Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Издирвам филма “Плевели”/“Weeds”, но не успявам да го намеря никъде... ще е страхотно, ако успея да го намеря със субтитри, защото човекът, за когото го търся, не е добре с английския. Много благодаря и ще се радвам някой да помогне! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, kristazaharieva написа:

Здравейте. Издирвам филма “Плевели”/“Weeds”, но не успявам да го намеря никъде... ще е страхотно, ако успея да го намеря със субтитри, защото човекът, за когото го търся, не е добре с английския. Много благодаря и ще се радвам някой да помогне! 

Интересно ми е, как се издирва нещо, което го има в целия интернет.....Линк, няма кой да ти даде, защото е нарушение на правилата. Но ако влезеш в който и да е торент сайт, ще го намериш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно...аз не намирам нищо, много статии, части от филма, но никъде не го намерих за сваляне, затова реших да пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В гугъл няма да го намерите (или поне не на първите страници). Има няколко филма с такова име. Едното е сериал с доста сезони. Предполагам имате в предвид този филм? https://en.wikipedia.org/wiki/Weeds_(1987_film) или друг?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този, да. Търсих на много места, но без резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, kristazaharieva написа:

Странно...аз не намирам нищо, много статии, части от филма, но никъде не го намерих за сваляне, затова реших да пиша.

Опс....Извинявай, че съм те подвела :)  Помислих, че става въпрос за https://www.imdb.com/title/tt0439100/. Имало и игрален филм със същото име от 1987г.   https://www.imdb.com/title/tt0094304/

Освен, да дадете заявка, да го преведат, но малко се съмнявам, че някой преводач, ще се заеме с него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 53 минути, kristazaharieva написа:

Този, да. Търсих на много места, но без резултат.

Mного зло качество обаче....иначе може да си го свалиш от Ютуб ирония хах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го намерих, но превод няма. Качеството е като на видео касета (от там е рипнато). Не е излизал на ДВД филма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване