Премини към съдържанието
Callipso

Тема третираща съответната материя

Препоръчан отговор

"Преценявам, че темата е изчерпана. Авторката обясни своите чувства, мечти и т.н, към въпросната личност. Ако желаете да продължите обсъждането на проблемите на любовта, взаимоотношения и т.н. създайте си тема третираща съответната материя.

Приятен ден!"

Понеже не мисля, че темата ми е изчерпана, но очевидно не е така за всички, защото не е Наръчник, си позволявам да я обновя.

За мен заявяването на чувства не нещо срамно и бих искала да разбера, как хората се осмеляват да го признаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Секс, еротика и капка любов - тоя раздел го закриха отдавна.

Няма да ти се получи да го върнеш отново.

:getout:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Callipso написа:

Понеже не мисля, че темата ми е изчерпана, но очевидно не е така за всички, защото не е Наръчник, си позволявам да я обновя.

Да бяхте написал едно Лс на модератора и да се разберете да отвори темата, след като за вас не е приключена.
За първи път ли чувате, че и такива форми на комуникация с администрацията съществуват?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, algor написа:

Да бяхте написал едно Лс на модератора и да се разберете да отвори темата, след като за вас не е приключена.
За първи път ли чувате, че и такива форми на комуникация с администрацията съществуват?!?!

Бих го направила, ако не беше ми посочена възможността да отворя нова изрична тема.

преди 9 минути, haidukpikaso написа:

Секс, еротика и капка любов - тоя раздел го закриха отдавна.

Няма да ти се получи да го върнеш отново.

:getout:

Аз и не искам. Въпросът е принципен и кой всъщност решава коя тема си заслужава и е изчерпана. Секс? Колко интрегуващо. Винаги съм си мечтала да го обсъждам по форуми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Callipso написа:

Бих го направила, ако не беше ми посочена възможността да отворя нова изрична тема.

Най-добре да комуникирате с модераторката. Аз ѝ писах по въпроса, защото според мен темата не беше изчерпана или поне така изглеждаше, а тя каза, че може да допусне отключване на темата, ако я убедите, че има какво да се добави.

А тази нова тема въобще не е ясно за къде е?

преди 9 минути, Callipso написа:

Въпросът е принципен и кой всъщност решава коя тема си заслужава и е изчерпана.

Това е малко като с въпроса кой и как дефинира "език на омраза". Но принципно хората (админите) трябва да могат да постигнат съгласие - да има common sense. Т.е. някакво обективно основание.

Имайте предвид, че и се изтриха някои теми, което е доста по-неприятно от заключването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Callipso написа:

Секс? Колко интрегуващо. Винаги съм си мечтала да го обсъждам по форуми.

Ами явно сте много нова - въпросният раздел бъкаше от теми като вашата.

И тъй като вече не съществува си пускате темите във Всичко останало...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Lumberman написа:

Най-добре да комуникирате с модераторката. Аз ѝ писах по въпроса, защото според мен темата не беше изчерпана или поне така изглеждаше, а тя каза, че може да допусне отключване на темата, ако я убедите, че има какво да се добави.

А тази нова тема въобще не е ясно за къде е?

О, много Благодаря. Но чак да убеждавам Модеса да ми отваря темата, не мисля, че ми е толкова важно. Ако ни е писано с когото трябва ще се срещнем и няма да дразним- дразня със споделянето си на чувствата.

Вече ще пиша и пускам анкети за по-хипотетични обекти на желанията ми. Даже ми е забавно. Как избраните модератори. Гласуваните модератори. Важните модератори имат възможността да затварят теми, които с нищо не пречат.

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

Ами явно сте много нова - въпросният раздел бъкаше от теми като вашата.

И тъй като вече не съществува си пускате темите във Всичко останало...

Направо съм  една Супер Нова :hush: ама както знаете те бързо изтляват, така че не съм заплаха за женското народонаселение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така е - правят пфуууууу и стават Леониди

може и Персеиди

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Callipso написа:

Но чак да убеждавам Модеса да ми отваря темата, не мисля, че ми е толкова важно.

Ами щом стартирате нова тема, значи ви е достатъчно важно или поне криво. Не мисля, че е идеята да се дразним, въпреки че някои хора може и да са били подразнени. Аз не съм против заключването на теми, но това беше малко внезапно и поставяне пред свършен факт. И всеки да си прави изводите. Когато получаваш бан, или ти трият тема, или заключват тема, оттам почва автоцензурата. Която може да е добра, но може и да е лоша - зависи доколко са оправдани и заслужени мерките. На нас не ни дават да съдим администрацията, но можем да пледираме поне.

Между другото, как ви се струва тази тема?

Достатъчно нелична или провокативна, за да няма засегнати.

преди 9 минути, Callipso написа:

Вече ще пиша и пускам анкети за по-хипотетични обекти на желанията ми.

Е, хайде сега! Вие обстрелвахте директно "царя"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Царя! Значи трябваше по-уважително да пиша. Но не мисля, че съм го "обстрелвала". Да кажем, че от опита ми съм установила, колко е по-добре да се споделят чувства, защото утре може да ни няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Callipso написа:

О, много Благодаря. Но чак да убеждавам Модеса да ми отваря темата, не мисля, че ми е толкова важно. Ако ни е писано с когото трябва ще се срещнем и няма да дразним- дразня със споделянето си на чувствата.

Вече ще пиша и пускам анкети за по-хипотетични обекти на желанията ми. Даже ми е забавно. Как избраните модератори. Гласуваните модератори. Важните модератори имат възможността да затварят теми, които с нищо не пречат.

Сега отидете и прочетете правилата внимателно, за да продължите да имате възможност да пускате теми, да коментирате забавните вам неща от живота и да споделяте чувствата си на воля.
Обърнете внимание на т. 2.19 и ако с нещо се чувствате прецакан и ощетен, ползвайте ЛС към обекта на чувствата ви и по стечение на обстоятелствата администратор на този форум и се оплачете от расова, полова, морална и всякаква друга дискриминация, която е упражнена към ваша милост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Lumberman написа:

Ами щом стартирате нова тема, значи ви е достатъчно важно или поне криво. Не мисля, че е идеята да се дразним, въпреки че някои хора може и да са били подразнени. Аз не съм против заключването на теми, но това беше малко внезапно и поставяне пред свършен факт. И всеки да си прави изводите. Когато получаваш бан, или ти трият тема, или заключват тема, оттам почва автоцензурата. Която може да е добра, но може и да е лоша - зависи доколко са оправдани и заслужени мерките. На нас не ни дават да съдим администрацията, но можем да пледираме поне.

Между другото, как ви се струва тази тема?

Не ми е криво. Изненадана съм, че човекът пряко споменат не предприе крути мерки, ако му е било неприятно. А можеше.

преди 16 минути, algor написа:

Сега отидете и прочетете правилата внимателно, за да продължите да имате възможност да пускате теми, да коментирате забавните вам неща от живота и да споделяте чувствата си на воля.
Обърнете внимание на т. 2.19 и ако с нещо се чувствате прецакан и ощетен, ползвайте ЛС към обекта на чувствата ви и по стечение на обстоятелствата администратор на този форум и се оплачете от расова, полова, морална и всякаква друга дискриминация, която е упражнена към ваша милост.

Прочела съм правилата като съм се регнала.

С нищо не се чувствам прецакана, а ползвам свободата да си пиша и обсъждам тема, когато самият споменат обект по никакъв начин не е показал недоволство. За това, ако искате затворете и тази тема, защотот и тя е изчерпана всъщност, както и всяка по-горе от Религии, Философия и Политика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Callipso написа:

Не ми е криво. Изненадана съм, че човекът пряко споменат не предприе крути мерки, ако му е било неприятно. А можеше.

Е, защо? Не може ли работата да я свърши някой "лош" или строг модератор, или направо модераторка? Не казвам, че така е станало... но е доста по-тихо, без конфронтации.

А вие на какво се надявахте? Получихте ли го? Ако споменатият господин (който не е кой да е в тоя форум) не е взел отношение - и това е отношение. Направете си изводите и продължете напред.

преди 24 минути, Callipso написа:

С нищо не се чувствам прецакана, а ползвам свободата да си пиша и обсъждам тема, когато самият споменат обект по никакъв начин не е показал недоволство. За това, ако искате затворете и тази тема, защото и тя е изчерпана всъщност, както и всяка по-горе от Религии, Философия и Политика.

Ами нека ако искат админите да отключат темата и тогава наистина няма да сте прецакана.

А за това, че и тази тема е поне толкова изчерпана колкото онази... това е така. И аз преди бях получил един бан даже за една тема, която стартирах и за стартирането на друга, когато видях, че темата беше изтрита. Доста неприятна ситуация, още повече, че тази тема беше плод на изчерпано търпение по повод други неща във форума. И тогава бях разочарован, защото имах по-високи очаквания и ми се виждаше безсмислено да продължа да пиша, знаейки че мога да получа ново порицание по всякакъв повод и субективно. В крайна сметка, човек избира за себе си какъв да бъде и като какъв да се представя и кое е ценно за него. Аз си взех поуките и си поех рисковете. Понякога админите не са много търпеливи, но нека ние бъдем търпеливи към тях и към другите.

А темата пусната от @_ramus_ мисля, че в някаква степен се препокрива с насочеността на вашата. Ако пишем и разискваме по принцип. Което е трудно постижимо при предните обстоятелства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Lumberman написа:

А вие на какво се надявахте? Получихте ли го? Ако споменатият господин (който не е кой да е в тоя форум) не е взел отношение - и това е отношение. Направете си изводите и продължете напред.

Хах че и питаш - на минутките си звездна слава.

Любовта е толкова съкровено и лично нещо, тя се пази от зли очи. Тя не е парцала на мопа да я развяваш където си щеш.

Афишираш ли я - не е никаква любов, а чист егоизъм и желание за притежание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф, това пък за комуникацията на лични с модератор...е няма такъв майтап. Аз нали съм им писала, когато ми заключиха тема и единият в друга тема се изказа пред всички с нескрита неприязън към мен и ме нахока, че съм му била писала на лични. Използвам много меки думи, че много чувствителни. 

Така че, не им се хващай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, haidukpikaso написа:

Хах че и питаш - на минутките си звездна слава.

Любовта е толкова съкровено и лично нещо, тя се пази от зли очи. Тя не е парцала на мопа да я развяваш където си щеш.

Аз същото й писах в старата й тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Lumberman написа:

Ами нека ако искат админите да отключат темата и тогава наистина няма да сте прецакана.

Като в детската градинка да се помоля на другарката да ми отключи темата? Хайде друг път.

Темата на Рамус е пркалено профилирана и не ми е интересна. Благодаря Ви за отзивчивостта. Поздравче от мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, haidukpikaso написа:

Aз това бих искал да коментирам. Понеже не знаех нищо за името ѝ и прочетох следното:

Цитат

Калипсо (гр. Καλυψώ'- "ще се скрия") е океанида, дъщеря на титана Атлас [1], а според друга версия - на Хелиос и Персеида. Калипсо е нимфа, владетелка на митичния остров Огигия, която спасила Одисей след корабокрушение и го приютила на острова си 7 години с надеждата, че той ще стане неин съпруг.[2] Обещала му безсмъртие ако остане при нея, но не могла да го накара да забрави родината си. Атина се застъпила за Одисей пред Зевс и той изпратил Хермес да предаде заповедта му на Калипсо и да го освободи. Така тя била принудена да го пусне да си замине.[3] Помогнала му да си построи сал и го снабдила с всичко необходимо за път. Дала му за спътник и един от синовете на Одисей, на име Латин. Интересно е, че в Омировата "Одисея" нищо не се споменава за дете.

Това случайно ли е? И предвид на темата и името, което сте си избрали? Или то има друга история?

преди 10 минути, Callipso написа:

Като в детската градинка да се помоля на другарката да ми отключи темата? Хайде друг път.

Ами унизително, но човек като е в детската градина спазва правилата на детската градина. Инак си стои вкъщи. Няма да помолите, е как да ви я отворят... Реагирате емоционално.

преди 17 минути, haidukpikaso написа:

Мисля, че не си далеч от истината. Ако се плаши от отхвърляне, да не се захваща. Публична дискусия по темата е вид манипулация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любовта е лична, омразата да не се споменава и тя била лична. Е, то кво му остава на човек, една апатия ли!?!

Любовта не е нещо, от което да се срамуваш, за да го криеш. Тя трябва да се показва, признава и публично заявява. Що за тесногръд човек не иска хората да си обявяват любовта и всичко, което ги радва в тоз живот.

Не можете да сложите скоби на любовта. Приемете, че момичето/жената може наистина да изпитва такова чувство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Lumberman написа:

Aз това бих искал да коментирам. Понеже не знаех нищо за името ѝ и прочетох следното:

Калипсо също е и астероид

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Lumberman написа:

Това случайно ли е? И предвид на темата и името, което сте си избрали? Или то има друга история?

Ами унизително, но човек като е в детската градина спазва правилата на детската градина. Инак си стои вкъщи. Няма да помолите, е как да ви я отворят... Реагирате емоционално.

Мисля, че ненужно се задълбочавате. Кое не е ясно, че нямам намерение, да моля да се отваря тема, която вече е преценено, че трябва да бъде затворена. Щом има избрани модератори с делигирани им отговорности, коя съм аз да се осъмнявам в тяхната правота. За това четете и останалото, а не само това което няма какво повече да се обсъжда и е изчерпано. Започвам да харесвам думата Изчерпано. Може да си сменя ника с това и после да няма нужда да обяснявам дали означава нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mediterranean написа:

Любовта не е нещо, от което да се срамуваш, за да го криеш. Тя трябва да се показва, признава и публично заявява. Що за тесногръд човек не иска хората да си обявяват любовта и всичко, което ги радва в тоз живот.

Тука говорим за показност според мен. Това необходимо ли е? Хората се вричат във вярност докато смъртта и раздели и това се прави публично, за да знаят околните. Но една изповед насочена към определен човек, ако се направи И ПРЕД ДРУГИТЕ... защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mediterranean написа:

Любовта е лична, омразата да не се споменава и тя била лична. Е, то кво му остава на човек, една апатия ли!?!

Не можете да сложите скоби на любовта. Приемете, че момичето/жената може наистина да изпитва такова чувство.

Ами ако пък човека е женен и ти случайно четеш любовните излияния на някаква си в нета към съпруга ти ...

И сега ми напиши че ще ти е много готино.

преди 5 минути, petie1 написа:

Калипсо също е и астероид

с много дупки

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

Ами ако пък човека е женен и ти случайно четеш любовните излияния на някаква си в нета към съпруга ти ...

И сега ми напиши че ще ти е много готино.

А споко тя харесва обратни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

А споко тя харесва обратни

а да - тя да - лилави корейци

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване