Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, отдавна търся програма за коригиране на текст в момента на писането му на английски език, която

работи в фонов решим на Windows и дава предложения за правилно написани думи.

Или да дава предложения за правилно довършване на думи.

Моля ако някой знае да помага.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето програми за текстообратка и браузърите го правят това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но и повечето не го правят  като например този форум,g-mail други форуми на английски и тнт.Търся нещо което да дава предложения като гугъл клавиатурата само че, инсталирано на Windows на лаптопа.Което да работи на фонови режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Белгиеца написа:

grammarly

You are the best.it's working perfectly. Thank you very much, man.

Greetings!

Stanislav Yankulovski.

Е друго си е да има нещо да ти помага. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, stanislav qnkulovski написа:

it's working perfectly.

Е друго си е да има нещо да ти помага. Благодаря!

Аз даже не съм я пробвал.
Я кажи ти какво и как пробва, щото например за в Word на микрософти ми излиза че моя Линукс не става, пък и в Уиндоуса ми не го ползвам този софтуер ами Libreoffice.
Лично на мен не ми трябва, но синчето ще трябва да учи английски, та заради това си я бях записал като видях една реклама за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Белгиеца написа:

grammarly 

преди 10 часа, stanislav qnkulovski написа:

You are the best.it's working perfectly.

За Белгиеца ясно. Не е пробвал, а предложил или не е успял да я изпробва. Но Станислав как работи без да провери и той, пък останал доволен? :D  Да видиш как глухият чул как немият казал, че слепият видял как куцият тича. Цялата работа е такава и всички доволни. :) 
Инсталирах приставката за Edge, включвам я и след някакви секунди се самоизключва без никакви следи от работа.

Не я инсталирайте, загуба на време е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Не е пробвал, а предложил или не е успял да я изпробва.

По принцип гледам да не инсталирам добавки към браузърите, освен ако ми трябват наистина.
Не ми се налага да пиша често на английски, само яко четене и гледане на телевизия на този език.
Преди време съм писал много и на английски, може и пак да се наложи и за в бъдеще, но за сега е спокойствие откъм писане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, stanislav qnkulovski написа:

Да но и повечето не го правят  като например този форум,g-mail други форуми на английски и тнт.Търся нещо което да дава предложения като гугъл клавиатурата само че, инсталирано на Windows на лаптопа.Което да работи на фонови режим.

Въпросът е да са ти правилни настройките за езика - ако интерфейсът ти е на български и пак на български са ти страниците, как ще се сети браузърът да ти поправя написано на английски? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване