Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

не знам как да започна, защото съм вбесен
от втори състав на ТЕЛК Пловдив, твърдят, че са ми пратили две писма, а аз не съм получил нищо
при запитване в пощата, ме препратиха към клон1, а от там ме връщат обратно при пощальоните и всички твърдят, че няма писма
и сега съм притеснен, защото ми казаха че ще ми пратят писмо на 5.03, но не знам дали ще го получа
та се чудя, ТЕЛК ли правят тези номера или поща Карлово
дайте съвет какво да правя

пп
имам някакви съмнения в пощальона, тъй като от известно време, редовно получаваме писма от други адреси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пращат се обикновени без обратна разписка така че нищо. Контактувай с канцеларията какво пише в бланката. Тя е типова, подчертават се изследванията които ти искат. Ако си пропуснал дата можеш да си насрочиш нова пак в ръчен режим. Със запас от няколко дни да се преминат необходимите изследвания. В ТЕЛК се носят САМО КОПИЯ на документи. Едно от най-важните е евентуална епикриза за болнично лечение от последните шест месеца. Решението така и  иначе го получаваш на място - подписват се около 8 екземпляра за различните служби. Ако не е тайна за каква болест?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

болестта не е тайна и съм писал многократно във форума
въпроса е, че не получавам НИЩО
което  значи, че или ТЕЛК се подиграват или има анархия в поща Карлово

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, дръндю написа:

ще ми пратят писмо на 5.03

Ще го чакаш към 7 - 8. Сега доколкото се сещам е 27 февруари. Няма нужда да се вдига пара. Дори не си писал на какъв етап в обработката на документите е ТЕЛК.

Не влизам из разделите с лични изповеди за да знам кой какво е споделял за болестите си. Ако се притесняваш има и непублични начини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Филипов написа:

Дори не си писал на какъв етап в обработката на документите е ТЕЛК.

за пореден път ще се явявам на ТЕЛК и до сега винаги е имало известие с което си получавам писмото от клон1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

По принцип като не получиш писмо  се връша в пощата и го търсиш там. Иначе в държавата ни никой никога не знае нищо, затова не можеш да намериш отговор в случая от ТЕЛК и пощи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам дали ще има резултат, ако отида до началника на пощата, дали нема да ме изхвърли като мръсно коте
:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако е пратено писмо те ще знаят, щом не си го получил то ще е при тях, ако не е значи или не е изпратено от ТЕЛК или са го загубили от пощата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

или са го загубили от пощата. 

не едно, ами две писма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, дръндю написа:

не едно, ами две писма?

Отивай да ги питаш къде са. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Отивай да ги питаш къде са. 

аве омръзна ми да си прехвърлят топката...ъ-ъ-ъ...тъй де, ако си прочел предишните постове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Така е и те разбирам, но у нас е така ,затова отивай при началника на пощата и питай къде са писмата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Така е и те разбирам, но у нас е така ,затова отивай при началника на пощата и питай къде са писмата. 

мисля това да направя сутринта, ама дали няма да ме изхвърли, туй за сега не знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, дръндю написа:

мисля това да направя сутринта, ама дали няма да ме изхвърли, туй за сега не знам

Защо ще те изхвърлят, ти отиваш по работа там не да му искаш жената на шефа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дръндю написа:

Аз имах подобен проблем...Не с ТЕЛК, но с други важни документи...Накрая, понеже ми бяха адски важни, взех адвокат, и той ги намери всичките...е, платих си де....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Аз имах подобен проблем...Не с ТЕЛК, но с други важни документи...Накрая, понеже ми бяха адски важни, взех адвокат, и той ги намери всичките...е, платих си де....

нямам време, ама никакво за адвокати
много съм окъснял вече, ама ще пробвам с началника на пощата събалян

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

не знам как да започна, защото съм вбесен
от втори състав на ТЕЛК Пловдив, твърдят, че са ми пратили две писма, а аз не съм получил нищо
при запитване в пощата, ме препратиха към клон1, а от там ме връщат обратно при пощальоните и всички твърдят, че няма писма
и сега съм притеснен, защото ми казаха че ще ми пратят писмо на 5.03, но не знам дали ще го получа
та се чудя, ТЕЛК ли правят тези номера или поща Карлово
дайте съвет какво да правя

пп
имам някакви съмнения в пощальона, тъй като от известно време, редовно получаваме писма от други адреси

И аз мисля, че е от пощальона. Самите Български Пощи отдавна не са това, което бяха едно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намерих телефон в сайта им
обадих се и се оказа началника на пощата
обеща...
изчаквам да видя какво ще направи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

въпроса е, че не получавам НИЩО

От колко години си телкаджия стар или нов клиент си им ? Не ми се вярва ако си стар клиент за толкова години да не получаваш пари по телк . Явно не си ударил на лекар и ще е от тези , които дава парите ти на фалшивите телкове .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, adersa написа:

От колко години си телкаджия стар или нов клиент си им ? Не ми се вярва ако си стар клиент за толкова години да не получаваш пари по телк . Явно не си ударил на лекар и ще е от тези , които дава парите ти на фалшивите телкове .

нещо не си разбрал
става въпрос че не получавам писмата
ама ти във всички теми си недоразбрал
:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, adersa написа:

Ти прочете ли за какво става въпрос? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

нещо не си разбрал
става въпрос че не получавам писмата

A това е друга песен радвай се , че пари ти дават остави писмата като банкомата нерви се , че не му дава бележка след парите :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

каква поща те тресе, писмата ще се върнат обратно в ТЕЛК

Бургас ги праща с обратна разписка

ако е издадено анулирано решение, може винаги да го обжалваш, като са ти казали чее на 5.03. ще ти пратят - иде на 4-ти или 5-ти в ТЕЛК да видиш какво са ти пратили - по закон те трябва да имат книга с номерата на изходната кореспонденция, дори трябва да има папка с копия на писмата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, дръндю написа:

Чакай да погледна в кристалното кълбо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Костадин Данов
      Здравейте!
      Работя върху създаването на един уебсайт, собствен проект с програма "УебпейджМейкър" .
      Пълен аматьор съм и за това съм избрал тази програма и към момента ми харесват възможностите и начина по който се получават нещата. Главната цел на сайта е проучване дали услугата , която ще предлагам ще бъде търсена
      За тази цел обаче искам да направя бланка/пренасочване към поща, не знам как се нарича точно. 
      Идеята е следната: потребителя харесва това което вижда и иска да изпрати запитване , като в страницата искам да сложа полета за дата , име, имейл на потребителя и бутон "изпрати" , който аз да получа на имейла на страницата и съответно да му отговоря. Възможно ли е това да се направи с тази програма? Ако да- как? Ако не- здраве да е!
      Весели Празници!

• от Gangosa
      Весела коледа и щастлива нова година на всеки българин в тоя форум.
      Днес забелязох ,че в yahoo пощата ми ми излиза телефонен номер , както моя така и на другите тел. номера . Някой да знае нещо по въпроса. Или да си махам номера от пощата.
    • от Petresko123
      Здравейте приятели, 

Надявам се, че поствам в подходящата категория, ако ли не, моля администраторите да не изтрият темата,а да я преместят в подходящата категория.

От известно време се ровя в интернет да намеря материал, за това какви са плюсовете и минусите при PayPal регистрация чрез поща в google.

Наел съм няколко момчета, които да изработят една платформа за дарения. Накараха ме да регистрирам имейл darenia@napravidarenie.org. Регистрацията на имейла в PayPal вече е извършена, но момчетата искат да се направи PayPal регистрация чрез поща в google.

Та, може ли някой да сподели своето виждане и опит при такива случаи?

Поздрави!
    • от V.P
      Здравейте Искам да попитам има ли начин да разбера всички сайтове, в които съм се регистрирала с дадена електронна поща? Благодаря предварително
    • от Alexandar Manuilov
      Здравейте! Вече повече от месец съм с Windows 8. Операционната система се държи много добре и нямам почти  никакви проблеми с използването ѝ, но искам да попитам някой знае ли как мога да добавя акаунта си в abv в приложението "поща". Благодаря предварително ! 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване