Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Програма чиято икона е котка - някой да знае такава програма за дизайн или програмиране за деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, krasymir написа:

Програма чиято икона е котка - някой да знае такава програма за дизайн или програмиране за деца.

Дизайн или програмиране. Двете неща са доста различни. Последно, какво търсите? Защото, ако се търси една програма, която да  съчетава двата типа дейности, едва ли ще е възможно да се намери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, sliderum написа:

Дизайн или програмиране. Двете неща са доста различни. Последно, какво търсите? Защото, ако се търси една програма, която да  съчетава двата типа дейности, едва ли ще е възможно да се намери.

Не знам точно. Знам само, че иконата й е котка. Така каза внука ми, който е в четвърти клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, след като има достъп до тази програма, сигурно не е проблем да й прочете заглавието. :)  Освен, ако в четвърти клас, още не може да чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Значи, след като има достъп до тази програма, сигурно не е проблем да й прочете заглавието. :)  Освен, ако в четвърти клас, още не може да чете.

Тя не е в училище.Водят ги в една библиотека и там имало такава зала(той казва за програмиране).Имало робот, компютри и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля, че децата ги обучават да работят с това:
https://www.kaldata.com/софтуер/irfanview-46390.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 32 минути, plamen_petrov_80 написа:

Scratch - виж тази.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Мисля, че е точно тази. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване