Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Телефона ми има ъпдейт за Андроид 9.0 , но се колебая дали да го инсталирам ,тъй като знам, че актуализацийте забавят работата на устройството ! Да го ъпдейтвам или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълни глупости.

Щом имате официален ъпдейт на устройството инсталирайте смело.

Производителя не случайно се е погрижил за версията на Android.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да намериш мнения на други хора със същия телефон (какъвто и да е той), които вече са сложили актуализацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е Note 9/S9/S9+ те съветвам да не ъпдейтваш. За други марки и модели не мога да кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз още някъде Януари инсталирах 9-ката на Nokia 5, по-функционална ОС е 9-ката, но има един голям проблем, който се наблюдава и при Google Pixel, батерията заминава значително по-бързо и тук говорим за чист Андроид. Мой приятел със Samsung Galaxy J7 пък се оплака, че телефонът му е почнал да забива след 9-ката. Та както по-горе са Ви посъветвали, идете в форумът на производителя и вижте, какви са отзивите. Далеч не всичко зависи от версията на Андроида, огромно значение има и софтуерната оптимизацията на производителя към даденото устройство. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване