Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам следния проблем: Таблета ми е Леново ,модел А 5500-Н , андроид 4.4.2 и версия на ядрото 3.4.67. Качвам на флашка филми за да ги гледам на таблета, но някои от тях тръгват а други не. Не мога да разбера защо е така. От начало си мислех, че са прекалено големи по обем и затуй не тръгват, но не е така. И все не мога да разбера , защо не тръгват. Има нещо което сигурно не знам. Помогнете ми да разбера!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Христо Влъчков написа:

Здравейте!

Имам следния проблем: Таблета ми е Леново ,модел А 5500-Н , андроид 4.4.2 и версия на ядрото 3.4.67. Качвам на флашка филми за да ги гледам на таблета, но някои от тях тръгват а други не. Не мога да разбера защо е така. От начало си мислех, че са прекалено големи по обем и затуй не тръгват, но не е така. И все не мога да разбера , защо не тръгват. Има нещо което сигурно не знам. Помогнете ми да разбера!

Здравейте

Погледнете кой формати чете таблета понеже може да е от това. Най - често се използват тези формати но може самия таблет да не чете или плеара. .MOV, .WMV, .AVI 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че е от форматите, защото едни филми от един и същ формат чете или пък не.Затуй не мога да разбера причината. При мен форматите са : " avi ; mp4   mkv.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си MX Player. Отваряй ги с него. Може да се наложи да инсталираш и някой от кодеците му. ( https://play.google.com/store/apps/developer?id=J2+Interactive )

Но засега недей, то ако е нужно мисля че ще те подкани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има голяма разлика между разширение на файл и кодек ползван за кодиране за видео и аудио поток!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване