Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Още някой да има проблем с влизането в fb? 

От няколко часа все така - видях в една група, че и други са писали Че имат някакъв проблем

Screenshot_1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен работи, но вероятно и при мен ще се случи същото. А то си и пише. Научете го малко този английски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викам да изляза и пак да вляза то че стана така не мога са вляза май вече утре ще харесваме снимки :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, adersa написа:

Викам да изляза и пак да вляза то че стана така не мога са вляза май вече утре ще харесваме снимки :D

Най-вероятно FB си спират сървърите за профилактика. Не го правят за първи път и нещата ще стават поетапно. Така, че всичко е точно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срив затрудни потребителите на Инстаграм и Фейсбук в целия свят

https://play.nova.bg/video/novinite-na-nova-kusna-emisiya/season-23/kalendar-kusna-2019-03-13

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, haidukpikaso написа:

Срив затрудни потребителите на Инстаграм и Фейсбук в целия свят

https://play.nova.bg/video/novinite-na-nova-kusna-emisiya/season-23/kalendar-kusna-2019-03-13

Естествено, че ще е срив, какво друго да е по българските малоумни и олигофренски новини. Тотална лъжа. Аз защо нямам проблеми с FB. А да, забравих, аз съм марсианец. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Естествено, че ще е срив, какво друго да е по българските малоумни и олигофренски новини. Тотална лъжа. Аз защо нямам проблеми с FB. А да, забравих, аз съм марсианец. 

Имаше срив и в момента има.

Не зареждат приложения.

Така че спри да се правиш на марсианец защото аз съм нонстоп във фейса и знам по-добре от теб във всяка една минута какво става.

Бил у фейса хаха - нещо така да опиташ да заредиш страница или приложение - стоиш там за лек, добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

Имаше срив и в момента има.

Не зареждат приложения.

Така че спри да се правиш на марсианец защото аз съм нонстоп във фейса и знам по-добре от теб във всяка една минута какво става.

Бил у фейса хаха - нещо така да опиташ да заредиш страница или приложение - стоиш там за лек, добре.

При мен работи и няма срив. И е написано, че има планирана профилактика. Когато започнеш да се занимаваш с подобен род услуги ще разбереш за какво говоря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

При мен работи и няма срив. И е написано, че има планирана профилактика. Когато започнеш да се занимаваш с подобен род услуги ще разбереш за какво говоря.

кое ти работи попитах те - български разбираш ли

не те питам дали ти се отваря - можеш ли да споделяш, да харесваш а - можеш грънци можеш само ляляш

от няколко часа тия екстри не работят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕмоооооЕмоооо всеки ден ме изумяваш как така из целият свят само ТИ имаш фейса хахаха смях в залата . Имал 3 хард диска дефектни и 3 в кофата , имал това , имал онова , имал такива случаи  . Човек като робот си :D 

00:45 продължавам да не мога да вляза в профила си и ме съмнява , че това ще е краят на фейса .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, haidukpikaso написа:

кое ти работи попитах те - български разбираш ли

не те питам дали ти се отваря - можеш ли да споделяш, да харесваш а - можеш грънци можеш само ляляш

от няколко часа тия екстри не работят

Мога да правя всичко. При мен работи и не дава грешка или предупреждения казано от постващия темата.

преди 5 минути, adersa написа:

ЕмоооооЕмоооо всеки ден ме изумяваш как така из целият свят само ТИ имаш фейса хахаха смях в залата . Имал 3 хард диска дефектни и 3 в кофата , имал това , имал онова , имал такива случаи  . Човек като робот си :D 

00:45 продължавам да не мога да вляза в профила си и ме съмнява , че това ще е краят на фейса .

О смей се колкото искаш и се изумявай в несвяст ако желаеш.. Смехът е здраве. При мен всичко си работи. Аз съм с връзки разбираш ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, adersa написа:

при мен ту влизам ту не мога... часове вече е така

когато вляза влизам на началната, месинджър не зарежда, приложения, страници...

дано се оправи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живееш в някакъв виртуален свят слез на земята  Емо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, adersa написа:

Живееш в някакъв виртуален свят слез на земята .

О аз съм на Земята и проблеми нямам. Не знам обаче какъв е твоят проблем, но това нито ме интересува. Ти сам си знаеш. А и ако можеш да четеш се вижда какво пише. Няма никакво желание нито да споря. При мен работи така, че проблемът си е ваш.

От няколко часа все така - видях в една група, че и други са писали Че имат някакъв проблем

Screenshot_1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, adersa написа:

Живееш в някакъв виртуален свят слез на земята  Емо

той каза че е марсианец с връзки, кво да го мислим

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

О аз съм на Земята и проблеми нямам. Не знам обаче какъв е твоят проблем, но това нито ме интересува. Ти сам си знаеш. А и ако можеш да четеш се вижда какво пише. Няма никакво желание нито да споря. При мен работи така, че проблемът си е ваш.

Screenshot_1.png

И при мене това изписва абе кво ме интересува за фейса дано да не се оправи нямам важни хора там , нямам групи .... Аз съм саможивник .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, adersa написа:

И при мене това изписва абе кво ме интересува за фейса дано да не се оправи нямам важни хора там , нямам групи .... Аз съм саможивник .

Е при мен не го изписва. Както казах по-горе вероятно ще го изпише по-късно, а може и да не го изпише FB си правят профилактика на мрежата и сървърите и докато нещата се стиковат ще се случва подобно нещо. Иначе всичко е наред. Това не се случва за първи път и е нещо съвсем нормално.

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

той каза че е марсианец с връзки, кво да го мислим

:lol6:

Да, с връзки съм за разлика от ВАС. Кой е като мен!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бах тая профилактика цял ден..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване