Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, извинявам се, ако вече има такава тема. Търся програма, която когато заключа телефона/дисплея, автоматично да спира интернета, а когато отключа дисплея интернета да тръгне. Общо взето да пестя падането на батерията. Намерих такава програма, но се изисква рут на телефона, а той не е рутнат. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв е смисъла от тая програма, когато няма да имаш възможността да получаваш съобщения, имейли и т.н.? Толкова ли ти е трудно да свалиш проклетата лента и да гасиш проклетия нет? Мързелива работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За WiFi има такава настройка в разширените настройки. За мобилния интернет ще трябва допълнително приложение. Щом иска root, значи няма друг начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Eclipse2G написа:

И какъв е смисъла от тая програма, когато няма да имаш възможността да получаваш съобщения, имейли и т.н.? Толкова ли ти е трудно да свалиш проклетата лента и да гасиш проклетия нет? Мързелива работа.

Не е толкова мързелива работата, ами просто не винаги в бързината ще се сещам да спирам нета. Та там ми е идеята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил От Льонеберя написа:

не винаги в бързината ще се сещам да спирам нета.

Тук и Господ не може да ти помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Eclipse2G написа:

Тук и Господ не може да ти помогне.

А едно копче може да свърши работата на Господ. На моя телефон май му викат power saver button. По Галакситата едно време имаше подобни неща от падащото меню. 

преди 4 часа, Eclipse2G написа:

И какъв е смисъла от тая програма, когато няма да имаш възможността да получаваш съобщения, имейли и т.н.?

Смисълът е пестене на батерия, когато нямаш нужда от нет на телефона. Иначе явно смяташ за смислено да си отваряш пощата през него. Ако знаеш значението на думата сМИСЪЛ.  МИСЪЛ.. МИСЪЛ.. Не е синоним на първично желание, глупост, наивност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Емил От Льонеберя написа:

Общо взето да пестя падането на батерията. 

Ако е само затова,не си заслужава.В къщи сме с включени и wifi и нет постоянно на всичките ни телефони.Няма никаква разлика или поне съществена в падането на батерията.Има къде къде други предпоставки за по-бързо падане на батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя телефон отстрани има ключе за режим "Пестене на батерия".Като го щтракна това ключе,работят само обаждания,SMS-и и будилник.Всичко останало е изключено.Никога не съм ползвал този режим.То и при батерия 5000 mA/h,не ми трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.03.2019 г. в 21:06, ivan_pop написа:

Моя телефон отстрани има ключе за режим "Пестене на батерия".Като го щтракна това ключе,работят само обаждания,SMS-и и будилник.Всичко останало е изключено.Никога не съм ползвал този режим.То и при батерия 5000 mA/h,не ми трябва.

Моя телефон пък има 3300 милиампер часа батерия, но с енерго-ефективен процесор(SD845). Плюс това, вечерта като си лягам, телефона спира всички ненужни процеси, минава в самолетен режим и пести батерия. В 7:00 всичко се връща. Освен това при зареждане, не пълни на максимална скорост, а кара бавно до 90% и някъде сутринта, преди да стана, пълни до 100%. :) Умен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Емил От Льонеберя написа:

Ей, сега схванах колко сте умни всички. Благодаря ви! :)

Ми щом има програма, която изисква руут, а няма такава нормална, задай  си въпроса  "ЗАЩО?" Утре може да поискаш телефона и кафе да прави...(такава програма няма :D)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване