Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

То се знае,като не можеш си плащаш,в Германия си слагам кракнати навигации. Sygic, Navigon ,Garmin,с Igo е малко по сложно, но с телефона спестяваш тези пари и прави същата работа. Свали си Hero We Go без пари ще ти върши същата работа,е щом има за  кола, камион, пешеходен, велосипеден, авариен, автобус и такси си го ползвай със сдраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя навигация имаш инсталирана на устрйството

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента  Sygic Car Navigation,
но май самият таблет е проблемен,
постоянно изписва да се оправят хардуерните настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай си телефона, свали Hero we go свали си нужните карти,ако ще 32 инчов телевозор  да сложиш същата работа ще ти върши.Няма проблем мога да ти кача навигация, на таблета или талефона , но защо да се набутваш,ако искаш заповядай.

спестяваш тези пари и прави същата работа. Свали си Hero We Go без пари ще ти върши същата работа,е щом има за  кола, камион, пешеходен, велосипеден, авариен, автобус и такси си го ползвай със сдраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На телефона ползвам TomTom. Супер доволен, за цяла Европа картата е към 7 гб. Ползвам я от 2017 и до ся се е ъпдейтнала към 7-9 пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблета ми е Дива,проблемът е,че нито една от изтеглените навигации не тръгва коректно.

Какъв таблет да си взема,че всичко да е наред?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде ги теглиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има торенти с кракнати версии нанавигации, изтегли HERO WE GO от там ,  и пробвай сле това ще мислим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах я заедно GPS търсачката,
още не съм я пробвал в реални условия.
Но ако не тръгне  проблемът е в таблета ми.
В нас няма сигнал но на терасата го лови.

Бързо ли реагира на промяна на маршрута?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не изтраях да прочета повече от 10 мнения... Както и да е. Според мен подхгодящ таблет ще свърши работа. От евтините аз съм доволен от много модели на Prestigio, като само тях позлвам, Другия от който съм доволен и имах удоволствието да имам, даже беше с Win 10, Alview и слънце го пече и какво ли не беше, работеше перфект. На този с WIn 10 имах еидн блутут приемник за 15 лв и го позлвах с iGO и Garmin за PC, без никакви проблеми, без загуба на сигнали, без грешки в показанията. Престижиото го ползвах с няколко програми, те колегите са ти изброили кои са добри и една офлайн, честно казано не помня как се казваше, но беше с много добри отзиви и работеше безотказни, също ниаккви проблеми със приемника. Имал съм и Garmin , купен на цена от 300 лв. в сравнение с таблета...., ами същото беше с минуса, че на навигацията нищо друго не мога да правя... и я ползвах само за дълги разстояния, тоест 3 пъти в годината, която я обезсмисли и съответно я продадох, позлвах я извеснтно време САМО за километраж, че моят на таблото беше се прецакал и докато намеря време да го поправя, позлвах навигацията, даже я бях залепил :D :D :D изкара няколко месеца.

на 10.03.2019 г. в 17:41, Raze написа:

Зависи от устройството, ако е бавно и със слаб/стар приемник ще има проблеми. До сега съм я ползвал на samsung S клас телефони и не ми е правило проблеми, освен ако на картата не е липсвало нещо. Като алтернатива ползвам google maps.

Почти не се сещам дори за долен китаец със слаб приемник....... Единствените слаби приемници са НА МОБИЛНИТЕ телефони, не случайно ги подпомага AGPS-a, a да не говоря, че дори и сега има такива модели и то от хубави марки със слаби приемници....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За китайци не знам, но леново са много зле или поне преди бяха, съдя от приятели с телефони и таблети на тази марка. Иначе на таблета също можеш да си ползваш agps през wifi или ако има сим карта. Иначе на други марки телефони не съм виждал да има проблеми с приемника или да е слаб, дори при изключен интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, iliev1979 написа:

Инсталирах я заедно GPS търсачката,
още не съм я пробвал в реални условия.
Но ако не тръгне  проблемът е в таблета ми.
В нас няма сигнал но на терасата го лови.

Бързо ли реагира на промяна на маршрута?

Аааа ето от къде идва слабия сигнал :D :D :D Значи да знаеш. Сигнал на закрито особено в жилищен блок няма как да ловиш и то си има прости причини за това. Ако си забелязал антените дори за сателитна телевизия се монтират ВЪНШНО.......... и то ... пак не случайно, а имайки в предвид, че тези на мобилните устройства са в ПЪТИ по-слаби от една сателитна чниния си представи за какво става въпрос....

преди 1 минута, Raze написа:

За китайци не знам, но леново са много зле или поне преди бяха, съдя от приятели с телефони и таблети на тази марка. Иначе на таблета също можеш да си ползваш agps през wifi или ако има сим карта. Иначе на други марки телефони не съм виждал да има проблеми с приемника или да е слаб, дори при изключен интернет.

Леново в момента са доста добре от тази гледна точка и на таблети и на мобилни, доста по-качествени са от предходните им модели. Аз съм виждал на други мобилни да е слаб. Лично аз преди време имах един самсунг, там нещата бяха зле, но това преди 4 години някъде. Престижиото което взех след това, бе=е на светлинни години по качество ( учудващо ) от самсунга който имах преди него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи, може да те локализира във вас, при условие че ползваш wifi или мобилни данни, но реално няма да "хване" сателити, а ще ползва местоположението на мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Сервиз За Компютри написа:

Не изтраях да прочета повече от 10 мнения... Както и да е. Според мен подхгодящ таблет ще свърши работа. От евтините аз съм доволен от много модели на Prestigio, като само тях позлвам, Другия от който съм доволен и имах удоволствието да имам, даже беше с Win 10, Alview и слънце го пече и какво ли не беше, работеше перфект. На този с WIn 10 имах еидн блутут приемник за 15 лв и го позлвах с iGO и Garmin за PC, без никакви проблеми, без загуба на сигнали, без грешки в показанията. Престижиото го ползвах с няколко програми, те колегите са ти изброили кои са добри и една офлайн, честно казано не помня как се казваше, но беше с много добри отзиви и работеше безотказни, също ниаккви проблеми със приемника. Имал съм и Garmin , купен на цена от 300 лв. в сравнение с таблета...., ами същото беше с минуса, че на навигацията нищо друго не мога да правя... и я ползвах само за дълги разстояния, тоест 3 пъти в годината, която я обезсмисли и съответно я продадох, позлвах я извеснтно време САМО за километраж, че моят на таблото беше се прецакал и докато намеря време да го поправя, позлвах навигацията, даже я бях залепил :D :D :D изкара няколко месеца.

Почти не се сещам дори за долен китаец със слаб приемник....... Единствените слаби приемници са НА МОБИЛНИТЕ телефони, не случайно ги подпомага AGPS-a, a да не говоря, че дори и сега има такива модели и то от хубави марки със слаби приемници....

Защо телефонът ми Блакбери,полуандроид лови сигнал и в нас,а таблета ми Diva не успява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е бил нисък клас самсунг е възможно. Предния ми беше S4, сега съм с S6+ и не съм имал проблеми. Преди това бях с 2 модела HTC - HD2 и Evo 3D (който още си пазя за спомен) и те си "хващаха" GPS сигнал нормално. Всичко си е до устройство и зависи какъв му е GPS чипа.

току-що, iliev1979 написа:

Защо телефонът ми Блакбери,полуандроид лови сигнал и в нас,а таблета ми Diva не успява?

Защото прочети ми горното мнение за мрежата. Спри му интернет данните - безжични и мобилни, и виж дали ще ти "лови" сигнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера хвана но,бях на терасата лови 11 сателита по програма два от тях са със сила 31 и 32.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, iliev1979 написа:

Вчера хвана но,бях на терасата лови 11 сателита по програма два от тях са със сила 31 и 32.

Май не четеш какво ти се пише... Бил си на терасата за това си ловил...... ПОЛУАНДРОИД ?!?!?!?!?!?! : D : D : D 

А колкото до двете марки, Блакберито е принципно по-качествено от DIVA, щом си взел ДИВА не са ти се давали пари, тогава абсолютно няма какво да се оплакваш от качеството или да сравняваш два коренно различни модела, едното е правено с повече внимание, другото със затворени очи ;)  Дива-та за бюджетни таблети мейд ин чайна ( казвам бюджетни, защото има и висок клас китайци, които са по-качествени и от някои много скъпи марки и пак са на по-добра цена )

Офтопик за да не обиждаме китайската технология: Някой знае ли че IBM лаптопите всъщност почти винаги са били правени от Lenovo ( което е китайска марка, ако и това не се знае да кажа ), защото американската компания реално само държи патента за технологията, държала е и на качеството, но е имала производствен процес единствено, когато са правели настолни машини. Първите лаптопи също са били правени в САЩ, след това Леново поема щафетата, като леново купува патенти и за разработка на своята марка, след това IBM решават, че ще е по-изгодно да НЕ се правят качествени лаптопи за да могат да си продават технологичните разработки т.е. патенти на всички компании и следоваелно оставят по същата причина като цяло IBM лаптопи и декстоп машини в ръцете на леново, като от своя страна Lenovo си плаща патент за технологията им, както и Apple и други водещи марки плащат на IBM Corp.

Към темата, този таблет е правен за не професионалан употреба, евтини части, често refurbished елементи ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Сервиз За Компютри написа:

Май не четеш какво ти се пише... Бил си на терасата за това си ловил...... ПОЛУАНДРОИД ?!?!?!?!?!?! : D : D : D 

А колкото до двете марки, Блакберито е принципно по-качествено от DIVA, щом си взел ДИВА не са ти се давали пари, тогава абсолютно няма какво да се оплакваш от качеството или да сравняваш два коренно различни модела, едното е правено с повече внимание, другото със затворени очи ;)  Дива-та за бюджетни таблети мейд ин чайна ( казвам бюджетни, защото има и висок клас китайци, които са по-качествени и от някои много скъпи марки и пак са на по-добра цена )

Офтопик за да не обиждаме китайската технология: Някой знае ли че IBM лаптопите всъщност почти винаги са били правени от Lenovo ( което е китайска марка, ако и това не се знае да кажа ), защото американската компания реално само държи патента за технологията, държала е и на качеството, но е имала производствен процес единствено, когато са правели настолни машини. Първите лаптопи също са били правени в САЩ, след това Леново поема щафетата, като леново купува патенти и за разработка на своята марка, след това IBM решават, че ще е по-изгодно да НЕ се правят качествени лаптопи за да могат да си продават технологичните разработки т.е. патенти на всички компании и следоваелно оставят по същата причина като цяло IBM лаптопи и декстоп машини в ръцете на леново, като от своя страна Lenovo си плаща патент за технологията им, както и Apple и други водещи марки плащат на IBM Corp.

Към темата, този таблет е правен за не професионалан употреба, евтини части, често refurbished елементи ;)

Кон боб яде ли, за какво е темата, за какво си трошиш клавиатурата , предложи нещо свясно, защо се получава така , че му спират навигациите. Аз му предложих да инсталира една от маркета и да пробва , ако не стане ще измислим нещо .Има сумати други навигации ,все ще тръгне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината чe таблета е нисък клас, току що го изпробвах в реални условия без успех става само за пешеходци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване