Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

току-що, Емил Костов написа:

Не видях нищо и никъде да е трудно! Даже не виждам за какво спорим? Възможности за интернет сега в България колкото искаш. Доставчици има много, не е като преди да си с вързани ръце.

Сега, това е вярно. Имаш пари - пиеш мляко. Нямаш пари - остава ти да легнеш под крушата и да почиваш.

Аз ти пожелавам лека вечер и приятни почивни дни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Сега, това е вярно. Имаш пари - пиеш мляко. Нямаш пари - остава ти да легнеш под крушата и да почиваш.

Аз ти пожелавам лека вечер и приятни почивни дни!

Е как!!! А аз ти пожелавам винаги приятни дни, не само почивните. Що да се ограничаване ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Е как!!! А аз ти пожелавам винаги приятни дни, не само почивните. Що да се ограничаване ;)

Ти и почти всички добре знаете, че като поставя + това значи, че съм съгласен с коментара и моята понататъшна намеса е излишна. Няма разбира се, да се ограничаваме, щото живота е кратък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Ти и почти всички добре знаете, че като поставя + това значи, че съм съгласен с коментара и моята понататъшна намеса е излишна. Няма разбира се, да се ограничаваме, щото живота е кратък.

Е след този коментар, аз няма повече какво да кажа или да допълня!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Колев60 написа:

бат' Стефко,няма как всеки да знае че живота е кратък

некои се мислят за ,,шотландски боец"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото е, че много се мислят за такива. Не ми е за мен, а за младото поколение. Като си помисля само от къде сме тръгнали едно време и до къде сме я докарали сега, не ми се мисли, какво ще е след 50 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Колев60 написа:

Не ми е ясно какви са тия минимални скорости, когато изразходиш скоростта за месеца по план!!!

64К? 

128к? та дори и 250 к!

Какво се прави със тази скорост на...охлюв? Един браузер като Google не се отваря с тази скорост, да не говорим за нещо повече от него. Кой го измисли и дали е наясно какво се прави с такава скорост?  2003-2005 година скоростите бяха по големи от тази, посочена от мен. А сега сме - почти 2020 година бе деца?

Ай, де. Аз кат разправям, че услугите се влошават и по оскъпяват с всеки изминал ден... И то "легално"... Легално е да плащаш... Другото не е от значение.. Бях се заклел, спазвам го, да не припарвам до БГ....  Ама се изкушавам.... Е, нема такава държава ДА МЕ ЗАЩИТАВАТ ДА ПРОДАВАМ НИЩО.  Утрепаха САЩ, ЕУ, Азия... Утрепаха ги, изсраха се, изпика се и чак ги подринаха.... И то се пазят със "закон".

3-ти Март е национална трягедия! Бог да пази българите от "българи"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Скоро договорът ми с Виваком за Интернет изтича. Та се чудя, дали да мина на договор с А1, щото по договор с Виваком имам скорост на даунлоуд 20 М, а тя редовно е 12-15 М, мерена с Таск Мениджъра и с uTorrent? Дали от А1 са с по-добра връзка в малките градове от Виваком?

Предварително благодаря за отговора!

П.П. Извинявам се ако въпроса ми не е в правилната тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, karadzha написа:

Здравейте! Скоро договорът ми с Виваком за Интернет изтича. Та се чудя, дали да мина на договор с А1, щото по договор с Виваком имам скорост на даунлоуд 20 М, а тя редовно е 12-15 М, мерена с Таск Мениджъра и с uTorrent? Дали от А1 са с по-добра връзка в малките градове от Виваком?

Предварително благодаря за отговора!

П.П. Извинявам се ако въпроса ми не е в правилната тема!

Божа работа. Само, че А1 няма инфраструктура, купиха я от Близу. Все пак отиди в офис на А1, кажи си адреса и там ще ти кажат какво може да ти се предложи.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Емил Костов написа:

Божа работа. Само, че А1 няма инфраструктура, купиха я от Близу. Все пак отиди в офис на А1, кажи си адреса и там ще ти кажат какво може да ти се предложи.

Благодаря за бързия отговор, Емо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, karadzha написа:

Благодаря за бързия отговор, Емо!

Аз съм на А1, в смисъл още от времето на Евроком, после Близу и съм доволен от услугата. Вече я държа 10 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...