Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

аз и семейството ми можем да отделим пари за застраховка живот и по-точно тези, които поемат лечение в чужбина и тн. Избират се болнични заведения в чужбина като има лимити за лечение, които са около 2 000 000 евро.

Разглеждах best doctors на Allianz и здраве на Уника. Та въпроса ми е, има ли някой, който се е възползвал от тях? поема ли се наистина лечението?

Може ли да им се има доверие като един вид "необходим парашут" за такива болести?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какви болести точно ?
Принципът на застраховането е, да не знаеш че ще се разболееш, а да се случи неочаквано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Здравейте!
      Днес за първи път получих следното съобщение относно активиране на защитата на литиево-полимерната батерия на моя телефон. Стори ми се странно, защото се активира при сравнително висока температура (11-12 градуса) по време на зареждане. 

Реших да прочета някой ред относно батерията на устройството и намерих следната информация: 

Та искам да попитам, тази защита нормално ли е да се активира при толкова висока температура? В крайна сметка 11 градуса не са нищо, на фона на условията, в които би трябвало да функционират тези устройства в далеч по-студени части на света. Ползвал съм други устройства на далеч по-ниски температури от тази, без абсолютно никакви проблеми, та ми с стори странно активирането на този вид защита. Възможно ли е да се е активирала поради софтуерен или хардуерен проблем, или е напълно нормално? 
    • от plmen88
      Днес по радиото чух за нов продукт от SDI, "Спестявай със защита". Продукта според описанието работи като застраховка живот или банков депозит. Най-важното от цялата работа е, че ако продукта се ползва като  депозит, то той не може да бъде запориран от нито една държавна или частна институция.
      Моля разбиращите да погледнат офертата и да кажат заслужава ли си в подобно нещо човек да си сложи парите? И наистина ли не може да се запорират?
      SDI
    • от Hold em
      Здравейте ! Значи искам да питам възможно ли е да се направи застраховка на автомобил , на който не съм собственик , тоест става дума за изготвяне на главна полица . Проблемът е , че собственика е извън страната , а колата трябва да се застрахова , но тук в градът казват , че собственикът трябва да се подпише на главната полица , понеже при ПТП се гледа главната полица . Днес разговарях със човек , който каза че е правил застраховка на колата на починал роднина в Русе . Възможно ли е да се направи застраховка на автомобил , на който собственика не може да дойде да се разпише на главната полица ?
    • от Soviet Soldier
      В последно време ми прави впечатление ,че от ГЕРБ предимно Ц.Цветанов и Б.Борисов се хвалят ,че не само в България безработица няма ,а дори има дефицит на работна ръка. От там ми изникват няколко въпроса в главата:

При положение, че България в последните години създава добри условия за чужди инвестиции, с ниски данъци и евтина работна ръка ,не е ли настанал момент вече да се покачи рязко минималната работна заплата ,поне на 1000лв? 

2-ро При положение ,че има недостиг на работна ръка ,до кога ще чакат да повишат стандарта на живот ,защото българите постепенно се изнасят да търсят щастието си в чужбина и с всяка година ще става все по-зле. Има все още хора с значително по-висока от минималната заплата ,които въпреки това работят само за прехраната си. Замислете се с заплата примерно 600, с която живеят доста българи особено извън София ,за какво освен храна и елементарни сметки стигат тези пари? 600лв при нормална работна седмица 5 работни дни ще рече по 30лв на ден. Като човек остави след работа 20лв в магазина за храна му остават 10-тина лв ,а те до къде стигат? Да си плати транспорт и сметки ,или да се облече ,да не говорим да иде на почивка или да се грижи за дете.

3-то Дали поддържането на нисък стандарт на живот се прави от нашите политици изкуствено ,защото всеки един от тях има свой бизнес и за него работят доста хора. Един вид с вдигането на стандарта на живот ,хората във властта си бъркат в своя джоб.

4-то При положение ,че има голям интерес спрямо България и недостиг на работна ръка ,не е ли време сами да си вземем това ,което искаме? Нужно ли е четвърт век да сменяме едни и същи управляващи и да си гарантираме мизерното съществуване. 

П.С. Като ги слушам тия нагли нищожества и просто побеснявам ,но май не са много хората като мен. Не разбирам що за умствено деградирал индивид трябва да си ,че да гласуваш за ГЕРБ? Те имаха доста шансове да направят нещо ,не е до това, че не могат ,работата е в липсата на желание ,защото е в разрез с личните им интереси. 2017 година сме и все още ни управлява ГЕРБ ,все още живеем мизерно ,работим за да оцеляваме ,все още децата ни напускат родината и едва ли някога ще се върнат. С каква нагласа отивате до урните и пускате гласа си за ГЕРБ? 
      Принципно съм оптимист ,знам че в историята на всяка държава има и тежки моменти ,но до кога ще продължава всичко това в България? До кога сами ще си удължаваме агонията се питам аз . . . 
    • от IvanStr89
      Добър ден
      Имам компютър които вътрешния му хард диск е 1GB и не ми се дават пари да го сменям,а имам flash ка 16GB.Интересуваме с колко ще се съкрати живота на flash ката ако на нея има инсталирана операционна система и я ползвам като примерно харддиск.Интересно ми е понеже на Flash ките им дават 5 години гаранция,а не казват точно как да се използват ;-)

Благодаря ви предварително за отговорите.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване