Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет!

Препоръчайте ми free VPN от Apple store, ама наистина free, че с trial version си изпатих. Аз съм в US и ми трябва за Азия, Китай и т.н.

Моля помогнете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от FrozenFace
      Колеги със приятелката ми мислим скоро да се вспуснем в тунела . Какво е Вашето мнение конкретно за този VPN, използвате ли го? 
      Поздрави 
    • от nnniko
      Здравейте
      Моля за малко помощ при един проблем.Искам да достъпна до един хард на другия ми компютър през интернет.През вътрешна мрежа това го правя успешно, но през интернет не мога.Четох доста форуми/английският ми е слаба страна/, гледах разни видео уроци но така и не успях да се оправя затова пиша тук.Разбрах ,че това се прави през VPN мрежа но не мога да се оправя.
      Началните неща като шерване на диска, създаване на потребител и парола и други подобни съм направил вече..Да кажа че има статични ip-та на всички компютри.Искам на всеки от петте компа да имам мапнат примерно диск D на другите компютри за да не ползвам хамачита или тим вюъри.Може и да е елементарно, но затова искам да помоля за помощ за всички стъпки от начало до край/Примерно прави се сървър на всеки компютър или неща които не пишеше по форумите където четох и гледах тези уроци
      Сигурен съм ,че с Ваша помощ мога да се оправя
      Благодаря Ви предварително
    • от smash3d
      Здравейте,
      Имам нужда от помощ .
      Работна станция : Microsoft Windows 10
      Защитна стена : Linux Centos iptables
      Достъп до : Microtik

Опитвам се да направя PPTP VPN връзка с една фирма, но явно моя firewall ( iptables ) го спира .
      Трябва ли изрично да кажа на Firewall-a да пуска този PPTP , защото когато се опитвам да се свържа VPN връзката ми иска име и парола , но след като ги въведа получавам :
      A connection to the remore computer could not be established, so the port used for this connection was closed.
      От тази грешка разбирам, че трябва да отворя порт в защитната стена . 
      След малко четене по нета разбрах, че PPTP  изпозлва 1723 и GRE . Тях съм ги отворил като Accept INCOME rule  , както и като Accept OUTPUT rule в защитната стена .
      Но въпреки това проблема продължава. 
      Трябва ли още нещо да отварям като портове и къде ?
    • от 72Ivanov
      Здравейте !
      Имам нужда от българско прокси. Става въпрос за гледане(или теглене) на филми от чужбина.  Моля, ако някой  има такова на разположение да ми пише. Благодаря !

• от nage
      Здравейте. Вчера исках да слушам коментара на мача между Манчестър Юнайтед и Ливърпул по английското радио BBC5 (през интернет естествено - http://www.bbc.co.uk/radio/player/bbc_radio_five_live), защото радио-коментаторите там са ненормални и създават адската амосфера, но в момента, в който беше даден първия съдийски сигнал, прекъснаха излъчването. Явно правата им за Висшата лига са платени само за територията на Англия и всички с външни IP-та им се спира достъпа. 

Стана ми интересно дали не може да се реши този проблем с някаква виртуална изгъзица и се разрових из нета да проверя. Някъде съветваха да се ползва сайт като 
      http://www.justproxy.co.uk/ , 
      през който да минеш, другаде пък четох, че можело за целта да се ползва Google Translate, но общо взето всичко, което пробвах не даде резултат, пак се включваше съобщението им, че в момента излъчват нещо, за което не са уредени правата. В крайна сметка само си изгубих времето и междувременно мача свърши. И сега ме е яд. 

Някой, който се е мъчил да реши подобен проблем - ако може да ме препрати темата във форума или да обясни, не вярвам, че е толкова трудно. Но сякаш излиза, че защитата на BBC5 радиото хваща всички измекярски номера, които ги има онлайн.

Може би трябва да се инсталира някаква програмка? Или може би трябва да се търсят английски проксита, които са активирани наскоро? Не знам...
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване