Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Коя според вас е по-добра???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз казвам PUBG поради ред причини от които едната е графиката, реализма и геймплея, но реално Fortnite има по добър рейтинг и е по нагоре в класациите и това не трябва да те подлъгва. Рейтинга и се дължи на аудиторията а тя е малки деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм играл нито едната затова питам и мен ми направи такова впечатление някак си детска ми изглежда fortnight.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pubg за мене е по-добрата игра. Много хора я отбягват,защото когато влязат не могат да направят нищо или се оплакват от лаг и проблеми. Истината е,че ти трябват поне 40-50 часа да понаучиш какви оръжия има, кои патрони за къде са и да свикнеш с геймплейа. Да не е добре оптимизирана. Всъщност към момента е в най-доброто си състояние до сега от когато е пусната. Аз играя с минималните долу горе изисквания .. gtx 1050 4gb ti, itel core i5 7400 3.6 херца и фреймовете са ми между 40-100-120 на моменти. Средно около 70-80. И мога да кажа,че съм доволен. Първото нещо което на мен по прицнип ми прави впечатление е това как изглежда играта. За мене pubg изглежда много добре и просто си ме кефи. Apex fornite и др battle royale са ми копия и ми изглеждат ъпсурдно.

Movementa в апех е точно както в COD Blackout. Графиките точно като една типична Call of duty игра. Това,че всички я играят за мене не dealbraker. За мене е важно какво първо впечатление ми прави една игра. Fortnite не ме впечатлява и тва си е. Супер тъпо е ,че трябва да се учиш как да билдваш. Плюс това ти трябва хубава мишка, която да може да прави макрота. В pubg ми харесва,че имаш равен старт с останалите на мапа и че е много повече скил base-ната.

Във fornut не ти трябва да знаеш как да стреляш с оръжията. Няма spray pattern. Очевидно е,че играта е направена за да хайпва малки лапенца. Няма лошо, на който му харесва да играе. Просто не мисля,че хайпа около игрите се оправдава напълно.Не мисля,че щом много хора играят определена игра и аз трябва да го правя. Аз съм роден 97ма. Точно в ерата на компютрите и на яките игри.. Не може да ме впечатли нещо като fornite. Играл съм игрички, които за времето си бяха жестоки и все още са. За мене първото впечатление от една игра си е това как изглежда и как се чувства геймплея. За мен това е важно. Fornite имат намерение да истискат контент в играта колкото се може повече и да направят пари. Не изглежда като да имат визия да направят нещо, което ще се помни и което ще се играе с години наред както например е cs

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване