Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,моля за помощ, от около 2 месеца не ми работи звуковата карта,след многократно преинсталиране на драйвера понякога тръгва.забелязах в мениджъра на устройства нова икона с удивителна ACPI\INT33A0\0,потърсих инфо в нета ,било опция за драйвър на процесора .инсталирал се е като непознато устройство.Когато задам опция деинсталиране и последващ рестарт ,звука тръгва след изключване на компа гадното нещо отново се лепва, търсих драйвер за да го инсталирам ,от сайта на интел нито един не става.Как да го премахна? mail - deko@dir.bg Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А моделът на лаптопа? Много е вероятно устройството да е  Intel Smart Connect

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора Деко. Десен бутон на Start>Run> в полето пишеш dxdiag>enter. Ще ти излезе прозорец и най-горе sound.Отиваш там,снимаш и даваш каквото е показано .Ето това представлява:

sound.png.1bef57f9274ed7482932caf5dadedab0.png

Отдолу ще пише за проблема,ако има. На  снимката виждаш е изписано,че няма намерени проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Деко Кодек написа:

mail - deko@dir.bg

Пуснахме въдицата, айде да си ходим. Ни марка/модел на машината, ни ОС... поне един компот да беше оставил, да не ни е сухо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,докато намеря програма да тества компа се озорих доста,еверест-не работи,аида не ще да се инсталира? теглих я от сайта на производителя,поиска мейл и данни,въведох при стартиране и тест на системата изписва -файла за програмата е грешен? теглих я също от замундата и неще да тръгне пак, по същата причина все пак някак си извлякох данните на машинката.

Май оттук трябваше да започна.Машинката е десктоп,процесор intel I5 2400-3.10Ghz-не знам какво значи,Дъно асрок  H51M-VGA ram 8gb,hdd 1TB другото го има във ПДФ файла.Благодаря.

Това се случи след коледа,изписа на екрана съобщение Не изключвайте компютъра следва актуализация.След това забелязах този проблем със звуковата карта.Но дали това е причината.Скоро пък забелязах,че ако реша да инсталирам някоя програма компа я игнорира.Опитах с Аида - не става.Реших да кача опънофиса и от 3 места го изтеглих и не ще да се инсталира?Стига до някъде и изписва грешка във файла.Машинката е закупена преди 2 г.с WIN7 ултимате, един приятел миналото лято ми качи вин 10 и до коледа нямаше проблеми,поне не бях забелязъл.

Комп1.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.03.2019 г. в 16:45, hudyr написа:

Пуснахме въдицата, айде да си ходим. Ни марка/модел на машината, ни ОС... поне един компот да беше оставил, да не ни е сухо...

Извинявам се за което, мислех,че проблема е известен,и не написах данни на компа,пък и съм обикновен потребител ,не съм много в час със системите ,звъня на приятел да ми обяснява кое,как,защо,как за видя данните и да ги запиша и т.н.Но този случай единствено ме посъветва да принсталирам драйвера на звуковата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава да споделиш и как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто закупих нужния софтуер€.

преди 18 минути, DarkEdge написа:

Остава да споделиш и как.

Чаках отговор от форума,но ...накрая заплатих за лиценз +19.99евра за аваст.сега машината е самолет.Омръзнах на приятелите си и форумите, от мрънкане ,за БЕЗПЛАТНИ съвети и прочие.Сега си платих и видях резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Деко Кодек написа:

заплатих за лиценз +19.99евра за аваст

И как аваст решава този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, hudyr написа:

И как аваст решава този проблем?

Аваст не решава проблема,Заплатих за лиценз на WINDOWS и си закупих пакет и на аваст. Да неправилно се изразих в предния пост.Лиценз за 120 евро +аваст за 19.99.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам как лиценза на операционната система "решава" проблем с драйвър/хардуерен идентификатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване