миналата година като ги бях пуснал временно щото правех разни нови инсталации и от този сайт излезе една реклама която предлага безплатно гледане на бг тв канали. Това е полезна реклама, ама е по-скоро рядкост.
На моя домашен адрес съм залепил на пощенската ми кутия да не ми слагат рекламни материали включително и безплатни вестници. И те пощальоните се съобразяват. Но по този начин не научавам като някой нов магазин информира хората че е отворен и на кой адрес. Един вид самоизолирам се от обществения живот в града ми, не знам какво се случва. Но голямата полза от неполучаването на реклами в пощенската кутия е, че не могат да се застояват ако те няма няколко дена и крадците да отгатнат че си на море. Щото те вестниците не ги нъпъхват изцяло в кутията от мързел, ми ги оставят да стърчат леко извън нея.
Така е с рекламите, има и плюсове и минуси.
Ако изкарваш ти пари от пускане на реклами, тогава ще запееш друга песен, много ще ги обичаш. Като си рекламираш и си платил за това да ти показват твоите реклами за продуктите ти и услугите ти, ще те е много яд че някои потенциални клиенти не можеш да ги зарибиш с твое манипулативно послание към тях. Щото някой сложил филтър да ги спира. По принцип почти всяка реклама е лъжа и измама, ама без наличието на рекламите ще получаваш много по-малко възможни услуги в реалния ти живот, понеже няма да има как да се ловят на въдици разни шаранчета и да им върви бизнеса на някои мошеници, от които би могъл да имаш полза за някои неща и ти. Взаимно свързани са нещата. Няма универсална най-правилна рецепта, дали да мразиш някой капиталист, че те изнудва да ти пробутва реклами, или да му влезеш в положението и да го мразиш два пъти по-умерено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Белгиеца написа:

към Иван

Eми собственикът на форума иска пари да изкарва, достатъчно е да не обръщаш внимание на това което той иска и готово.

Нормално е да иска пари да изкарва,пък и за да го има форума той иска поддръжка т.е. пари.Ама тези реклами могат така да се направят,че да не закриват съдържанието.Виждал съм го това в няколко форума и Български и чуждоземски!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, ivan_pop написа:

Нормално е да иска пари да изкарва,пък и за да го има форума той иска поддръжка т.е. пари.Ама тези реклами могат така да се направят,че да не закриват съдържанието.Виждал съм го това в няколко форума и Български и чуждоземски!

Мрънкайте на Калин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване