Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте... Имам един тел на план G Universe.. И 110-тте минути които ми ги дават по план ми свършиха.... Със друг телефон съм временно докато моя го ремонтират...Проблема е че той не е на мое име.. и отказват да ми съдействат... Нашите ми го оставиха и търся варианти да си активирам минути защото след последните няколко разговора сметката ми рязко скочи...

Значи зора ми е да активирам минути към Всички моб. Оператори за да не ми се трупа сметка. Гледах онлайн във сайта.. Обаче не разбирам "Теленорски език" всичко им е осукано преплетено и нз кво още... За това се допитвам до тук за са не прецакам нещо.

Sent from my SM-T561 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NCS 121 написа:

Гледах онлайн във сайта.. Обаче не разбирам "Теленорски език" всичко им е осукано преплетено и нз кво още..

Не ми се е налагало, да активирам, то при мен няма за къде повече....но не вижам, нещо усукано....

2019-03-05_162647.thumb.png.57e158f64be402f75514c94b6111b22f.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не ми се е налагало, да активирам, то при мен няма за къде повече....но не вижам, нещо усукано....

spacer.png

Както и да е.. Питам се колко смотани трябва да са за да не мога когато ми свършат минутите да си заредя.. Щот 110мин за къде по напред... Плащам 20лв на месец и получавам минути колкото да проведа няколко градски разговора Свързвам се със сътрудник .... - Обяснявам кво искам, и отговора - Ние не разполагаме със мин. към Бг.. Нервираха ме .. и в най скоро врмеме ги зарязвам тея "бавноразвиващи"..
А1 за 26лв на месец предлагат много по- добър абонам. план - Неогранипени минути към А1 и колектива... На мен целта ми в случая е да имам минути за да не правя сметка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване