Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Търся доставчик който да предлага гигабитов интернет, или поне 300-400 mbps, не гарантирани естествено.

Намирам се в района на Американско посолство, гр. София.

Погледнах GigaFiber, но нямат обхват в квартала ми.

Ако някой има идеи, ще се радвам да ги сподели.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, beispiel написа:

Здравейте!

Търся доставчик който да предлага гигабитов интернет, или поне 300-400 mbps, не гарантирани естествено.

Намирам се в района на Американско посолство, гр. София.

Погледнах GigaFiber, но нямат обхват в квартала ми.

Ако някой има идеи, ще се радвам да ги сподели.

Благодаря предварително!

Погледнете и Coolbox на картата за вашият район. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Колев60 - Тъкмо попаднах на тях, но виждам, че не предлагат интернет за дома. Иначе имат покритие в района.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, beispiel написа:

@Колев60 - Тъкмо попаднах на тях, но виждам, че не предлагат интернет за дома. Иначе имат покритие в района.

Не зная поради какви причини не предлагат в София. Аз съм от Велико Търново и забележки по нета нямам. Отлична скорост и на сваляне и на качване средно, около 560 мегабита. Рядко пада на 300. Може би е само за фирми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Колев60 - Да, току що говорих с тях и ме информираха, че на територията на гр. София не предлагат интернет за 'дома', само за 'офиси'.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, beispiel написа:

@Колев60 - Да, току що говорих с тях и ме информираха, че на територията на гр. София не предлагат интернет за 'дома', само за 'офиси'.

Жалко! Щеше да бъдеш много доволен срещу 25 лева на месец. Пожелавам ти успех. Иначе имат А1, Виваком, но си е скъпо при тях - някъде около 100 лева на месец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази година ще започне  голямото обновяване на мрежите. Големите западни оператори, започнаха да си  ъпгрейдват мрежите с 400GbE инфраструктура и вероятно ще изпадне, а може и вече да има предлагане голямо количество хардуер втора ръка, от предишните по-стари варианти техника. 10, 40  и вероятно дори дори 100GbE втора ръка. Разбира се, няма как обновяването на мрежите у нас в цялост да стане в рамките на тази година, вероятно ще продължи най-малкото до 2021г, а вероятно и още по-далеч във времето за някои крайни разклонения. Но ще последва поредното подобряване на офертите от към скорост още през тази година за абонатите, до които достигне  новата(като за България) оптика. Всъщност, има тук там вече някои, до които е достигнало. Примерно до Стефан ;) Баят скорост, за тънък абонамент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

Тази година ще започне  голямото обновяване на мрежите. Големите западни оператор започнаха да си  ъпгрейдват мрежите с 400GbE инфраструктура и вероятно ще изпадне, а може и вече да има предлагане голямо количество хардуер втора ръка, от предишните по-стари варианти техника. 10, 40  и вероятно дори дори 100GbE втора ръка. Разбира се, няма как обновяването на мрежите у нас в цялост да стане в рамките на тази година, вероятно ще продължи най-малкото до 2021г, а вероятно и още по-далеч във времето за някои крайни разклонения. Но ще последва поредното подобряване на офертите от към скорост още през тази година за абонатите, до които достигне  новата(като за България) оптика. Всъщност, има тук там вече някои, до които е достигнало. Примерно до Стефан ;) Баят скорост, за тънък абонамент.

Е, аз не съм им абонат от вчера, а вече 4,5 години.И най важното - никога не съм  се оплаквал от доставчика си.Във всяко едно отношение са много точни.Или на мен просто ми върви с интернета. Добра е малко да кажа. Може би най добрата пловдивска фирма-доставчик в цяла България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За разлика от другите смешни малки фирми , които уж предлагат оптичен нет булсатком и куулбокс за мен са лидери и доказали , че наистина интернет им върви по оптика . Аз се убедих . Пробвай булсат поне на 200 мбпс пакет 28 лв защо ти е гигабитов нет банкомат ли имаш у вас :D .Аз съм на пакет 100 мбпс и ми стигат дори и за офис работа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, adersa написа:

200 мбпс пакет 28 лв

Скъпичко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Скъпичко...

Да прав си но за да ги има тези  200 мбпс трябва и малко да си подобри машината . Аз съм на 100 мбпс 15 лв . което за разлика от бибаком и близко си е отлична конкурентна цена при бибаком без промоийка си е 40 кинта с 2 годишен договор .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Паак простотии и псевдо компетентност - никъде няма информация за машината, ти го караш да си я подобрява...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване