Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди много, много години съм разглеждал някъде част от търсените комикси и сега искам да ги намеря и да ги разгледам целите (ако ги има).

1. Помня само една синя кола правеща ляв завой и спуканата й гума - ако не се лъжа от изстрел.

2. Комикс посветен на нос Калиакра - защитата му от 40 дъщери на боляри и тяхната саможертва после.

3. Двама българи превземат някакъв турски кораб.

Информацията е оскъдна, но само това помня, ако някой помни нещо повече или има някакви насоки как да ги намеря ще е супер.

Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, plamen_petrov_80 написа:

Здравейте!

Преди много, много години съм разглеждал някъде част от търсените комикси и сега искам да ги намеря и да ги разгледам целите (ако ги има).

1. Помня само една синя кола правеща ляв завой и спуканата й гума - ако не се лъжа от изстрел.

2. Комикс посветен на нос Калиакра - защитата му от 40 дъщери на боляри и тяхната саможертва после.

3. Двама българи превземат някакъв турски кораб.

Информацията е оскъдна, но само това помня, ако някой помни нещо повече или има някакви насоки как да ги намеря ще е супер.

Мерси!

Чуден свят. Това е поредицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Чуден свят брой 12 (който явно съм имал) ги има:

2. Легенда за Калиакра

3. Радул

1. Още не съм го намерил, но вероятно е там някъде.

Голямо Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване