Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от dream3dprint
      Здравейте. От няколко дни след като си рестартирам компа ми се появява cmd команда и автоматично и ми пуска хрома и отваря този сайт - dinoraptzor.org.  С уин 10 съм, но нямам malwarebytes, а уж май би трябвало да имам?  Сканирах с друга програма, но не успя да го намери и да го отстрани. Някакви съвети?
    • от ПетяАлекс
      Здравейте! Сложих флашка на компютър с Уиндоус 8, написа ми , че е открит злонамерен вирус и всичко от флашката изчезна. може ли да възстановя файловете?
    • от Stefan Troplev
      Здравейте,
      от месец се опитавм да се оправя с един кмопютър. Излизат долу вдясно едни прозорци.
      Сканирал съм със следните туулчета
      Hitman Pro - trial
      Malwarebytes Premium - trial
      adwcleaner
      ZHPCleaner
      Дотук не успях да ги премахна.
      Гледам и спирам разширенията в google chrome, но пак не става.

• от Alexander..
      Здравейте, след отварянето на файл във формат .doc получен по вайбър, се оказа, че е вирус, който антивирусната засече, но не съм сигурен дали успя да изчисти. Иначе системата си е напълно стабилна.

Addition.txt FRST.txt
    • от KiNGSTON97
      Здравейте!
      Накратко - Бях инфектиран от зловреден софтуер с името DJVU ransomware. Вече е напълно премахнат, след пълно дефрагментиране на двата диска C, D и инсталация на нов Windows 10.
      Всички лични снимки са криптирани с формат. RIGH.
      Някакви решения как мога да оправя файловете си? 
      Около 20GB снимки имам, качени в OneDrive с името тип на файла. RIGH
      ЗА РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА ЩЕ СЕ ЗАПЛАТИ СЪОТВЕТНА СУМА ЛИЧНО ОТ МЕН. 
  • Дарение

• Добави ново...