Премини към съдържанието
lowriderzzz

Проблем със свързването на Samsung Galaxy S4 към лаптоп.

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Имам проблем със свързването на телефона към лаптоп чрез USB. Телефона си е малко старичък, но лаптопа няма две години. Някои път се получава, но като отворя DCIM за да си сваля снимки или видео - отнема цяла вечност, докато ги визуализира. Понякога изобщо не иска да ми отвори пакпките. А понякога ми показва папките по следния начин като на прикачената снимка.

Има ли някаква програма, с която мога по-лесно да си достъпвам файловете в телефона или проблема не е софтуерен. 

Има ли нещо което мога да сторя по принцип? 

Благодаря! 

samsung USB.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е до телефона, затова че е старичък. Защото при  Samsung на Galaxy S3 няма такъв проблем.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен това е стара/бавна sd карта. Пъхни я в един адаптер и в четеца на лаптопа(предполагам има такъв). Свали каквото ти трябва и я пъхни обратно в телефона. Форматирай я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Zaza Zaraza написа:

Не е до телефона, затова че е старичък. Защото при  Samsung на Galaxy S3 няма такъв проблем.....

Под стар имам предвид, че е ползван доста дълго.

преди 1 минута, hudyr написа:

За мен това е стара/бавна sd карта. Пъхни я в един адаптер и в четеца на лаптопа(предполагам има такъв). Свали каквото ти трябва и я пъхни обратно в телефона. Форматирай я.

не се бях сетил за това. Блгодаря, ще пробвам! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като включиш телефона разпознава ли се нормално в device manager? Какви драйвери си инсталирал? Пробвай с друг кабел. Инсталирай софтуера на samsung от сайта им за твоя модел, той ще си инсталира правилните драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Raze написа:

Като включиш телефона разпознава ли се нормално в device manager? Какви драйвери си инсталирал? Пробвай с друг кабел. Инсталирай софтуера на samsung от сайта им за твоя модел, той ще си инсталира правилните драйвери.

Къде по точно в Device manager трябва да погледна? Всичко си го показва там без грешка (без жълта удивителна). Драйвери не съм инсталирал. По принцип го отваря, но много бавно или постоянно забива, като понеча да отворя папката със снимките. Най-вероятно защото има прекалено много файлове, както колегата каза, че трябва да се форматира. Ще пробвам и твоя съвет със софтуера от сайта на самсунг. 

Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай и с друг USB кабел, по-хубав/скъп, особено ако не ползваш оригиналния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е по-скоро в SD картата. Направи проверка на картата за грешки във файловата система.

преди 1 час, Raze написа:

Инсталирай софтуера на samsung от сайта им за твоя модел, той ще си инсталира правилните драйвери.

.Той е за всички телефони и се Kies. Но що се разпознава картата, на практика има инсталиран драйвър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване