Премини към съдържанието
bojoviki

Програма за изтриване на празни папки

Препоръчан отговор

Здравейте,търся програма,която да открива и изтрива празни папки,файлове,да работи под Уин 10.С течение на времето на компютъра ни остават непотребни/неизползвани файлове,празни папки.След деинсталиране на някоя програма някъде из харда остават нейни следи и трябва да се търсят ръчно,но понякога и търсачката не ги открива.За в момента трия с Your Uninstaller,от време на време ползвам и Netgate.Но празни папки имам и трябва да ги търся една по една.Благодаря

П.П.Попадна ми една Remove Empty Directories.Но все пак ще изчакам компетентни мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичкото това е само в системния дял - при една чиста инсталация всичко си отива.

Аз лично не виждам смисъл да се занимаваш с това.

Ако обичаш често да слагаш и махаш програми вдигни си виртуална машина и си прави опити в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По мое мнените: Не се занимавай. В крайна сметка те не ти пречат  - нито вода ти искат, нито нищо.

Все пак: Remove Empty Directories download | SourceForge.net

How to remove empty folders in Windows 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да,от интерес се занимавам понякога.Просто днес открих забравени папки от миналата година.Явно не съм ги изтрил ръчно.Та затова се допитах и до вас.Но,щом няма да имам проблеми с ОС за в бъдеще,наистина няма да се занимавам.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, bojoviki написа:

Но,щом няма да имам проблеми с ОС за в бъдеще

Това най-искрено ти го пожелавам, но ти все пак дръж под ръка по един инсталационен и Live носител с ОС, както и имидж на работеща ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.03.2019 г. в 13:20, bojoviki написа:

Здравейте,търся програма,която да открива и изтрива празни папки,файлове,да работи под Уин 10.С течение на времето на компютъра ни остават непотребни/неизползвани файлове,празни папки.След деинсталиране на някоя програма някъде из харда остават нейни следи и трябва да се търсят ръчно,но понякога и търсачката не ги открива.За в момента трия с Your Uninstaller,от време на време ползвам и Netgate.Но празни папки имам и трябва да ги търся една по една.Благодаря

П.П.Попадна ми една Remove Empty Directories.Но все пак ще изчакам компетентни мнения.

Geek Uninstaller има безплатна версия, която премахва всички следи. Първо ползва инсталатора на програмата и когато той приключи, Geek Uninstaller замита всички следи без остатък, вкл. и следите в регистрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, rado84 написа:

Geek Uninstaller има безплатна версия, която премахва всички следи. Първо ползва инсталатора на програмата и когато той приключи, Geek Uninstaller замита всички следи без остатък, вкл. и следите в регистрите.

Благодаря ти,но Freem@n и plamen_petrov_80 ме посъветваха да не се занимавам,безсмислено е.Тоест,не пречи на ОС.Но ще имам в предвид програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bojoviki написа:

Благодаря ти,но Freem@n и plamen_petrov_80 ме посъветваха да не се занимавам,безсмислено е.Тоест,не пречи на ОС.Но ще имам в предвид програмата.

Така е, не пречи, но пък за какво са ти файлове от програма, която я използваш пак някога, я не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване