Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Той е по-голям от мен. Той е на 20 аз на 15, скоро той прави 21,.. Казах на баща ми защото не намирам смисъл да крия, напротив искам да ги запозная с баща ми час по-скоро, искам да се виждам по-често с него, но немога защото откакто казах на баща ми само мрънка, че излизам... Аз говорих с него, че искам да ме чака да порастна преди да правим секс и споделих за това на бащами, но той продължава да си мисли и да ме настройва, че момчето е с мен само заради това, но той дори се ядосва като му говоря, че ше му писне да ме чаака или ще ми изневери, като му споделя, че ме е страх, че е с мен само заради секса и се сърди и ме пита дали го наричам боклук като му казвам това. Обичам и татко и него, не бих оставила нито един и сега за отрицателните коментари, ще кажа намерих в него истински човек, не пари, усмивка и очи намерих 

Ако не съм дала пълна информация ще допълня... 

Въпроса ми е дали той ще посегне към друга? 

Как да процедирам с баща ми? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 15 само "любов" ви е в главата (тресат ги хормоните) ...скъпа няма какво да се залъгваш .Рядко на тази възраст са "верни" , а и ти знаеш ли колко по 20 ще срещнеш още. Вместо да се терзаеш дали ще ти изневери вземи залегни над уроците ...

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редно е първо да се ожените и чак след това, евентуално, да правите секс.

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Анонимка написа:

Той ако е могъл е щял да си намери поне 19 годишна, ама не може. Значи гледа да излъже 15 годишна, щото още нищо не е видяла от живота.
Баща ми така е излъгал майка ми като е била на 16 години да се женят. Та после си е доучвала във вечерна гимназия, да ѝ дойде акъла у главата. Ама едно време по селата не е имало интернет, та са се минавали момите наивни.

Колкото по-малко слушаш баща ти, толкова по-голяма е вероятността да направиш най-голямата възможна глупост = дете да роди дете. Ама ако ти е такава съдбата, еми никой не може да те спре, троши си главата. После ще завиждаш на другите момичета, че добре са се задомили, пък тебе само пълни боклуци ти обръщат внимание, щото никой млад не иска крава с теленце.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Kim. написа:

На 15 само "любов" ви е в главата (тресат ги хормоните) ...скъпа няма какво да се залъгваш .Рядко на тази възраст са "верни" , а и ти знаеш ли колко по 20 ще срещнеш още. Вместо да се терзаеш дали ще ти изневери вземи залегни над уроците ...

Много интересно казах, че не искам упреци а съвети

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Той ако е могъл е щял да си намери поне 19 годишна, ама не може. Значи гледа да излъже 15 годишна, щото още нищо не е видяла от живота.
Баща ми така е излъгал майка ми като е била на 16 години да се женят. Та после си е доучвала във вечерна гимназия, да ѝ дойде акъла у главата. Ама едно време по селата не е имало интернет, та са се минавали момите наивни.

Колкото по-малко слушаш баща ти, толкова по-голяма е вероятността да направиш най-голямата възможна глупост = дете да роди дете. Ама ако ти е такава съдбата, еми никой не може да те спре, троши си главата. После ще завиждаш на другите момичета, че добре са се задомили, пък тебе само пълни боклуци ти обръщат внимание, щото никой млад не иска крава с теленце.

Напротив, както написах, сме се разбрали и той не ми говори и не ме кара да правя нищо което не искам, не  е боклук, помолих за съвет без упреци, но явно в 21 век се намират само упреци у хората

преди 2 часа, megatone написа:

Редно е първо да се ожените и чак след това, евентуално, да правите секс.

Оф, много забавно

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Какви деца бе хахаха написах че сме се разбрали 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти дечко викаш че обичаш един на 21 години.
Ама то това обичането е за да има и бебета, иначе файда няма никаква от обичане.
Ако този 21 годишен беше при мен тука в Белгия, баща ти можеше да го набута в пандиза просто заради това че те мляска на улицата пред училището. Докато не си навършила 16 годинки тука се води за педофилия дори само обмяна на лиги уста в уста по твое изрично желания. И няма да има никакво значение, че пред съдията ще се опитваш да го защитаваш 21 годишният , на който не му върви с пълнолетните. Просто ще влезе в затвора.
А ако аз ти бях баща, вече съм щял да го потроша от бой оня смотаняк на 21 г. 
А ти дечко и в секта можеш да искаш да влезеш при някой още по-дърт гуру, ама няма да ти разреша подобно сомоубийство.
А след 1 година, като си станала на 16 и ако си си намерила някой на 17, тогава съм щял да ти купя противозачатъчни хапчета и съм щял да те заведа при някоя докторица да ти обясни как се ползват и как може и да не проработят при всимане на други хапчета и т.н. Та така, след 1 година с твои връстници може, ама с отрепки на по 21 и повече, не може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички сте такива "разбирачи", а всъщност само глупости дрънкате! Организирай ги и спокойно го заведи го момчето у Вас - запознай го с баща си - това е важно. Хора, които не са се виждали могат да имат най-различно неправилно мнение за другия. Една мъжка дума между двама истински мъже си тежи на мястото. Останалите неща са относителни - спрямо човека. Ако те обича, ще те чака. Тъкмо докато станеш на 18 имате много време за платонична любов. Като се познават хората можете спокойно по празници да  се събирате и да се доопознавате. За баща си ще си останеш мъничкото момиченце на колкото и години да си. Ти си му мила и свидна. Съзнанието му трябва да приеме, че твоя приятел няма да те откъсне от него и че е достоен за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Белгиеца написа:

А след 1 година, като си станала на 16 и ако си си намерила някой на 17, тогава съм щял да ти купя противозачатъчни хапчета и съм щял да те заведа при някоя докторица да ти обясни как се ползват и как може и да не проработят при всимане на други хапчета и т.н. 

И ще нанесеш такава вреда на така обичаното си дете? У Белгия не са ли ви казвали, че има кондоми и как се ползват? 

Към авторката, още е малка че да се тръшка по неразрешена любов като в турски сериал, има време за всичко, а то тепърва ти предстои. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AAUUXX написа:

И ще нанесеш такава вреда на така обичаното си дете? У Белгия не са ли ви казвали, че има кондоми и как се ползват? 

Аз си проповядвам от моята камбанария на баща на момче.
Що да не му пускат момите като стане на 16г. на него, ами на някакви си смотаняци 6 години по-дърти ?
А тука кондоми нямаме, продават в аптеките презервативи. Които също трябва да се ползват за двойна защита против плащане на издръжка на бебе цели 18 години после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Анонимка написа:

Констатация - да , упреци - не ...съвет - дадох .Както съм го дала и на собствената си дъщеря .Това,че отговорите на въпросите не ти харесва вече си е за теб самата.Когато станеш родител ще погледнеш и от другата страна .

преди 22 часа, Станислав Панайотов написа:

Всички сте такива "разбирачи", а всъщност само глупости дрънкате! Организирай ги и спокойно го заведи го момчето у Вас - запознай го с баща си - това е важно. Хора, които не са се виждали могат да имат най-различно неправилно мнение за другия. Една мъжка дума между двама истински мъже си тежи на мястото. Останалите неща са относителни - спрямо човека. Ако те обича, ще те чака. Тъкмо докато станеш на 18 имате много време за платонична любов. Като се познават хората можете спокойно по празници да  се събирате и да се доопознавате. За баща си ще си останеш мъничкото момиченце на колкото и години да си. Ти си му мила и свидна. Съзнанието му трябва да приеме, че твоя приятел няма да те откъсне от него и че е достоен за теб.

Г-н Панайотов може би вие сте по-голям "разбирач" и давате много точни съвети  с които ще посъветвате и своето дете .Верно  21 век сме но си има време за всичко .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Kim. написа:

Констатация - да , упреци - не ...съвет - дадох .Както съм го дала и на собствената си дъщеря .Това,че отговорите на въпросите не ти харесва вече си е за теб самата.Когато станеш родител ще погледнеш и от другата страна .

Г-н Панайотов може би вие сте по-голям "разбирач" и давате много точни съвети  с които ще посъветвате и своето дете .Верно  21 век сме но си има време за всичко .

Имам дъщеря, ако за това ме питате. Роди се през 1996-та година. Когато разбрах от изнервената и на максимум майка, че на 17 години е правила секс се зарадвах, че не е смотана като мене и казах: Браво! Момичетата след 16 години вече не са малки. Колкото и да не забелязвате това напомпано бройлерско-пилешко дава резултати - децата съзряват по бързо. Да не говорим за това, че майка и беше на 18, когато бяхме заедно за пръв път (то през същата година и се оженихме де - не си мислете сега, че съм някакъв си ром - не съм), ама това сякаш го беше забравила. Имахме три години разлика във възрастта. Та престанете с тия смотани укори извадени сякаш от 1960-та година. Аз дадох реален съвет. По добре ли е да се крие от баща си или е по добре да запознае момчето с него? От както дъщеря ми беше на 17 минаха няколко години. Запознавала ме е с няколко момчета и какво толкова стана - нито съм се сърдил, нито съм и се карал - това си е нейното решение - да си мисли, да си избира - вече е голяма, учи в Софийския. От време на време я питам - няма ли да ставам дядо, а тя ми отговаря, че ще мисли за деца чак като стане на 30. Това е живота - щеше ли да е различно, ако я затварях и я карах да крие от мене всичко? Говорили сме си и за презервативи - защо да не си говорим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм казала да се крие и напълно разбрах това което сте написали .С моята дъщеря сме като приятелки ,говорим по всички теми .Но все пак от 15 до 17 г. има 2 год. разлика (осезаема на тази възраст). Колкото и да искаме децата ни да мислят като възрастни все още "детското" не е отминало.Та дали сме през 1960 или 2019 - 15 годишните са си 15 годишни, а младежи на по 20 год.ако не мислят за секс ...няма да пиша мнение за това .Трудно може да има връзка между двама на такава възраст и да е само платонична (надявам се да ме разберете правилно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Станислав Панайотов написа:

По добре ли е да се крие от баща си или е по добре да запознае момчето с него? 

Ролята на питащата е да предаде генното наследство на баща си и майка си на следващо поколение. Значи така както е дете на 15 годинки е абсолютно неспособна да избере правилен мъж с добри гени. Като съчетае гените на майка си и баща си с тези на мъж който е толкова смотан и вързан в свалките, че е принуден от деца да си иска да му обръщат внимание, после на нея ще ѝ се роди момче точно толкова смотано като баща му.
Е те тогава, като порасне нейното дете и като го гледа колко е нещастен и не може да си хване нормално гадже, ще я боли много яко що го е създала такъв „инвалид“.
Но ще е много късно, кой се минал – минал се е .
Оня дето е 6 години по-дърт най-вероятно няма да се е минал, понеже ще се е уредил най-накрая с някоя която да я чака да порасне. Той ще се хване за нея като удавник за сламка и като порасне тя и се оженят, ще е болезнено ревнив от страх да не му избяга като стане на 25 години тя. Тя сега е дечко на 15 ама след 10 г. ще е млада жена на 25 и ще са ѝ станали ясни много работи. Ще е разбрала колко яко се е минала с тоя да си свърже живота и ако някой симпатяга колега почне да я ухажва, може и да ѝ се прииска с него да живее. То веднъж се живее, що да понася присъствието на смотания, като има право на истински мъж който я иска ? Па и колегата ако има собствено жилище и е инженер по компютри с голяма заплата, за разлика от нейния шофьор на автобус, тогава как ще му устои на чара и по-високото му социално положение ?

Моят баща е останал сирак в 7-ми клас, баща му умрял при операция от язва в болницата. Та после повече не е учил. Майка ми го карала да учи и му писала даже домашните с технически шрифт ( така ми е разправяла ) ама като го карала някаква по литература да учел за Гергана и той им теглил една сочна псувня и зaeбaл всякакво учене.
После майка ми цял живот е съжалявала, че се е прекарала да се ожени и роди брат ми на 17г. Вместо да е учила поне някакво полу-висше и да е била взела офицер за мъж. Нищо че баща ми караше големи камиони и носеше голяма заплата вкъщи, по-голяма от на доктор, ама я е било леко срам, че води прост шофьор. Даже го кара в Балкантурис да кара автобус, уж за по-престижно и по-малко хамалогия. Той наистина караше с вратовръзка и бяла риза автобуса в Балкантурист, ама издържа едвам 2 години там и избяга, пак да си кара камиони за повече пари. Щото нафта се крадеше, черни курсове се правеха, прекарваше си разни ламарини за производство на готварски печки след работно време ( пък и през работно ). Човекът беше изкарал пари за Волга чисто нова за 9200лв при заплати на доктори и даскалички от по 250лв.
Но за майка ми пак си е бил прост шофьор цял живот. Те така.

Като се прекара някоя още като дете с лош избор и после цял живот съжалява.
Ролята на умните родители е да дават правилните съвети на децата си.
А най-правилният съвет е, че преди да е станала на поне 20 години, няма да знае как правилно да избере подходящия за нея съпруг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Станислав Панайотов написа:

Имам дъщеря, ако за това ме питате. Роди се през 1996-та година. Когато разбрах от изнервената и на максимум майка, че на 17 години е правила секс се зарадвах, че не е смотана като мене и казах: Браво! Момичетата след 16 години вече не са малки. Колкото и да не забелязвате това напомпано бройлерско-пилешко дава резултати - децата съзряват по бързо. Да не говорим за това, че майка и беше на 18, когато бяхме заедно за пръв път (то през същата година и се оженихме де - не си мислете сега, че съм някакъв си ром - не съм), ама това сякаш го беше забравила. Имахме три години разлика във възрастта. Та престанете с тия смотани укори извадени сякаш от 1960-та година. Аз дадох реален съвет. По добре ли е да се крие от баща си или е по добре да запознае момчето с него? От както дъщеря ми беше на 17 минаха няколко години. Запознавала ме е с няколко момчета и какво толкова стана - нито съм се сърдил, нито съм и се карал - това си е нейното решение - да си мисли, да си избира - вече е голяма, учи в Софийския. От време на време я питам - няма ли да ставам дядо, а тя ми отговаря, че ще мисли за деца чак като стане на 30. Това е живота - щеше ли да е различно, ако я затварях и я карах да крие от мене всичко? Говорили сме си и за презервативи - защо да не си говорим?

Това може би имах в предвид, а не като упреците горе и глупости 

преди 7 часа, Белгиеца написа:

Ролята на питащата е да предаде генното наследство на баща си и майка си на следващо поколение. Значи така както е дете на 15 годинки е абсолютно неспособна да избере правилен мъж с добри гени. Като съчетае гените на майка си и баща си с тези на мъж който е толкова смотан и вързан в свалките, че е принуден от деца да си иска да му обръщат внимание, после на нея ще ѝ се роди момче точно толкова смотано като баща му.
Е те тогава, като порасне нейното дете и като го гледа колко е нещастен и не може да си хване нормално гадже, ще я боли много яко що го е създала такъв „инвалид“.
Но ще е много късно, кой се минал – минал се е .
Оня дето е 6 години по-дърт най-вероятно няма да се е минал, понеже ще се е уредил най-накрая с някоя която да я чака да порасне. Той ще се хване за нея като удавник за сламка и като порасне тя и се оженят, ще е болезнено ревнив от страх да не му избяга като стане на 25 години тя. Тя сега е дечко на 15 ама след 10 г. ще е млада жена на 25 и ще са ѝ станали ясни много работи. Ще е разбрала колко яко се е минала с тоя да си свърже живота и ако някой симпатяга колега почне да я ухажва, може и да ѝ се прииска с него да живее. То веднъж се живее, що да понася присъствието на смотания, като има право на истински мъж който я иска ? Па и колегата ако има собствено жилище и е инженер по компютри с голяма заплата, за разлика от нейния шофьор на автобус, тогава как ще му устои на чара и по-високото му социално положение ?

Моят баща е останал сирак в 7-ми клас, баща му умрял при операция от язва в болницата. Та после повече не е учил. Майка ми го карала да учи и му писала даже домашните с технически шрифт ( така ми е разправяла ) ама като го карала някаква по литература да учел за Гергана и той им теглил една сочна псувня и зaeбaл всякакво учене.
После майка ми цял живот е съжалявала, че се е прекарала да се ожени и роди брат ми на 17г. Вместо да е учила поне някакво полу-висше и да е била взела офицер за мъж. Нищо че баща ми караше големи камиони и носеше голяма заплата вкъщи, по-голяма от на доктор, ама я е било леко срам, че води прост шофьор. Даже го кара в Балкантурис да кара автобус, уж за по-престижно и по-малко хамалогия. Той наистина караше с вратовръзка и бяла риза автобуса в Балкантурист, ама издържа едвам 2 години там и избяга, пак да си кара камиони за повече пари. Щото нафта се крадеше, черни курсове се правеха, прекарваше си разни ламарини за производство на готварски печки след работно време ( пък и през работно ). Човекът беше изкарал пари за Волга чисто нова за 9200лв при заплати на доктори и даскалички от по 250лв.
Но за майка ми пак си е бил прост шофьор цял живот. Те така.

Като се прекара някоя още като дете с лош избор и после цял живот съжалява.
Ролята на умните родители е да дават правилните съвети на децата си.
А най-правилният съвет е, че преди да е станала на поне 20 години, няма да знае как правилно да избере подходящия за нея съпруг.

Това беше много странно... 

на 11.03.2019 г. в 12:44, Станислав Панайотов написа:

И аз мисля да ги запозная, защото баща ми се притеснява и само мрънка за всичко, мисля, че ако ги запозная може би няма да е така и ще започннат и те да си имат доверие

на 11.03.2019 г. в 12:42, Белгиеца написа:

Ти дечко викаш че обичаш един на 21 години.
Ама то това обичането е за да има и бебета, иначе файда няма никаква от обичане.
Ако този 21 годишен беше при мен тука в Белгия, баща ти можеше да го набута в пандиза просто заради това че те мляска на улицата пред училището. Докато не си навършила 16 годинки тука се води за педофилия дори само обмяна на лиги уста в уста по твое изрично желания. И няма да има никакво значение, че пред съдията ще се опитваш да го защитаваш 21 годишният , на който не му върви с пълнолетните. Просто ще влезе в затвора.
А ако аз ти бях баща, вече съм щял да го потроша от бой оня смотаняк на 21 г. 
А ти дечко и в секта можеш да искаш да влезеш при някой още по-дърт гуру, ама няма да ти разреша подобно сомоубийство.
А след 1 година, като си станала на 16 и ако си си намерила някой на 17, тогава съм щял да ти купя противозачатъчни хапчета и съм щял да те заведа при някоя докторица да ти обясни как се ползват и как може и да не проработят при всимане на други хапчета и т.н. Та така, след 1 година с твои връстници може, ама с отрепки на по 21 и повече, не може.

Как разбра, че не му върви? Имаме семейни приятели с 4 години разлика и те са били заедно когато жената е била на 15, има любов не всичко е секс,... Върви му с наборки, но не иска тях... Много странно изказване! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Белгиеца написа:

Любов без секс не е любов, а е перверзия.

Интересно, кой го казва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Любов без секс не е любов, а е перверзия.

Явно си забравил какво е просто да се разхождате в парка хванати за ръце и да ви е хубаво от това, че сте заедно. Любовта е много повече от секса. Ще го разкажа с мои думи, че иначе става сложно:

Да си влюбен е като да мислиш постоянно за любимата си, сърцето ти да копнее да я зърнеш, да искаш да си с нея, да желаеш искрено тя да е добре, да е здрава и най-вече да е щастлива! Душата ти да се стопля от усмивката и погледа и. Да се опиеш от толкова красота във всеки малък момент...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Перверзия е да се опитваш да си му ти началничка , да го доминираш някакъв мухло 6 години по-дърт от тебе, да се лишава от полов живот следващите 2 или повече години. 
След като ти си още дете по смисъла на законите, нямаш моралното право да злоупотребяваш със слабоумието му и да му забраняваш той да си има някакво пълнолетно гадже. Това което се опитваш ти да направиш с него е проява на агресия спрямо него. Ти искаш да го дресираш да го водиш за носа още от сега, за да се изживяваш като страшна мадама въртяща на малкия си пръст мъжете и те да са в краката ѝ тя да ги тъпче и унижава както си иска. Ти щом като още сега на 15 години се опитваш да си налагаш волята и над баща ти и над този 6 години по-дъртия от тебе, си ми ясна точно каква ще си след 10 години. Ако не е тоя, друг баламурник женчо ще си хванеш ти него да го командваш. Ти истински мъж няма да допуснеш до себе си, това го усещам без да съм те виждал на снимка даже. Просто защото един истински мъж няма да ти позвали да го командваш ти него. А ти искаш ти да командваш още от сега, само на 15 годинки. Тялото ти още не е придобило пълен женски вид, ама вече си разбрала, че ти дава власт над разни слабохарактерни мъже.

Я да те питам една работа. Моят син ще стане на 12 годинки скоро, ако от септември бяхте в една и съща гимназия и той дойде при теб и ти каже. Като Ленче, аз съм малък още и не ми става пишлето още, ама те обичам и искам ти да си ми гадже и да ме чакаш да порасна да мога да те оправям, каква ще ти е реакцията ? Ама ти како Ленче няма да ми изневеряваш с някой батко от твоя клас, щото аз ще те ревнувам. И искам како Ленче да те представя на баща ми да се запознаете, да е сигурен че съм си избрал добро гажде. А сега де ?
Щом като викаш че може любов без секс, ще го изчакаш да порасне моя още 2 - 3 годинки и ще почне да се пробва да те окачва, ти тамън ще си станала на 17 или 18, ехеееее ... ще се гордее с тебе като гадже. Така може ли ?
Той моя ще учи в университет и ще бачка за по 4000 евро на месец в Люксембург после, па ти ще си седиш вкъщи да му гледаш децата. А и наем няма да плащаш за жилище и кола ще ти купи да караш децата на ясла и на детска градина.
Ама моме, я го зарежи оня бедняк на 21 години, за кво ти е такъв мизерник ?
Я виж френският президент как се е оженил за учителката си,  бъди тарикатка вземи младо гадже, а не да ти остарее и да се чудиш после къде да си търсиш любовник на стари години.

преди 35 минути, Станислав Панайотов написа:

Явно си забравил какво е просто да се разхождате в парка хванати за ръце и да ви е хубаво от това, че сте заедно. 

Това ми се е случвало само на половина и само веднъж в парк да се разхождам с гадже.
Беше една студентка по външна търговия, която почна веднага да се пазари че не ме търсела като гадже за секс, не ѝ било трябвало на нея секс разбираш ли. Не сме се държали за ръка, нито пък сме били влюбени. От парка на Свободата ( борисовата градина ) разходката беше до СУ щото там би беше ателието. Влезна тя вътре, запали си цигарка и аз ѝ извадих от един плик едни писма писани от една англичанка до мене. Да си знае, че тя за мен е втора категория и въобще не му пука иска ли секс или не иска. После като се изяснихме на кой какви са му приоритетите, ѝ предложих да я карам на акскурзия извън София с Волгата на баща ми. Закарах я, върнахме се и на следващата среща, тя пак почва да се пазари, че сега си била помислила и май иска да почваме със секса, ама след няколко дена, да се подготвела психически. Нито съм ѝ говорил че ми харесва, нито пък тя на мене. Тя ми се беше обадила по телефона да ме вика да се срещаме, щото ѝ бях демонстрирал добро говорене на английския, който беше почнала да учи като втори западен. И знаеш ли кво стана ? Еми дойде пак, съблече се ама вика, че не знае дали е девствена или не е. Еми като си тръгна вече не беше със сигурност девствена.   И после пак идваше момата и сама си се събличаше, даже не ме и питаше дали не ме боли глава нещо случайно. Никога не сме говорили за любов с тази, ама никога. След два месеца ѝ казах че спираме вече, щото си имам други планове и не трябва да ме виждат с нея. Аз си знаех цената на сантименталния пазар, на мен ми се натискаха чуждоземки и аз им се дърпах за женене с изключение на само две. Е, дърпали са ми се разни нашенки, ама то е било за мое добро.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Станислав Панайотов написа:

Явно си забравил какво е просто да се разхождате в парка хванати за ръце и да ви е хубаво от това, че сте заедно. Любовта е много повече от секса. Ще го разкажа с мои думи, че иначе става сложно:

Да си влюбен е като да мислиш постоянно за любимата си, сърцето ти да копнее да я зърнеш, да искаш да си с нея, да желаеш искрено тя да е добре, да е здрава и най-вече да е щастлива! Душата ти да се стопля от усмивката и погледа и. Да се опиеш от толкова красота във всеки малък момент...

Ето това чувствам когато съм с него, искам всеки един момент да сме заедно усмихнати, иправя ми настроението винаги

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎11‎.‎3‎.‎2019‎ г. в 4:25, Анонимка написа:

Какво казва животинския ти инстинкт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Анонимка написа:

Ето това чувствам когато съм с него, искам всеки един момент да сме заедно усмихнати, иправя ми настроението винаги

Това женският егоизъм е безграничен и работи безотказно даже и от крехката детска 15 г възраст.
Тя била чувствала, тя била изисквала той да ѝ е на разположение по 24 часа в денонощието.
А какво е готова тя да даде в замяна ?

Еми нищо и половина, най-много едни ученически целувчици с които да го измъчва още повече нещастния човечец.
Само че детето още не знае че се случва и :
„Хитрата сврака да попадне в капана с двата крака!“
То 15 годишното като няма кой да му каже колко отвратително ще се чувства оня 6 години по-дъртия хем да е до нея, хем да трябва да се самозадоволява вечер сам пред компютъра посещавайки руски сайтове със снимки на нейни връстнички, та си мисли че ще може безнаказано да се гаври с него да го възбужда и да не му пуска.
На руските сайтове има реклами с хапчета и прахчета за разтваряне в сокчета. Пие едно такова сокче 15 годишната хитруша и после не помни нищо какво е ставало. Оня си е правил каквото си е искал с нея, а тя е била послушна и не се е съпротивлявала. Даже и да е снимана сцената на видео, прокурор няма да може да каже че не е искала, щото тя няма да се е дърпала по никакъв начин. Опиянена става негова играчка за няколко часа и после нищо не помни от случилото се. Още повече че и на нея ѝ се иска, ама не ѝ стиска когато не е под въздействието на опиат. Та на видеозапис може да изглежда даже и че тя му дърпа дрехите да го съблича първа. И ако оня не е забравил да сложи балонче, после последствия за него няма никакви. То и за нея няма да има последствия ако не глътне топката, само дето оня повече няма да се занимава въобще с нея, като я е имал веднъж да си отмъсти за причиненото му зло то нейна страна.
Изоставени момичета има всеки ден.

Един мой братчед получи за 18 годишния си рожден ден мотор. Изкара книжка набързо и пролетта вече го караше. Е, с мотора беше лесно да качи гадже завършило 8-ми клас зад него. И така цяло лято, като слязат от мотора онова момето го лови да го мляска в продължение на минути. То му скача на врата и го държи здраво да не се отскубне случайно. След казармата братчеда си призна, че го е била измъчила само на целувки и не му е пуснала.
Това момичетата са безчовечно жестоки, само техния кеф е важен. Не се чувстват длъжни да проявяват уважение към пълнолетните момчета, на които им е време за редовен полов живот.

Като знае едно 15 годишно дете момиче, че няма да иска да си ляга поне още една година с никого, не трябва да се подиграва на разни баламурници да ги тормози и изтезава сексуално с месеци наред. Това да го възбужда и да не му пуска е изнасилване от нейна страна. Само дето няма наказание предвидено в наказателния кодекс. А би трябвало да има, особено за навършилите пълнолетие момичета, които разиграват разни льольовци да ги правят на маймуни да харчат пари за тях по ресторанти и дискотеки.
Па после се чудят разни моми що ги зарязал някой, като разбрал че били забременели.
Еми той като е търпял унижения от две три последователни мадами които с месеци наред не са му пускали и само са го разигравали, като се намери някоя да му пусне непредвидено за него и не е могъл да устои на съблазънта и е бил съгласен и без презерватив, само и само да има кекс.
Правят все нови и нови закони за защита на жените от насилие, включително и психическо.
А когато жена се гаври психически с мъж и го тормози сексуално само да го възбужда, на нея никой съдия нищо не ѝ прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Белгиеца написа:

Това женският егоизъм е безграничен и работи безотказно даже и от крехката детска 15 г възраст.
Тя била чувствала, тя била изисквала той да ѝ е на разположение по 24 часа в денонощието.
А какво е готова тя да даде в замяна ?

Еми нищо и половина, най-много едни ученически целувчици с които да го измъчва още повече нещастния човечец.
Само че детето още не знае че се случва и :
„Хитрата сврака да попадне в капана с двата крака!“
То 15 годишното като няма кой да му каже колко отвратително ще се чувства оня 6 години по-дъртия хем да е до нея, хем да трябва да се самозадоволява вечер сам пред компютъра посещавайки руски сайтове със снимки на нейни връстнички, та си мисли че ще може безнаказано да се гаври с него да го възбужда и да не му пуска.
На руските сайтове има реклами с хапчета и прахчета за разтваряне в сокчета. Пие едно такова сокче 15 годишната хитруша и после не помни нищо какво е ставало. Оня си е правил каквото си е искал с нея, а тя е била послушна и не се е съпротивлявала. Даже и да е снимана сцената на видео, прокурор няма да може да каже че не е искала, щото тя няма да се е дърпала по никакъв начин. Опиянена става негова играчка за няколко часа и после нищо не помни от случилото се. Още повече че и на нея ѝ се иска, ама не ѝ стиска когато не е под въздействието на опиат. Та на видеозапис може да изглежда даже и че тя му дърпа дрехите да го съблича първа. И ако оня не е забравил да сложи балонче, после последствия за него няма никакви. То и за нея няма да има последствия ако не глътне топката, само дето оня повече няма да се занимава въобще с нея, като я е имал веднъж да си отмъсти за причиненото му зло то нейна страна.
Изоставени момичета има всеки ден.

Един мой братчед получи за 18 годишния си рожден ден мотор. Изкара книжка набързо и пролетта вече го караше. Е, с мотора беше лесно да качи гадже завършило 8-ми клас зад него. И така цяло лято, като слязат от мотора онова момето го лови да го мляска в продължение на минути. То му скача на врата и го държи здраво да не се отскубне случайно. След казармата братчеда си призна, че го е била измъчила само на целувки и не му е пуснала.
Това момичетата са безчовечно жестоки, само техния кеф е важен. Не се чувстват длъжни да проявяват уважение към пълнолетните момчета, на които им е време за редовен полов живот.

Като знае едно 15 годишно дете момиче, че няма да иска да си ляга поне още една година с никого, не трябва да се подиграва на разни баламурници да ги тормози и изтезава сексуално с месеци наред. Това да го възбужда и да не му пуска е изнасилване от нейна страна. Само дето няма наказание предвидено в наказателния кодекс. А би трябвало да има, особено за навършилите пълнолетие момичета, които разиграват разни льольовци да ги правят на маймуни да харчат пари за тях по ресторанти и дискотеки.
Па после се чудят разни моми що ги зарязал някой, като разбрал че били забременели.
Еми той като е търпял унижения от две три последователни мадами които с месеци наред не са му пускали и само са го разигравали, като се намери някоя да му пусне непредвидено за него и не е могъл да устои на съблазънта и е бил съгласен и без презерватив, само и само да има кекс.
Правят все нови и нови закони за защита на жените от насилие, включително и психическо.
А когато жена се гаври психически с мъж и го тормози сексуално само да го възбужда, на нея никой съдия нищо не ѝ прави.

Това от личен опит ли го пишеш и ний знаем как е в Белгия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, acnekt написа:

Това от личен опит ли го пишеш 

От личен опит знам колко е било отвратително поведението на 15 годишните ми съученички.
И точно защото ми е било ясно, че няма да ми пусне една, за която друга се опитваше да ме навива да ставаме гаджета, та се правех на приятно разсеян целия 8-ми клас. Па в 9-ти ни бяха насадили да седим на един чин по номера и аз пак студен като лед. Иначе отстрани на някои им е изглеждало че има нещо, щото си помагахме яко когато имаше нужда. Най-добрите ѝ приятелки много ме уважваха, даже след години едната от тях ме води на плаж и там за тази ми разправя, че се оженила вече и родила.
Та така, аз обръщах внимаие на две от два различни класа.
А от тоя същия клас (като бяхме на 15 години), една ми пусна ама като пораснахме и не бяхме вече съученици.
Това да чакаш 15 годишно дете да ти пусне е мъка отвсякъде.
Най-добре е въобще да не се занимаваш с подобни недорасли.

=================================================================

Те па като пораснат и станат студентки пак не можеш да се разбереш напълно с тях лесно. Тогава пък лесно си вдигат краката, а ма не искат да се женят. 
В 10 и 11 клас не ги закачаш да се жените, то и казарма имаше, ама после гледаш да се уредиш да не я вземе някой друг хубавацата която си намерил, ама не бързат.
Знаеш ли колко е "готино" да си си повярвал, че си намерил подходяща за булка и да те лъже че те обича, ама баща ѝ и майка ѝ не давали да се жени ?
И се оправдава с тях и те представя като случаен познат уж дошъл по случайност да чукне баш кога дошли и двмата ѝ родители от Гърция при нея. Плашите с тях че ще и я приберат в Гърция ако те представи като гадже, щото брат ѝ студент направил бебе на една гъркиня судентка, та повече бебета не трябвало да има преди дипломиране.
В същото време също като това детенце от тази тема, дето не иска да бил пипал друга оня.
Не ще гъркинята да се жениме, ама и не дава с други да се занимавам. На една португлка ѝ отказах да сме гаджета след съветване с гъркинята. Повече за другите не съм ѝ искал мнението, само се въздържах с гъркини да не се разправям, щото ми беше ясно, че първата е щяла да отиде да разваля работата, а разбере нещо.

Я кажи как са германките при тебе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.03.2019 г. в 10:35, Анонимка написа:

Не се учудвай.Живеем вече във света на егоистите.Всеки гледа от неговата си камбанария и зона на комфорт,мисли си,че света се върти покрай него, а другите са се грешни и недодялани.Бих те посъветвал да послушаш баща си.

на 11.03.2019 г. в 8:16, Белгиеца написа:

Тя пък на 19 години нали е видяла кой знае колко повече от живота от 15 годишна.Белжо пак се изказа неподготвен.

на 11.03.2019 г. в 13:51, Белгиеца написа:

Що да не му пускат момите като стане на 16г. на него, ами на някакви си смотаняци 6 години по-дърти ?

Защото синът ти ще бъде още скъсаняк,който няма да може да и предложи нищо повече от безплатно мляскане в партера на някое студенско общежитие,както и още по-безплатен секс в стаята ,която дели с още три коча в същото общежитие както и  возене на багажника на колело или мотопедка до библиотеката и на връщане и ще я брули белгийския дъжд в муцунката.Може момчето да има голф 5-ца прелично самостоятелно апартаментче,което за бегето ,,ово си е стандарт,,  както биха казали сърбите.Както виждаш девойката гони 21-а годишния,не той нея.Значи тя е видяла в него нещо доста повече от един 16 годишен лигльо.Спри да завиждаш и приеми реалноста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, franchesko написа:

Значи тя е видяла в него нещо доста повече от един 16 годишен лигльо.

Моят лигльо като стане на 16г. ще е много по-перспективен от някой 21 годишен който е съгласен да се прави на педофил с 15 годишно дете да се натискат.
Моят лигльо няма нищо да дели с никого, той си има негова стая и може даже да предложи една стая на момата безплатно в нея да живее, ако е от някое далечно село. Може също да ѝ отвори учите да стане студентка в Люксембург и да всима после голема заплата. А някой 21 годишен боклук занимаващ се с дете на 15 години, най-много да му предожи готвачка да става после.
Баща ми излъгал майка ми, че той като работи и взима добра заплата можел да я храни и нея да не работи, да си стои вкъщи да си гледа децата. От началото било така, ама го хванала язва като неговия баща които е умрял от нея. И му се наложило да кара джипка за ниска заплата. Тогава ѝ е обяснил на майка ми да се запише на курс за готвачи, за да изкарва и тя пари. Те така става с 6 години по-дъртите. 
После тя е отишла сама в София с брат ми да бачка за жителство , да се маха от селото и баща ми се е дърпал яко и не е искал да ходи в София. Човекът поставил условие да му намери работа да кара нов камион, щото той е много важен разбираш ли. По това време вече се е бил излекувал от язвата пиейки смесица от някакви билки с вар. Да бе, с вар ( това дето се маже къща с него )!
Е, намерила му работа да кара Краз, баш голям камион.
А тя е била изкарала курсове да е кондукторка в абтобус. Друса я 8 чака Каросата и после вечер на училище средно да завърши, щото се е оженила на 16 години. Като го завършила станала диспечерка, на топло да е и да не я друса рейса. После след години я  сложили д в централното управление да координира диспечерките в целия град. И тогава си умираше от яд че няма поне едно полувисше ( каквото и да е ), за да я сложат за шефка на екип на смяна за 50лв по-голяма заплата.

А аз си мисля че 21 годишните които учат в университет няма да се занимават с 15 годишни деца. Ако има някой студент някоя много хубава 18 годишна съседка, евентуално би могъл да й обърне внимание, но не и на дете.
Ще му се смеят всички състуденти ако им представи 15 годишна пикла на някое събиране.

Тоя смотаняк който се е загледал у 15 годишно дете е някой бачкатор без образование, без бъдеще и с ниски доходи. Бачка стругар в някой завод и така. После на неговите деца ще им обяснява че няма смисъл от учене на висше. На едно момиченце от класа на синчето майка му това му казала, вместо в гимназия ще го запишат в професионално училище.

А пък моят 11 годишен лигльо през декември ми се похвали че били седнали на маса в столовата на училището на обяд и си говорели и срещу него две момиченца. Едното казало на другото че вижда че е влюбена в моя син. И второто си го признало. На 11 годинки и влюбено било, леле леле ... то цици няма още ... ама като каките по филмите за тинейджърки иска да е влюбено. Не съм питал кое е точно, ама знам че синчето седеше при едно през септември, ама друго момиченце му предложило да сети до него и той се преместил. Вместо да рита топка с момчетата през междучасията, си играе повечето време с момиченцето с което седят заедно. Децата сами си избират с кого да седят. И все за него ми разплавя тя какво мисли и какво е казала и така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване