Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

аз и семейството ми можем да отделим пари за застраховка живот и по-точно тези, които поемат лечение в чужбина и тн. Избират се болнични заведения в чужбина като има лимити за лечение, които са около 2 000 000 евро.

Разглеждах best doctors на Allianz и здраве на Уника. Та въпроса ми е, има ли някой, който се е възползвал от тях? поема ли се наистина лечението?

Може ли да им се има доверие като един вид "необходим парашут" за такива болести?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какви болести точно ?
Принципът на застраховането е, да не знаеш че ще се разболееш, а да се случи неочаквано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Живот мой - 

поезия  авторово

А.Х.Т.sekirata cekupama
      "ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН" - СБОГОМ И с този ми профил, а дали до юни докогато ме резнахте с другия ще реша

Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev
      За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

OK.
      ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА?Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!   
      ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.
      ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?
      Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .
      Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.

05 април 2020.,Плевен
      Анита Христова Трифонова

Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

Днес мама се е родила и с нейното благоволение ще стане това, което трябва.
      А това , че ми забранихте да помествам  с другият си профил си е Ваш  ГРЯХ, сайта не е мой.
      НО В ИНТЕРНЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СПРЕТЕ,
      ДАЖЕ МЕ ПРАВИТЕ ПО-СИЛНА. ДО СКОРО.
      ваша тръпка - А.Х.Т. sekirata cekupama

• от Anita Hristova Trifonova
      Не вярвам че си грешка в живота ми - кавър А.Х.Т. sekirata cekupama 

• от Анита Христова Трифонова
      Не искам те живот такъв - авторово поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
      Музика, текст, аранжимент, изпълнение А.Х.Т. sekirata cekupama
      sekirata Kafeto sibe e belai

Животът мама казва е игра - музика текст аранжимент вокал и пиано А.Х.Т.sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...