Премини към съдържанието
VLNE

Проблем с WI-FI и Bluetooth при Samsung S4

Препоръчан отговор

Вече една седмица телефона ми ( Samsung S4 ) няма WI-FI . По мнение на специалистите чипа е заминал . Имам желание да използувам GPS - му . През компютъра инсталирах  GPS -"HERE  WeGo ". Приложението ми иска интернет , за да изтегли карти , но телeфонът  няма WI-FI . Как мога да инсталирам карти , при тази ситуация ? 

Предварително благодаря , за евентуален съвет .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или като ги изтеглиш на компютъра и ги качиш с кабел на телефона. Мисля, че имаше опция и през кабел да ползваш интернета от компютъра или пробвай да потърсиш такова приложение. Става и през bluetooth, но там ще е много бавно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много  благодаря на ТЕЖКАТА АРТИЛЕРИЯ ("RAZE")...Ще опитам с компютъра .

През Bluetooth не става , защото изчезна заедно с WI-FI .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм си мислил за мобилните данни , защото телефонът няма SIM карта . Благодаря ти  " PLAMEN _PETROV_80 " - ДОБРА  ИДЕЯ ....:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване