Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, изтеглил съм си unity от известно време се занимавам с него, но има един проблем. Не мога да се науча на кодя... Учил съм С# но в unity не мога даа по практикувам а и всеки който го е ползвал знае, че не е просто while и for. Има onTriger ала бала.. трудно ми е. Та въпроса ми е как сте се научили да кодите, от къде сте гледали уроци и тнт.

ПС: вообще има ли уроци на Български???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо научи английски и след това се учи да програмираш. Без това няма как да стане. Уроци колкото искаш - питаш google, има и достатъчно клипове в youtube.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Raze написа:

Първо научи английски и след това се учи да програмираш. Без това няма как да стане. Уроци колкото искаш - питаш google, има и достатъчно клипове в youtube.

Английски що годе знам, но не мога всичко да разбра, и се губи смисъла..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със "що годе" няма да стане значи. Учиш, докато почнеш да разбираш всичко. Това става с практика. Което не знаеш го търсиш да го преведеш и го запомняш. Или правиш нещо както трябва, или нищо не правиш. Средно положение няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

C# далеч не е само while и for цикли, а Unity от своя страна пък не е само програмиране.

Започни например тук - https://unity3d.com/learn/tutorials/s/interactive-tutorials

В момента, в който натрупаш малко повече опит, можеш да си свалиш някой от официалните проекти и да си поиграеш с него. 

Оглеждай се какво става в YouTube, гледай също и Udemy - там по начало са платени уроци, но от време на време излизат и безплатни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване