Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, най-скоро време ми предстои да отворя наргиле бар в Студентски град, но все още не съм избрал лого, много ще съм Ви благодарен ако ми помогнете с този проблем.Не сме голямо "заведение", затова ще ни е нужен семпъл и изчистен дизайн на лого. Изпратете ми вашите идеи на email: nikolaypetkow96@icloud.com или като коментар на темата, а най-доброто, което харесам ще възнаградя със сумата от от 50лв, (платени по банков път). Името на бара ще се казва SMOKE ( Smoke shisha bar) и ще сме отворени към всякакви предложения. Благодаря Ви предварително.

Untitled-2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Maistor Plovdiv
      ДЪРВЕНИ КЪЩИ БЪЛГАРИЯ организират web конкурс за фирмено представяне,изискванията са за винтич  визуализация , има прикачени примерни модели за ориентиране. Моля  пращайте  вашите проекти на 
      wood.house.bul@gmail.com

• от sinjaptica
      Студио Арти организират web конкурс за детска рисунка, темата е свободна и могат да участват деца от 4 до 18 г. Предвидени са награди - художествени материали и курсове. Повече инфо има тук:

Конкурс за Детска Рисунка

• от Фен Съм Си
      Здравейте на всички, тук съм, за да помоля за помощ. Та проблема ми е, че телефона ми - Lenovo S580, след като го включа просто забива на логото и до там. Опитах се да актуализирам телефона и след това не знам какво стана...
      Може ли да се оправи? Не съм много навътре с нещата, та...
      Трябва да се преинсталира ли...ако е така не знам и как да го направя...
      Ще се радвам да помогнете, че и аз забих просто и...
    • от loranst looa
      Здравейте моля да ми кажете дали това лого от снимката е оригинално и дали е притежание на известната модна марка Богнер , питам ви защото имам един такъв зимен елек с това лого и не мога да разбера дали е оригинал или менте.
      Благодаря. 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване