Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, обмислям да си купя GTA V, но като видях колко струва в steam и като я сравних с тази от Instantgaming и G2A се учудих, защото тази в Steam e около 60 лева, а в другите сайтове е  25/30. Тази от сайтовете е с код за rockstar, а тази от steam е с код за steam. Каква е разликата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли замунда? :D Шегата на страна, една и съща игра е но при рокстар не ти трябва платформа през която да я играеш, докато втората опция трябва да си отвориш стийм акаунт ако вече нямаш съществуващ и винаги когато искаш да играеш стийм трябва да е включен което означава че ако искаш примерно да дадеш играта на приятел, трябва да му дадеш целия си акаунт докато при рокстар само му даваш кода. Току-що отворих Стийм и цената и е 29.99 евро, същата е цената и при Рокстар. Проверих и G2A най-евтината цена предлагана от тях е с 2 евро по евтина от рокстар и стийм (говорим за цена предлагана от сайта, не от фирми/частни лица продаващи на сайта). А най-евтината цена която намерих е 16 долара от потребител на име World of Games за който не съм сигурен дали е фирма или частно лице но има много негативен фийдбак така че внимавай. 

На много места съм виждал намалени цени  на тази игра и причината за това е че фирми купуват бъндали (примерно 100-200 кода за играта на веднъж) на по тънка цена и после ги продават за разликата, но все пак внимавай от къде я взимаш и най-добре погледни в OLX има я за по 25-30 лева на диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ги погледна, но като е на диск например мога ли да си направя акаунт и ако загубя диска има ли начин да си върна нещата, малко глупав въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FoxterBG написа:

Ще ги погледна, но като е на диск например мога ли да си направя акаунт и ако загубя диска има ли начин да си върна нещата, малко глупав въпрос

Можеш да си направиш акаунт и да играеш онлайн ама не е като едно време да можеш веднъж да я инсталираш от  диск и после без него да играеш... когато играеш диска винаги трябва да е в компютъра.

Лично мое мнение е че GTA не си струва парите за игра онлайн, самият мултиплеяр за нищо не става а ти реално за него ще платиш сега и ако не си я пробвал онлайн по добре виж някой приятел да ти даде да поиграеш 10-15 минути и ще се откажеш от онлайн игра. Лично аз години наред я играя, имам я купена но играя пиратската от замунда, едно на ръка че е по лека защото нямаш rockstar да ти се бърка, и не изисква постоянна интернет връзка която те бави също но най вече защото имаш опцията да си я модифицираш, има сайтове за текстури, модове за коли, скриптове с нови мисии и тн, но ти си преценяваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И последен въпрос, нали ако си я взема от Steam ще мога да играя с приятели, които са я взели от Socialclub. Тъкмо да я взема от Instantgaming-a и искоми намаление в Steam, явно е някакъв знак. Вие от къде предпочитате да си я вземете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, FoxterBG написа:

И последен въпрос, нали ако си я взема от Steam ще мога да играя с приятели, които са я взели от Socialclub. Тъкмо да я взема от Instantgaming-a и искоми намаление в Steam, явно е някакъв знак. Вие от къде предпочитате да си я вземете

Ще можеш да играеш срещу всички потребители които са на компютър без значение дали са от стийм или друга платформа, колкото за линка който си качил, този сайт дори не съм го чувал не мога да кажа дали е надежден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да го пробвам и да си я взема с код, защото както казахте мога да си дам профила на някой приятел без да си давам steam профила. Ще пиша ако всичко е минало добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.02.2019 г. в 17:53, FoxterBG написа:

Здравейте, обмислям да си купя GTA V, но като видях колко струва в steam и като я сравних с тази от Instantgaming и G2A се учудих, защото тази в Steam e около 60 лева, а в другите сайтове е  25/30. Тази от сайтовете е с код за rockstar, а тази от steam е с код за steam. Каква е разликата ?

Разликата е, че при излизането на нова версия я получаваш веднага в Стийм, докато от другите места нова версия - гаранция-франция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех я и сега се тегли. Май всичко мина добре :)

Благодаря за информациятам която ми дадохте !

02.03.2019........png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FoxterBG написа:

Взех я и сега се тегли. Май всичко мина добре :)

Благодаря за информациятам която ми дадохте !

02.03.2019........png

За колко я взе, току що видях че в стийм са свалили цената на 14 евро :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Oscar Santana написа:

За колко я взе, току що видях че в стийм са свалили цената на 14 евро :D

Охооо, значи след 5 дни ще се цъка GTA 5 онлайн! :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взеха я за 21,47 лв. с точност ;д Толкова са ми дръпнали от картата, но ето и първия проблем - Като сменя името на папката, където съм записал играта и я стартирам започва да се тегли наново, ако си я върна със старото име, както съм я записал тръгва. Това може ли да се оправи или трябва да си седи със същото име и не може да се смени ? Иначе в Online си влизам.

Понеже не съм запознат с играта и съм я взел за братовчедите ми и ако например им дам моят акаунт,  нали си продължават със singleplayerr-а, т.е не се трие ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FoxterBG написа:

Взеха я за 21,47 лв. с точност ;д Толкова са ми дръпнали от картата, но ето и първия проблем - Като сменя името на папката, където съм записал играта и я стартирам започва да се тегли наново, ако си я върна със старото име, както съм я записал тръгва. Това може ли да се оправи или трябва да си седи със същото име и не може да се смени ? Иначе в Online си влизам.

Понеже не съм запознат с играта и съм я взел за братовчедите ми и ако например им дам моят акаунт,  нали си продължават със singleplayerr-а, т.е не се трие ?

Не съм запознат със Социалния Клуб на Рокстар, но ако е нещо поне малко близо до Стийм, би трябвало да има настройка къде да се свалят игрите - в коя папка. Влизаш в настройката и променяш тази папка да стане като тази, в която ти искаш да се свалят. После затваряш програмата, местиш играта в нея и готово.
Това е теорията, а реално дали ще стане - не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това по добре Замунда :emoji_smiley-03: Без проблеми си я теглиш и си цъкаш . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам я от замунда, но понеже като се изтрие и се почва от начало и си играл за нищо ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване