Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеѝте,трябва ми помощ,моля който може да помогне.Става въпрос за етикет с размери 61/86.Проблема ми е как може да стане-помогнете,дайте идея.Как  от даден готов етикет да извадя шрифта и да принтирам само иконката(снимка) ,която е цветна и да я принтирам, а след това да поставя пак шрифта и да принтирам с принтер Зебра(термотрансфер),който е черно бял.Дайте идея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами просто (ако в корела не е импортнат направо някакъв растер) - изтриваш текстовата информация и си пишеш твоята! Самия растер го експортваш, правиш го grayscale и готово....

пс: дай да го видим cdr-a!

Tая Зебра. печата ли полутонове или си е чисто b/w?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,благодаря за отговора.Можеш ли да ми обясниш по подробно как става с coteldraw че нищо не разбирам(стапка по стапка как става).Зебра е вид принтер за печатене на етикети и баркод,но е черно бял това е проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са индустриални принтери, съветвам те да прoчетеш как се ползват зебрите и да потърсиш информация как се ползва Софтуера и въобще тази комбинация от софтуер и хардуер прилага ли се.

За тези които не знаят Zebra индустриални принтери се ползват по летища за принтиране на багажни ленти и бордни карти на пътниците тоест за DCS системи тоест Departure Control Systems, виждал съм ги и в няколко заводи.

Няма да получиш отговори на въпросите си, трябва сама да ги откриеш понеже са много специфични.

Ако правилно подозирам какви са принтерите, трябва да са термични, чрез нагряване на медията да се образува изображение, имаха още един тип и няколко типа медии, множество настройки, както и възможности в двата софтуерни продукта, които посочваш.

Просто е много специфична и комплексна работата в твоя случай и се нуждаеш от експерт.

Поддържал съм такива  но на първо ниво и от опит те съветвам да потърсиш професионална помощ, защото въпросите ти не са на ниво едно поддръжка а по скоро на ниво интегриране на принт услуга и са нужни квалифицирани познания.

преди 8 часа, street racer написа:

Ами просто (ако в корела не е импортнат направо някакъв растер) - изтриваш текстовата информация и си пишеш твоята! Самия растер го експортваш, правиш го grayscale и готово....

пс: дай да го видим cdr-a!

Tая Зебра. печата ли полутонове или си е чисто b/w?

Черно и бели са  има настройки за колко бледо или тъмно да печата, както и физически настройки за притискането на лазера към   медията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване