Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Белгиеца написа:

но за напреднали майстори като мене, всичко е ясно като бял ден.

Точно копие на героя на Алеко.  :)

преди 7 часа, Kim. написа:

спокойно мога да кажа ,че ви познавам

разбира се... и без "други коментари", достатъчен е само един, всичко останало е въртене около "първия цитат".

преди 4 часа, Lumberman написа:

A по темата ще пишеш ли?

А ти - ще го прочетеш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.03.2019 г. в 4:25, Анонимка написа:

Как да процедирам с баща ми? 

Знам, че ти е далечно това още, но си помисли за малко, един ден , ако ти имаш дъщеря и тя реши, че е много влюбена, но всъщност това е само заблуда, дали няма да се опиташ да я разубедиш да не прибързва с обвързване и вричане.

Послушай баща си. Животът е пред теб.

Постигни нещо сама и след това ще знаеш наистина какво искаш и какво би те допълвало.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _ramus_ написа:

Точно копие на героя на Алеко. 

Ти просто завиждаш на моя блестящ, точен и верен анализ на намеренията на госпожицата.
За да стигнеш до него обаче, не става само с четете на хартиики купени от лафките, трябва си огромна натрупана собствена база данни със статистики на поведението на огромен брои подобни житейски ситуации.
Трябва си много, много, ама найстина много хора да са си споделяли сантименталните проблеми с теб, за да ти просветне и почнеш да виждаш ясно в душите на хората, които пък се опитват всячески да те заблудят.

Ти попаднал в плен на теорията и нямаш шанс да излезеш от там където си, щото нямаш достъп до хора.
Това твоето е като да искаш да се научиш да караш кола, ама да нямаш достъп до кола, само с четене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

Ти просто завиждаш на моя блестящ, точен и верен анализ

Ганчо балкански - на глупостта няма как да завиждам. Има я навсякъде. Надути комплексари са под път и над път. В БГ имаше години в които това беше "върха на чалгата" в социума. Ти си останал от това време и си си пренесъл "фризера" някъде по други земи. Но и на Андромеда да идеш - няма как да избягаш от мизерията, щото си я носиш с теб и няма отърване, нито лечение, нито лекарства.

Колкото до "анализа" - пълен аматьор си в него. Жени... и мъже - всичко в един кюп... и блестиш веднага само с едната глупост - плосък като плоскоземец.  Пък и "анализ"... милия..  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _ramus_ написа:

Колкото до "анализа" - пълен аматьор си в него. 

Я да видим ти какво можеш ?
До сега си кръгла нула, дори не си способен да ѝ говориш на разбираем за нея език.

Нали темички за либов пускаш бе, давай сега, лови се на хорото , покажи какво можеш.
Ама си въздух под налягане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Белгиеца написа:

лови се на хорото

тц, простее ми "музиката" (ти), щото не понасям чалгата, особено "най-долната". На такова хоро се фащат "батките от Перник", както и кифлички с разни пълнежи, козунаци, кроасани, тиквеници и тук-там - банички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, _ramus_ написа:

..., щото не понасям чалгата, ...

Искаш да кажеш че не разбираш живота такъв какъвто е, естествен и натурален в цялото му многообразие.
Ти предпочиташ парникови домати расли без почва, черпили химикали от разтвор и безвкусно възвишени по философско му.
Еми ще трябва да си потърсиш подходяща парникова среда като за теб, по твоя мярка с контролирана температура и влажност, щото твоите сетива са прекалено изнежени и имунната ти система не е способна да се бори с естествено съществуващите вируси и бактерии в природата.
Едно растение расло в саксия заобиколено от прашни рафтове със стари философски книги, не дишало чист въздух на воля навън, не е жизнено способно да оцелее сред майката природа.
На всички нас ни е мъчно за теб, но не можем да ти помогнем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата се препълва с офтопици и върви към затваряне!

Последния пост на автора е от Петък в 22:04

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами авторката да я затвори, ние не го можем това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторката ако желае темата да и бъде отключена, моля да се свърже с мен на ЛС

2.5 Не са желателни прекомерните off-topic – мнения, които не са свързани с темата.

2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на правилата на форума, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, добре е да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване