Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имах sj4000, в момента съм с GoPro Hero Session. Възнамерявам да мина на Hero 7,не че не съм доволен от sessiona, просто искам нещо по-високо ниво въпросът е дали си заслужава да дам повечко пари за Gopro Hero 7 Black който е около 750лв или да си взема Gopro Hero 7 Silver (който е леко орязън от към екстри като външна батерия, стабилизиране и тн) И друг въпрос имам ако поръчам от сайта на Gopro ще има ли такси до България (пише че е Free shipping и че е include vat) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стабилизацията е най-важна от всичко. Лично мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Пунта мара написа:

Стабилизацията е най-важна от всичко. Лично мнение.

Точно това нещо ме подтиква да сменя камерата си с black... Просто няма база за сравнение.... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А относно доставката от сайта им някой нещо случайно да знае?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свържи се с тях по мейл и ги питай за България от къде ще ти го пратят. Ако е от Eвро съюза си ок, ако пращат само от извън съюза ше плащаш кат поп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Говорих със съпорта на гопро и ми казаха, че имали склад в Netherland обаче новите камери щели да идват от US. Казаха че цената на камерта включва ддс, но ме притесняват миитата, цената на камерата е 379,99 евро VAT inc. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване